Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
1. máj 2012

@zuzkaprofant ani mi nehovor, dufm, ze mu to neostane. Slavko velmi pekne papa-papal doteraz.
Kasa, sabinacik, maso, vyziva s piskotom, vecerna kasa, kojenie pomedzi to. Tak teraz je pre mna jeho nejedenie sok. Asi si na to budem musiet zvyknut.

hoogy
2. máj 2012

@mystery7 moj matko zacal takto strajkovat ked mal 15m. v 2 rokoch ho to troska preslo. uz toho zje ovela viac ako predtym.ale aj tak to nie je este to co si predstavujem. mozno mu mirko robi zly priklad a preto zacina strajkovat,ale s tym nic nenarobis. len trpezlivost 😉 ale tej mas ty hodne

borocka
2. máj 2012

o sme boli v pohode, pato vynimocne bez teploty, zdravy, nazhaveny na vylet, tak nesprav mu radost 😀 po hdine v ZOO pozeram, a daky vodovy pupenec na brade.......dalsie dva na chrbate a jeden na brusku. no amen tma, kiahne.
den sme doziki celkom ok, vecer som ho osprsila, ponatierala a naratala som mu 12 pupakov. rano uz mal 20. zvlastne je,ze si vobec neskrabe a vyzera to skor ako cervene fliaciky, vyslovene "pluzgieriky" ma len 3. a co je divne, vraveli ste ze sa vyhadze najme trup,hrud,podpazie....tak jemu sa vyhadzal najviac krk a ruky 😖
ale nic ine ma nenapada, len na tie kiahne mi to vychadza.
dajte recepty, co zaberie, najlepsie vysusi. teraz je vraj novinka akesi mydlo, specialne vysusujuce, dieta sa ma kupat ( co si inak v tychto teplotach neviem rpedstavit ze by som ho nesprchovala kazdy den).

borocka
2. máj 2012

@iinuska
@jamaat
@ludmilabb
@kosska3003
@luba142 kocky, chcela som vas poprosit, neviem ktora ste na FB zakladali majovky, ale ak je nejaka moznost ako z nej vylucit clenov, tak keby ste sa na to kukli a vyhodili mojho "najdrahsieho" ( a v este vacsich uvodzovkach) manzela

kosska3003
2. máj 2012

@borocka emu zakladala nikanika28 tak jej napis na facebook

sirinka
2. máj 2012

@borocka inak teraz pozeram, ze v tej teme je kopec ludi, ktorych vooobec nepoznam a vsetkych takmer pridala Katarina Szelepcsenyiova...to je ktora z nas?

iinuska
2. máj 2012

@sirinka som na tom podobne a tu Katarinu tiez nepoznam

borocka
2. máj 2012

@iinuska
@sirinka katku som pridala ja, uz vyse roka si celkom piseme tu na MK, ona ma tiez majoveho chlapca, len 2010. tak tych ludi co pridala, neviem, tych nepoznam......ale zrejme to su tiez majovky,len iny rocnik. spytam sa jej

sssimi
2. máj 2012

Ahojte kočky.
No my sa trochen trápime. Sarah mi štrajkuje so škôlkou. Chce byť doma s mamikou. Konečne sa mi prestala pocvrkávať a zase toto. Muž dnes nastúpil do roboty, tak to budem mať zaujímavé. Nehovorím, že to nezvládnem ak mi zostanú obe deti doma, ale takto ani na gyndu nemôžem vybehnúť a s Lili po doktoroch. Od minulej stredy som ju mala doma, lebo im tam utorok preplakala. Dnes som ju tam zaniesla, pred dverami sa rozplakala, tak som tam s ňou chvíľku bola a potom som odišla. Vraj občas pomrnkávala, ale že celkom fajn a aby som ju doniesla aj zajtra.... No fakt netuším čo by bolo pre ňu momentálne lepšie???

hoogy
2. máj 2012

@sssimi podla mna je takata reakcia bezna u deti ktorym pribudene druhy surodenec. skus ju chvilu este davat a ked bude velmi plakavat daj jej pauzu. a chodi ti na pol dna? ci na cely?

hoogy
2. máj 2012

mna dnes caka hodinova cesta vlakom s nasim ukecanym ukecancom manzel sa mi uz smial ze si vecer budem davat aspirin. 🙂 on vazne stale rozprava v nedelu sme boli v zoo vsetci sa na nas bavili ako sa mu pusa nezastavila. kazde druhe slovo po nemecky. no mame doma srandu. a vsade roznasa babiku ze to je jeho babo. museli sme jej aj plienku dat 😀

luba142
2. máj 2012

@borocka temu zakladala Nika tak jej napis spravu na FB

luba142
2. máj 2012

@iinuska
@sirinka @borocka ale tak Katka tam pridava aj hoci koho ineho, preco to robi, ked sa tam rozoberaju aj sukromne veci a zalozili sme ju len pre nas co si piseme tu, nemam pravdu?

iinuska
2. máj 2012

@hoogy aj Adamko v kuse nieco riesi, a stale je v pohybe. No, tak vo vlaku bude zabava 😉

iinuska
2. máj 2012

@luba142 tiez to tak vidim. Som sa cudovala 😕

hoogy
2. máj 2012

@iinuska 😀 tak to teda bude. aspon bude mat vylet. on vsetko musi porozpravat o vidi. co ako bude. nastastie sa vela nepyta. teda namiesto otazky preco stale kladie len otazku co to je? a ked mu nieco vysvetlim tak spravi ze hej?

hoogy
2. máj 2012

@luba142 zdielam tvoj nazor

borocka
2. máj 2012

@luba142 ja uz som jej pisala, tak uvidim co odpise, a treba povedat nike nech na to kukne. ja som uz pozerala a nedosla som na to, ci a ako mozem niekoho vymazat

luba142
2. máj 2012

@borocka no aj ja som kukala, ale neda sa moze to len ona ako zakladatel

borocka
2. máj 2012

@hoogy aj my sme vcera bli v zoo, tiez sa na nas obcas bavili,,,zvlast ked mlady potreboval poznat dej dopredu: skoci ta opica aj na zem? ukaze mi lev zuby? a zoberie si slon odo mna tu mrkvu? akoby som bola vestec a vedela presne co to zviera kedy urobi 🙄

luba142
2. máj 2012

Inak prvy prac. den za mnou, uvarena som jak pes a cely den skolenie a zajtra tak isto, hlavu mam ako vo zveraku a aj to vstavanie o pol 5 teda nic moc, na buduci tyzden mam poobednu, takze ak bude taketo pocasie tak sa na hale aj uvarim za ziva 😀 😀

hoogy
2. máj 2012

@borocka no zvedave su tie deti.

@luba142 a mala ako zvladla prvy den bez mamy? komu ju vlastne davas? tak nech sa ti dari. uz nema byt zajtra tak strasne teplo len nejakych 26stupnov 😝

borocka
2. máj 2012

@hoogy ved nech su, to je zdrave..........len dakedy sa pyta uz take veci. ci ma ma za taku mudru a skusenu,ze ja vseto musim vediet??

hoogy
2. máj 2012

@borocka tak vies my sme pre nich vsetkym tak predpokladaju ze aj vsetko vieme. 😉

borocka
2. máj 2012

jaj, len ako radi obcas protestuju a nechaju sa prehovarat....vtedy im az take mudre nepripadame,ked s nami chcu vybabrat 😲 😀 😀

sssimi
2. máj 2012

@hoogy chodí len do 12tej

luba142
2. máj 2012

@hoogy opatruju ju nasi, dnes boli u nas ,teda mamina s malou a zajtra ju zobere zasa k nim. Vcelku top zvlada zatial dobre, len teraz odkedy som prisla stale chodi a kontroluje ma kde som 🙂

jamaat
2. máj 2012

@borocka Ale to sme mali byť len my májovky, nie ďalšie ročníky.

kosska3003
2. máj 2012

@borocka presne tak podla mna by to mala nika povymazavat tych co nepozname

iinuska
2. máj 2012

@luba142 aj u nas to tak bolo, ked som zacala chodit do roboty, a ked som bola doma, tak ma Adamko stale kontroloval.Dnes ma prvu sluzbu za sebou mm. On bol s Adamkom pol roka doma. Do skolky ide az od septembra, tak to budme musiet nejako zvladnut spolu so svokrou. Obcas dobehne moja mamina