Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
8. máj 2012

@kosska3003 tak to je iste ze v tomto ohlade ziadne dieta nesklame 😀 😀 😀

sssimi
8. máj 2012

@hoogy je to rozdiel medzi tými mojími babami. Sarah sa 1 x pretočila keď mala 6 mesiacov. Lili sa mi pretáča od mesiaca 😕

iinuska
8. máj 2012

@hoogy
@kosska3003
baby, uz sa Vam to krati, boze, ako to leti. Drzte sa.
Inak dnes som pocitala, tak ja poznam teraz 8 tehuliek 😅

kosska3003
8. máj 2012

@iinuska no krati teraz ale uz nech to je lebo uz teraz niekedy nevladzem 😀 😀 😀 no ono je strasne baby boom lebo aj su silne rocniky ale aj zrusili DNP tak este poniektore to chceli stihnut do lehoty tak rychlo sup sup otehu 😀 😀

hoogy
8. máj 2012

@iinuska no veru krati,ale aj tak mame este hodny kus pred sebou 🙂 a ako pise kosska je totalny babyboom budu preplnene nemocnice aspon nas rychlo pustia domov 😅

sssimi
8. máj 2012

@iinuska aj ja rátam 7 kúskov v okolí 😀 . A z toho jedna má termín dnes 😀

@kosska3003
@hoogy jáj kočky, tak vám držím palce nech vám to dopadne perfektne. Ja som dnes bola za kamoškou. Porodila pred vyše rokom v 6tom mesiaci. Tuším sa jej začala odlupovať placenta, mužovi po ceste do nemocnice ovracala celé auto, 3x mu odpadla, všade kopec krvy. V momente ju rezali. Keď prišli za jej mužom, tak sa ho pýtali na meno. On chudák v šoku, že čie meno??? Tak mu hovoria, že má dcéru a o chvíľku už letela vrtulníkom do Trnavi-či Trenčína. Mala 1700g. A vraj prvý prípad tehotnej z touto diagnózou čo to v Partizánskom prežila. Prišli na tesnotku. A keby ste tú kočku malú krásnu videli. Jéééj, nádherné pojašené dieťa a úúúúplne zdravunké. Majú za sebou milión vyšetrení, každodenné cvičenie. A teraz už pomaly robí prvé samostatné krôčky. A je z nej doslova živel 😀

kosska3003
8. máj 2012

@sssimi no taketo pripady so stastnym koncom mam rada lebo stava sa vselico a nekonci to dobre aj ked si museli inac odzit no ja sa chastam do konca jula vydrzat a od zaciatku augusta mozem ist hned nenahnevam sa nechcem prenasat ako Mariku a vychadza mi to tak ze aj mm by bol doma do 21 tak dufam ze dovtedy stihnem dojst s porodnice domov 😀

sssimi
8. máj 2012

@kosska3003 ja si teraz veľmi pochvalujem, že som išla o 10 dní skôr 😀

kosska3003
8. máj 2012

@sssimi no tak dufam ze si aj ja budem pochvalovat lebo vlastne aj ty si cakala na Sarah kazdy den a nechodila ze no uvidime 😀

sssimi
8. máj 2012

@kosska3003 Sárku mi vyvolali presne po dvoch týždňoch od prvého termínu, tak presne viem ako si sa musela cítiť. Našťastie som aspoň nemusela trčať v nemocnici ako ty.

kosska3003
8. máj 2012

@sssimi no ja som si to odlezala tak dufam ze tento porod bude taky ako ty ze idem porodim polezim 4 dni a idem domov lebo neviem ako by to marika zvladala uz teraz ju pripravujem ze pojdem do nemocnice pre Mareka ze musim ist k dr a tak sa o tom rozpravame aby nebola v soku

sssimi
8. máj 2012

@kosska3003 ja som tiež tak Sárku pripravovala a veru zvládla to lepšie ako ja. Strašne som sa bála návštev, či nebude pri odchode plakať a to deco krpaté mi zakývalo a spokojne išla domov 😀 😀 😀 Veľmi mi to ulahčila.

mystery7
8. máj 2012

@sssimi
@kosska3003 kocky som rada, ze to uz mam za sebou a mam pokoj. Tiez niekedy pocuvam take pribehy, ze je mi zle.

Inac Mirko v poslednej dobe riadne vystraja. Robi Slavkovi zle, kde sa da. Je to uz o drzku, hrdlo ma boli z vysvetlovania a nepomaha. Kym neskricim, nepocuje 🙄 🙄 a jaci a jaci. Jakot je reakcia na vsetko co sa mu nepaci. U nas otrasne obdobie-tie posledne 3 roky 🙄 🙄 😅

kosska3003
9. máj 2012

@sssimi no dufam ze to aj Marika takto pekne zvladne preto chcem aby bol aj tato doma aby mala aspon tatina ked mamina bude v nemocnici teraz ju aj pripravujem na 3 rocnu prehliadku lebo musime ist tento mesiac a ona zbada dr a vresti ako pavian dnes ide so mnou na 3D sono tak na to ju uz mesiac pripravujem ze sa ide kuknut na babo v telke 😀 😀 😀 tak som zvedava na jej reakciu

hoogy
9. máj 2012

@sssimi jaj to je strasny pribeh stava sa vselico. mna mamina stale hresi nech sa s malym uz nenatahujem lebo tiez pozna jednu co sa jej placenta zacala odlupovat,ale niekedy mi je to luto ze si ho nemozem pomojkat. ja mam tiez jednu znamu co sa jej deti narodili v 7m. jedna mala 1100g a druha len 900g ona mala preeklampsiu pri oboch. a veru obe su to ciperne mlade damy 🙂
ja som zvedava ako to matko zvladne...ale idu na buduci tyzden s mm na predlzeny vikend do ciech tak bude mat skusku. prvy krat bez maminky 🙂

borocka
9. máj 2012

@zuzkaprofant
@hoogy nam doktor na rocnej povedal ze to treba robit, aj s tym zacal....no a ked uz sa zacne,tak sa musi pokracovat. ale je teraz aj taky trend ze to nechat celkom na prirodu, ze tie deti si to same ked pomaly dorastu pri natahovani pretiahnu. ja neviem k comu by som sa priklonila.

hoogy
9. máj 2012

@borocka ja asi taky stred. neriesila by som na silu,ale zase aspon troska natiahnut a vycistit to podla mna treba. 😉

sssimi
9. máj 2012

@mystery7 U nás je momentálne reakcia na to čo sa jej nepači plač. ALe začína zisťovať, že jej to nepomáha. Dnes cestou do škôlky plakala len vonku asi 20 metrov 😀 . Hneď sa mi lepšie išlo. A aj do škôlky išla pekne, len keď som už bola vonku, tak som začula protesty. V škôlke som dostala super radu od riaditeľky-vraj nič nevysvetlovať, doniesť, rýchlo prezuť a šup šup kade ľahšie. A veru asi zabralo. Doteraz som jej tými vysvetlovačkami len pripomínala to čo nechcela. Ale to nebude tvoj prípad.

@kosska3003 tak držím palce na 3D, dúfam, že ti nezačne plakať ak uvidí doktorov. Sárke do dvoch rokov stačilo, že videla niekoho celého v bielom a už bola tragédia na svete 😉

@hoogy ja som tiež nemohla malú pestovať, tak som si ju naučila vyliezť za mnou po gauči a pekne obkročmo na mne sedávala a tak sme sa mojkali. Síce trošku pupek zavadzal, ale ona sa z toho tešila, že si hneď aj sestričku a aj maminku stíska 😀

kosska3003
9. máj 2012

@sssimi no ved ide aj mama ked tak ju zobere vonku ale ja jej rozpravam ze pojdeme k dr mamine bude chodit po brusku a ona sa bude divat so starkou na telku tak hadam bude ok ked zbada televizor

sssimi
9. máj 2012

@kosska3003 moja revala aj keď som ju dovliekla na depiláciu 😀 Stačilo, že bola tá pani celá v bielom 😀 , ale to mala asi rok a pol. Predsa sú už tie naše holky inteligentnejšie a vedia už rozoznať rôzne situácie 😉

kosska3003
9. máj 2012

@sssimi no moja uz zasne revat az ked vidi ze sa to tyka jej aspon naposledy spustila az ked videla ze ju ide dr pocuvat dovtedy bola ticho a predtym revala len zbadala sestricku tak sa to lepsi

hoogy
9. máj 2012

@kosska3003 neboj urcite bude mat zazitok.matko najprv bol tiez v strese ale ked som mu povedala,ze nic zle nam robit nebude zostal spokojny a uz len kukal na velku telku.zaujimave ze hned ako to doktor zapol a ukazal prvy krat malu maly vykrikol aha tati babo 😀 a kedy idete?

hoogy
9. máj 2012

@sssimi aj my sme presli na pestovanie v sede,ale niekedy to neni ono. ale vcera bol zlaty prisiel ku mne oddokril vsetky vrstvy na brusku a dal si nan usko. mala ho hned kopla. to bolo strasne zlate 🙂

kosska3003
9. máj 2012

@hoogy no ved aj ja si myslim ze to bude v pohode ked uvidi telku a babo som objednana na 16,30 malu uspavam dufam ze zaspi nech si odychne a potom vyrazime

hoogy
9. máj 2012

@kosska3003 tak vam prajem krasny zazitok. my si vela pustame dvd malemu sa to paci. uz len povie mami pusti baboku(R nevie povedat 😀 )

kosska3003
9. máj 2012

@hoogy diky moc my budeme tiez pustat pustime tatovi vecer ked pride domov

hoogy
9. máj 2012

@kosska3003 ja som musela celej rodine pustat 😀

kosska3003
9. máj 2012

@hoogy no tak mama ide somnou mojmu ocovi to pustim ked dojdeme domov a svokra neviem ci to bude chciet vidiet ona je divna v tomto ale tak mozno marika ju spracuje a zavola

hoogy
9. máj 2012

@kosska3003 jaj svokra to nevidela, nemala zaujem. tak sa nebudem nanukat.ale z mojej strasny je to ine.... mame som to pustala asi 5 krat. ona sa tak tesi 😅

kosska3003
9. máj 2012

@hoogy no to aj z mojej strany budu zvedavi ale ja sa tesim najviac 🙂 no mala spat nebude tak sa tesim ideme sa pomaly chystat a pobehame si po meste