Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
14. máj 2012

@borocka no skus tu trubu a svetla a skus to patkovi vysvetlit.ako chapem ta ze je ti to blbe.

sirinka
14. máj 2012

@borocka ale ved mu nezakazuj pozica jej svoje odrazadlo...len mu nedovol pouzivat to druhe...proste nech ho na chvilku pozicia, ale potom nech mu to aj to dievca vrati a to uz nech si zariadi ta mamicka...

borocka
14. máj 2012

@sirinka no aby si bola v obraze, my sa s nimi stretvame tak 5x do tyzdna. zrazime sa na pol ceste a potom sa spolu ideme vozit na pol hodku a potom spolu na hodku na ihrisko alebo tak....takze neda sa ze pozicat na chvilku, ked my vyslovne sa ideme vozit. ak sa vozi jeden, vozi sa aj druhy.
takze ja potrebujem zabranit tomu, aby si ho chceli vymienat.

sirinka
14. máj 2012

@borocka ale ja to chapem...prave preto to povedz tej maminke, ze si ochotna dievcatku vase odrazadlo na chvilku pozicat, ale kedze ich odrazadlo nepovazujes za bezpecne pre tvojho syna, nech si ONA zariadi, ze jej mala sa bude vozit na svojom a nie na vasom.
a pokial sa pato bude chciet vozit na tom druhom, to mu nedovol, pripadne mu povedz a kludne aj pred tou mamickou, ze kedze na tom druhom odrazadle stale pada, musel by mat vsetky chranice a ze by si bola radsej, keby sa vozil na svojom...

borocka
14. máj 2012

inak som sa zabuda pochvalit 😎 mam uz prve pozvanie na rande 😝 😝

hoogy
14. máj 2012

@borocka fuha a ty zacinas znova randit?

sirinka
14. máj 2012

@borocka a stoji za to?

borocka
14. máj 2012

@hoogy
@sirinka ci za to stoji neviem, ja som si ho doteraz nevsimala. a ci s nim na to rande pojdem tiez neviem.....na jednej strane ma to potesilo, ego porastlo 😝 ale zasa vobec sa mi nechce do niecoho sa pustat. este som sa nenastartovala

sirinka
14. máj 2012

@borocka no, najst ten vhodny cas na novy vztah je niekedy tazke...a niekedy ho clovek prepasne a potom to uz ani nejde...tak drzim palce...

mystery7
14. máj 2012

@borocka na rande chod, aspon sa trosku odreagujes a snad aj zabavis 😉

jamaat
14. máj 2012

@borocka Len pekne choď, nemusíš to hneď brať ako rande. 🙂

borocka
15. máj 2012

@jamaat
@mystery7
@sirinka no uvidim, ako si to s patom zariadim. a kam ma zavola 😎

dnes sme boli prvykrat u zubarky. strasne zlata, vsetko patovi poukazovali, vytesili sa. doniesli sme si darceky, novu kefku aj pastu a o mesiac ideme znovu, mame kaz 😲
inak pata musim pochvalit, z zaciatku sa hanbil,ale potom pekne spolupracoval,krasne otvaral pusu. precitala mu doky knizku o zubkoch, ukazala ako vyzeraju ked su chore a ako to boli,ze ich treba poliecit......takze mesiac ho na to budem pripraovat a potom som zvedavaaaaaa 🤐

hoogy
15. máj 2012

@borocka a co vam s tym bude robit, vrtat? a kde to mate?

jamaat
15. máj 2012

Ako vaše detváky povedia "vlk"? U Emky je to "bot" 😀

luba142
15. máj 2012

@jamaat u nas je to " vk " a ked sa sustredi tak povie aj vlk 😀

mimi21
15. máj 2012

ahojte
tak my zajtra ideme na tu nestastnu nosnu mandlu, o tyzden sa nam to posunulo, takze aj oslavy narodenin budu az o tyzden - budem robit aj detsku oslavu, snad to neolutujem 😀
tak zajtra o 11 drzte palce, uz nech sa toho zbavime, lebo je to otrava ale aspon sa jej vyliecili tie uska, takze jej nebudu davat tie drenazne rurky, uffff
@hoogy ako si robila tu lentilkovu tortu? aky korpus, krem? navrchu si ju potrela kremom alebo cokoladou? ja rozmyslam ze ju prekrojim na polovice a otocim oproti sebe a bude z toho motyl... povodne som myslela ze ju urobim ako dobosovu, ale nechce sa mi s tym moc prplat 😝

a baby uz vase deti vravia R ? my este nie...

@jamaat u nas je vlk tiez V_K proste to L je take prehltnute a zajac je u nas ZAJONC, len´bo mame stiahnuteho no pockaj zajac po polsky 😀

hoogy
15. máj 2012

@mimi21 moj este nevie povedat R.no k tej torte.korpus som kupila vanilkovy trojkorpus a do vnutra som spravila taku tu trepanu plnku(dve slahacky, dva mandarinkove kompoty a dva pundingy take bez varenia) na vrch som dala po rozhovore s dankou cokoladu a lahko sa mi to tam lepilo. a lentilky nezmenili farbu. kupila som tri take tie megabalenia lentiliek,ale zvysok som vecer zjedla 😀

skoro sa uzdravte a nech vam to dobre dopadne.

sssimi
15. máj 2012

@mimi21 Sarah R nevie a strašne sa na nej smejem, lebo Lianke hovorí VIVI. Pritom lala, lele, lolo, lulu povie nádherne. A napr. Prosím si hovorí prosím mi. Pomaly ju nenápadne mordujem a docela aj spolupracuje. Včera večer dokonca aj povedala krásne lili, ale to bol len nejaký náhodny záchvev 😀 A zajtra na vás budem myslieť, držte sa!
@jamaat u nás vok, práve som ju to skúšala 😀

iinuska
15. máj 2012

@mimi21 drzime palceky, aby ste to dobre zvladli a rychlo na to zabudli

Adamkovi sa obcas R aj zadari

iinuska
15. máj 2012

@jamaat vlka musim otestovat, Adamko uz spinka

mimi21
15. máj 2012

@iinuska uz spinka??? a spi ti aj cez obed?

iinuska
15. máj 2012

@mimi21 ano, vecer chodieva tak okolo pol 9. A spava aj cez obed tak cca hodku a pol

joannas
15. máj 2012

@mimi21 ahoj,prosím tá kde si stiahla tocho zajaca?

mimi21
15. máj 2012

@iinuska no nam ninka skor ako okolo 9 nezaspi, tiez spava aj cez obed tak ako tvoj adamko 😉

mimi21
15. máj 2012

@joannas tusim z ulozto.sk

iinuska
15. máj 2012

@mimi21 no dnes spal cez obed len hodinku, tak bol zniceny

kosska3003
15. máj 2012

@mimi21 drzte sa zajtra

mimi21
15. máj 2012

@iinuska aj ninka spala hodku, ale este tu veselo fici 😝
no ale nech aspon rano dlhsie spi, aspon si tak skrati cas bez jedla 😅 teraz ju tu este nadzgavam, dufam, ze jej nebude zle 🙂 ale len tak s mierou

sirinka
15. máj 2012

@jamaat u nas je vek...

@mimi21 magduska tiez nevie R
a k tomu zajacovi...nasa klara dlho hovorila ze zajak...netusime preco, ale bolo to strasne smiesne...

jamaat
15. máj 2012

@mimi21 Držím palce, nech je všetko bez problémov.
Ja sa aj bojím napísať, ale ako sa oteplilo, Emka už zlomila rekord v návštevnosti škôlky. Vlastne chodí od začiatku mája vkuse, čo je priam zázrak! Tak len dúfam, že jej to vydrží a že na jeseň a v zime už bude odolnejšia.

Emka všade namiesto V hovorí B, namiesto K je T. 😅