• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
emode-ďakujem za radu pochopila som to...a čo si striekala? my máme Physiomer
21. aug 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati aj my mame Physiomer
21. aug 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali sme libenar ale teraz je kopu dobrych sprejov takze to mas asi jedno mne libenar odporucila nasa doky
21. aug 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a koľko trvalo kým prešli soplíky?
21. aug 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina ked kojis striekni do nosteka materske mliecko to je lepsie ako kvapky ja mojmu davam a sopliky ani nemame len ked su tak s vatovym usatkom to vyberem a hotovo, moj ked ivid odsavacku ta zacne revat asi ho to boli tak mu ani tak nevyberam len s materske mliecko nakvapkam tie sopliky sa tak vyplavu ku otvoru a ptoom to vytahnem
21. aug 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali este take antibioticke kvapky, tak nam rychlo, za 2 dni, ale potom sa to trochu vratilo, lebo ja som jej nechcela dlho davat tie kvapky
21. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už mám niekedy dojem, že materským mliekom sa dajú aj ploché nohy vyliečiť. :grinning:
21. aug 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka- ja bohužial nekojím, tak to mám dosť ťažké :frowning2: ...aj ja som ich prvo vyberala vatovými tamponmi, len teraz má viac soplíkov
21. aug 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skus tu slanu vodu ja by som este kvapky nedavala , nech si babo na lieky nezvyka
no jamat ti poviem ze to materske mliecko ma nieco do seba ja tym moje flaky si potieram a pomahaju mi co na moje flaky nie su ziadne lieky takze asi nieco do seba to mleicko ma :grinning:
21. aug 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat sme mohli ist dnes na tie tajchy :grinning:
21. aug 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, aké fľaky? Pigmentové?
21. aug 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode, mohli. Ja nemám žiadne plány na dnes.
21. aug 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve sme doodsávali soplíky a musím povedať, že sme vytiahli riadne množstvo...
jamaat,emode- na ktorý tajch chodíte?
21. aug 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodievala som na studenec, teraz na klinger.
21. aug 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac vsetko najlepsie Jankam....ked budeme mat tretie zase dievcatko...asi bude Janka :slight_smile:
21. aug 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat- studenec už začali napúšťať?
pridávam sa ku gratulácii :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Siri ako najskôr môžeš ostať tehotná po cisaraku? Vraj až rok a pol musí byť pauza.

Blahoželááám Jankám!
21. aug 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi- keď som bola na prehliadke tak som sa pýtala kedy môžem otehotnieť, tak dr. povedal, že aj po polroku ak bude rana dobre zahojená
21. aug 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za gratulácie. Teraz sú Janky zriedkavé, zato v mojej generácii nás je namraky. :slight_smile:

martina, Studenec je vraj napustený do polovice, zatiaľ sú tam žaburiny. Aj budúci rok má byť vraj ešte vypustený.
21. aug 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi ked som sa ja pytala mojho dr. tak mi povedal, ze je to jedno. ze aj teraz ma jednu, co otehotnela 3 mesiace po cisarskom.... tam je len potom do dvoch rokov po cisarskom zakazane rodit vaginalne...takze musi byt opat cisarsky. no a ostatne podla jazvy...ale uz sa nesmie dat PEDA, takze ja uz asi vaginalne rodit nebudem tak ci tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sirinka-preco sa nesmie dať PEDA
21. aug 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina keby nahodou chcela jazva prasknut, aby zena citila bolest a mohli to zachytit este skor, ako sa stane nieco zle... :unamused:
21. aug 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: vcera sme boli na koncerte Lucie Bilej a bolo super ja ju obdivujem po tom co odspievala asi 1,5 hodiny ja na jej mieste uz nemam hlas. Spievala nazivo len pri klavesach s Malaskom fakt SUPER
21. aug 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luba, ja nemám hlas ani po prečítaní rozprávky. :slight_smile:
21. aug 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludmilka nieco pravdy na tej nervozite bude lebo ked som mala starsiu dceru bola asi taka ako pioses ty a bola som z toho nervozna a potom ona este viacej revavala a to sme nemali ani cumel takze katastrofa po 4mesiaci sa chcela stavat na nohy alebo sediet vobec nechcela lezavat tak sme ju nosili a po 5 mesiaci sme ju davali do choditka a tam bola spokojna brazdila po byte vsade vliezla to bolo na nu. okolo 8 mesiaca ani to uz nechcela tak sa zacala stavat pri nabytku a chodit a od 10mesiacov chodila uplne sama
Neber to tak ze aj teba to caka to je len priklad akjosme to mali my a teraz ta mladsia je je o 70 percent lepsia
21. aug 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamat ja ani citat nemozem lebo sa mi vzdy vzive a aj ked malej spievam :grinning:
21. aug 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luba, ano, aj zívalo sa mi hrozne. Ja som to potom kvôli hlasu riešila púšťaním rozprávok na kazetách alebo CD.
21. aug 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamat blahozelam k meninkam... Asi aj u nas to tak bude Kristinke sme citali len cez den a to len 2 knizky Moj macik a Zaburiatko, a inak len obrazky sme popisovali a aj zacala od roka rozpravat tak uz potom aj sama odpovedala na obrazok co to je atd. Ale tie 2 knizky nosila pod pazuchou a stale chcela citat :grinning:
21. aug 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetkym jankam blahozelam k meninam :slight_smile: :slight_smile: :wink:
21. aug 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem
21. aug 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok