Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
1. okt 2012

@ludmilabb ach ten FB 😉 a vraj spaja ludi. Ked tam clovek denne echodi, akoby nezil, nic sa nedozvie, je out 😀

mirka_mt
1. okt 2012

@mystery7 chodievam sem, ale býva tu ticho 😕

ludmilabb
1. okt 2012

@mystery7 ja tam mam aj jednu kvazi pracovnu pavukovsku skupinu tak to musim kazdy den kontrolovat co nove 😀
drzim palce s Mirkom, Sofia je na tom rovnako teda kedze nema surodenca akonahle nie je ako ona chce su vresky a po riti dostane, to sa jednoducho neda zvladnut, bud kricim co ona zase jaci ze preco na nu kricim...a dookola...ja len nechapem preco nevie vyrdzat ani minutu na nieco cakat, vsetko chce hned a ked sa mi neda tak koniec, pupok sveta je

mirka_mt
2. okt 2012

@mystery7 @ludmilabb ja sa niekedy s krikom krotím kvôli susedom 🙄 Máme nových, tak nech si nemyslia, že stále ziapam na dieťa. Ale dnes bolo opäť ťažké ráno s jej obliekaním - samej jej to nejde a trvá to večnosť, ale pomôcť nechce 😖

hoogy
2. okt 2012

@mystery7 no a tie co nenastupili do roboty maju doma babatka 😉 ale budem sa anzit castejsie aj sem prispievat. u nas je stale pohoda,aj ked mala cez den pospava uz ovela menej ale aspon noc je kludna. znasa sa velmi dobre aj ked matko je nejaky viac umrncany,ale myslim,ze to skor vekom ako surodencom.

mirka_mt
3. okt 2012

@hoogy Nech sa vám aj nadalej takto dobre darí, aj s Barborkou 😉 Maťko má túto diagnozu určite z veku, ved vidíš, že to majú aj deti bez súrodencov.

hoogy
3. okt 2012

@mirka_mt no preto si myslim,ze je to z veku lebo vidim,ze aj ostatne sa tu s tym trapite 🙂

mirka_mt
3. okt 2012

no, u nás boli 3 pokojné večery za sebou, tak si želám, nech to ešte vydrží

mirka_mt
4. okt 2012

...aj včera sa celkom podarilo 🙂 Riadne sa vybláznila s mojím 10ročným bratrancom. Som zvedavá, kedy ju zase pochytia záchvaty a hnevy 😔

jamaat
4. okt 2012

@mirka_mt Žeby ticho pred búrkou? 🙂

mirka_mt
5. okt 2012

@jamaat uvidíme 😔 aj včera bolo fajn 🙂

jamaat
5. okt 2012

@sirinka Zisťovala som tú echinaceu. Tak tie tvoje sú silnejšie, lebo moje je len 500mg celej rastliny, čo je u jamiesona 1200 mg. Aj to dávkovanie tomu zodpovedá. Pre seba som si kúpila teraz gelové pastilky, tam je až 2100mg celej rastliny. Ale už budem asi používať aj pre seba len ten prášok, predsa len je to prirodzenejšia forma. No a zisťujem, že výraz "extrakt" neznamená množstvo účinnej látky, ale to, nakoľko je rastlina zosušená.

sirinka
5. okt 2012

@jamaat aha, tak dakujem za info...deti inac pekne prehltaju tie tobolky, dokonca ja janka to dokaze...

joannas
5. okt 2012

@jamaat je to velmy kisle ? 😲

hoogy
5. okt 2012

@jamaat
@sirinka fu kocky vy ste v tomto dobre odbornicky 🙂

sirinka
6. okt 2012

peticia za slobodnu volbu v ockovani
http://www.slobodavockovani.sk/peticia/

hoogy
9. okt 2012

kocky neobjednavali ste odniekial detom spodky namiesto pancusiek? matko to mal aj vlani,ale tento rok sa nejak k nim nevime dopracovat ci anhodou nemate nejaky osvedceny zdroj.dakujem

iinuska
9. okt 2012

@hoogy ja som kupila pre Adamka v Kik-u take klasicke bavlnene spodky

hoogy
9. okt 2012

@iinuska aha pojdem popozerat dakujem 🙂presne take myslim len to davam radsej ako pancusky

iinuska
9. okt 2012

@hoogy neni za co 🙂 Aj ja ich davam radsej ako pancuchy. Hlavne ked este neni taka zima

jamaat
10. okt 2012

@joannas Nie je to kyslé.

mystery7
12. okt 2012

@hoogy Mirkovi som kupovala min rok a aj teraz u cinana. Boli fajn, bavlnene, vydrzali. osvedcili sa mi hlavne v skolke.

Slavko ma sople s teplotou, snad z toho nebude nic vazne.

hoogy
12. okt 2012

@mystery7 dakujem 🙂 ale potrebujem skor zdroj co zozeniem aj tu. ale objednala som uz nejake z HM som zvedava ake budu a zistila som ze to moje dieta od minulej zimy az tolko nenarastlo a aj tie co mal minulu zimu este vyuzijeme

jamaat
12. okt 2012

Bože, ženy, mesiac v škôlke a s Emkou sa už zase nedá vydržať. Naprogramovaná na škriepenie a priečenie, všetky ostatné gombíky vypnuté. Nedá sa s ňou po peknom dohodnúť nijako. A po zlom len veľmi ťažko. Nechcem ju lámať silou a vyhrážkami typu, že ju nechcem takú protivnú a odnesiem ju preč, ale prisámvačku len to ako-tak zaberá a začne sa kontrolovať. A potom je aj tých pekných chvíľ viac, ako keď sa len celé dni doťahujeme.

mystery7
13. okt 2012

@hoogy tie minulorocne su uz riadne roztahane. Celkovo vsetky pancuchy po Mirkovi su nejake extremne opptrebovane-aj ked som vselikde pokupila. Ved ti mozu aj babky na sr pohladat 😉 a Mirkovi su dobre minulorocne oteplovaky, tak sa tesim.

@jamaat u nas je najlepsie ked je sam len s jednym z nas. A vymysleli sme "fintu". Ked uz prilis krici-vresti, tak mu povieme, ze mu z kriku rastu rohy. On hned stichne-na minutu,ale aj tak dobre. Zacalo to raz, ked sa nedal ukludnit a mne uz piskalo v usiach. Vrhla som nanho prelaknuty pohlad a zacala som volat mm, ze Mirkovi rastu rohy. Okamzite sme sa zacali vsetci obliekat, ze ideme do nemocnice, liecit,odrezat,podla toho co povie dr. Prelakol sa a take ticho bolo....potom mu to mm akoze pomasiroval a prestali rast. A ma uz aj taky tik, ked zacne kricat, zrazu si spomenie na rohy, hned prestane a zacne si hlavu masirovat. Je to sranda 😉

hoogy
13. okt 2012

@mystery7 no puncosky mam aj po matkovi ponicene,ale tie spodky az tolko nenosil tak su fajn a su mu dobre. no ideme teraz na sk tak nieco poriesim 🙂

jamaat
13. okt 2012

Ja: Emka, ak budeš za všetko mravčať, nikto sa s tebou nebude chcieť kamarátiť!
Emka: Ehm, dobre, dohodnuté. Pravdu máš.

😅
Ale o chvíľu bude aj tak zase mravčať a priečiť sa. ☹

iinuska
13. okt 2012

ahojte zienky
Minule sme sa zase pobavili. Manzel hovori starsiemu synovi, ze ci sa s konom zrazil, a Adamko na to: A kde sa zrazili? Ja som ziadneho kona nevidel. 😀

Inak odkedy chodi Adamko do skolky, tak je taky nejaky hlucnejsi. No a vcera sme boli pozerat zimnu bundu, tak taky bol, ze ani si ju nechcel vyskusat.Zacal sa vykrucat, utekat prec... Uz som myslela, ze mu nalozim na zadok. Toto nikdy nerobil