Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
19. jan 2013

@borocka neskusala si nejake probiotika?

hoogy
21. jan 2013

@borocka tu sa davaju floridove tabletky od prveho zuba co teda uz mame prvy zub tak uvidim co mi buduci tyzden povie dr ako davat.ale uz ich mam doma dali mi ich este v porodnici 😀 a ustnu vodu nepouzivam ani ja na odporucanie zubarky lebo zubna voda zabija vsetky bakterie v ustach aj tie dobre a to neni dobre.

mystery7
25. jan 2013

@borocka Mirko bral tie fluorove tabletky. Kazy nema, tak neviem. Mama vravela, ze nam tie tabletky tiez davali.

hoogy
1. feb 2013

no malej mam davat teraz tie flourove tabletky a rozmyslam ci aj malemu by sa to nehodilo,aj ked zuby ma krasne biele a bez kazu. ako sa inak vsetky mate? nejak nam to tu viazne 😉

mystery7
4. feb 2013

@hoogy kludne davaj obom. Hlavne mysli na to, ze pred a po poziti tabletky by mali byt 2 hodiny bez mlieka

hoogy
4. feb 2013

@mystery7 super, dobre ze si povedala to mi nikto nepovedal. dakujem 😉

mystery7
4. feb 2013

ja sa mam uuuuzasne. Minuly tyzden mal chripkove prazdniny a bol zdravy a doma. Vcera mu zacali sople a zacal silno kychat. Takze dnes je doma a davam mu sinupret. Aspon, ze je to bez teploty.
A potesilo ma, ze mi konecne zacinaju kvitnut orchideje po 3-4 mesiacoch.

Ozaj a so Slavka rastie pekne tvrdohlavy bycek 😉 vystraja jedna radost-ved ma dobreho ucitela 😀

jamaat
12. feb 2013

@mystery7 Ak kýcha a má riedke sople, tak by som Sinupret ešte nedávala. Je na uvoľnenie dutín, čiže sople ešte viac spúšťa.

mystery7
12. feb 2013

@jamaat davala som mu sinupret 3 dni, prave preto, aby mu to vytieklo a bol pokoj.
Je pravda, ze fenistil a sinupret je to iste ako zlty trifet?? Hm?

jamaat
13. feb 2013

Netuším, čo je žltý trifet 🙂

mystery7
19. feb 2013

@jamaat este nikdy ti dr nedala sirup trifet?? Su 2 druhy, so zltym a so zelenym pasikom na obale 😉

jamaat
19. feb 2013

@mystery7 Veru nie. Ja s Emkou k doktorke ani veľmi nechodím, len keď je to už fakt nejaké horšie. Teraz mala atb. Ale keď je čulá a len kašle a soplí, tak liečime doma.

sirinka
19. feb 2013

@jamaat mas dobre, ze nepotrebujes vypisovat OCR, leo inac to je faktna nervy, ze musia ist aj s obycajnymi soplami do cakarne plnej bacilov aby mohl byt s dietatom doma....

mystery7
20. feb 2013

@jamaat tak to je super. Nam to dava dr. Za tento skolsky rok je Mirko chory 2.x a to by som povazovala za uspech.

jamaat
20. feb 2013

@mystery7 2. krát, to je paráda! Bohužiaľ Emka zdedila po mne precitlivelosť na zimu, sliznice sú furt podráždené a chytí sa na ne potom každý bacil. Takže to strieda po týždni, týždeň ok, týždeň choroba.

mystery7
21. feb 2013

@jamaat tak to mas o zabavu postarane ☹ Mirko tuto zimu ani sopliky poriadne nemal, az teraz chytil zapal lymfatickych uzlin. Neviem z coho to mal 🙄 a som zvedava ci bude mat kiahne, jeho kamos mal pred 2 tyzdnami, tak cakam.
Ozaj, vraveli ste -neviem ktora- ze na kiahne sa dava nejake mlieko z lekarne. Napiste mi nazov. Dakujem.

hoogy
22. feb 2013

ahojte kocky, vidim,ze sem piseme vsetky uz len tak sporadicky.
@mystery7 ja som tiez zvedava kedy dostaneme kiahne lebo teda nikto tu neni naokolo s kiahnami. ale teraz nam este netreba ked je malinka taka mala.

mystery7
22. feb 2013

@hoogy tak sa mi zda, ze uz len cez fb budeme komunikovat. Mate este casu na kiahne, ale ja by som to uz chcela mat za nami.

hoogy
22. feb 2013

@mystery7 no verim ti. aj by si si oboch chlapcov odbila kym si doma.

iinuska
9. mar 2013

ahojte zienky. Chcem sa popytat, ake autosedacky maju vase deticky? Chcem popozerat , lebo Adamko sa este vozi na Romer-ke 9- 18kg. diiiky

@mystery7 lubka tu davno spominala ohladne kiahni.

rybca
9. mar 2013

@iinuska aj nas este sedi v tej do 18 kg, ale po vyplate ideme uz objednat tu vacsiu a my ostavame verni Maxi Cosi

sirinka
9. mar 2013

@iinuska nasa sa vozi aj v romerke 9-18kg ale aj v cybex solution....ma zatial len mierne cez 15 kil, ale zase hlava uz jej zacina z romerky trcat.

A kiahne sme my zatial nemali vobec ani jedna....

iinuska
10. mar 2013

@sirinka no ved, aj Adamko co sa kil tyka, tak v pohode, ale uz mu pretrca hlavicka, co by teda nemala.

jamaat
10. mar 2013

@mystery7 Tak už máme Trifed zelený.

jamaat
10. mar 2013

Mne sa Emka v zimnom oblečení už horko-ťažko vpratala do sedačky do 18 kíl, takže sme kúpili väčšiu. Máme Britax, takú úplne jednoduchú.

ludmilabb
11. mar 2013

@jamaat my sme este stale v BeSafe 😝 ja neviem ani aku kupit ani kedy, Sofia sa este ako tak zmesti, vy ste uz vsetky menili zrejme

jamaat
12. mar 2013

@ludmilabb V lete sa ti ešte pomestí, podľa mňa ti stačí riešiť autosedačku na konci jesene.

mystery7
12. mar 2013

@jamaat a zeleny vam na co dali? Tnto nepoznam. Uz som si myslel, ze to len dr v ke predpisuju. Tu to vsetci poznaju.

Kolko kil maju vase deti? Mirko ma 21 a Slavko 16. Mirko je uz rok v tej vacsej sedacke, ta do 18kg dufam vydrzi Slavkovi este rok 😅

hoogy
13. mar 2013

@iinuska neskoro,ale my mame cybex solution tuto http://autosedacky.heureka.sk/cybex-solution-x2... sme s nou spokojny da sa dat na isofix alebo aj bez isofixu 😉

hoogy
13. mar 2013

@mystery7 Matko ma asi 16,5 alebo 17 neviem presne a tiez sme uz skoro rok v novej sedacke,ale ja som nebola spokojna s tou co sme mali do 15 kil.