Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
13. mar 2013

@mystery7 Mala zápal stredného ucha a sople. Netuším, aký je rozdiel medzi zeleným a žltým. A Emka má stále 15,5kg. Len do výšky ju ťahá, ale nepriberá nič. Však bodaj by, keď za celý svoj život nejedla poriadne.

mystery7
15. mar 2013

@jamaat tak to si si tiez pekne uzila. U nas Slavko tiez este normalne nejedol. Poslednu dobu zase trapenie s jedlom. V kuchyni len revy, vresky, nic neje. Aj mu davam, aby sam skusal, ale nic. Vsetko rukami popuci, rozhadzuje a co da do ust aj tak nakoniec vypluje. Som z neho nestastna. A Mirko, vobec nepocuva, nic nespolupracuje. Vrieska cele dni, neda sa s nim dohodnut, bije Slavka. Mm mi stale rozprava, ze je nevychovany. Ale ved ho uz 4 roky vychovavame, je mozne ze nic sa nanho zatial nenalepilo????

jamaat
15. mar 2013

@mystery7 U nás dnes už vyvrcholili Emkine protivenstvá, na obed som ju bola zobrať v škôlke, tam ma zase vytočila, lebo len papuľuje, zdúva sa a nechce sa prezliekať. Môžem jej povedať čokoľvek, na všetko odpapuľuje, furt musí mať posledné slovo a poslúchnuť ani za svet. TAkže najskôr cirkus v škôlke, potom som ju nazúrená doma zavrela do detskej, zakázala jej vyjsť, jedine na záchod mohla. Nikto sa s ňou nebavil, na pitie dostala len čistú vodu (sladkosti som jej zakázala a sirup je sladký), večeru som jej tiež tam odniesla. Potom sa bez slova vychystala do postele a spí. Najskôr sa vyzúrila, vyrevala, potom sa tam sama hrala, potom ešte občas pofňukala, potom už švitorila, keď som tam kvôli niečomu vošla, aby ukázala, aká je už dobrá. Ale do zajtra je v nemilosti, ráno sa s ňou začneme baviť a som zvedavá, či to bude mať nejaký účinok.

rybca
15. mar 2013

@jamaat drzim palce, Mati je tiez protivny, stale chce opak ako my povieme, a vyslovene robi naschval, pre vsetko place, aj so slzami, ale vieme, ze je to hrane, lebo ten plac je iny a staci spravit nejaku srandicku a uz sa smeje, ja dufam, ze sa z toho coskoro dostane

mystery7
15. mar 2013

verite tomu, ze
mirko v utorok nasimuloval zapal ucha, len aby nesiel do skolky??

rybca
15. mar 2013

@mystery7 a to ako?

mystery7
15. mar 2013

ako vytvorim novu temu? som pripojena cez mobil a neviem to nikde najst

irriss
15. mar 2013

@mystery7
Ahojky! Pokud potrebujes soukromku, vytvorim ti ji na tve jmeno.. 😉 a poslu link 😉

mystery7
15. mar 2013

@rybca od rana nam rozpraval,ze ho usko boli. uz mal zapal bez teploty, tak som hned utekala na orl a vsetko ciste. dr na mna pozerala ako na hysterku

mystery7
15. mar 2013

@irriss vdaka, ale ja chcem normalnu pre vsetkych

rybca
15. mar 2013

@mystery7 musis ist do hlavnej temy a nad zoznamom podtem, vpravo mas tlacitko pridania

aha, tak nas tiez skusa, ze ho boli brusko, ale kedze sa normalne chova a povie to tak 2x za den, tak si myslim, ze to je od hladu, bo nechce poriadne jest a uz to riesim tak, ze kym nezje co ma pripravene, ine nedostane, ale sledujem to, ci to nebude castejsie, alebo ine tazkosti

mystery7
15. mar 2013

@rybca myslis zalozku forum? net v mobile je super, len je skoda ze tie stranky su take okliestene. necham to na zajtra, dnes ma uz ide zo vsetkeho porazit

@jamaat a to ona v pohode vydrzi v deckej? mirko by reval v kuse ☹

ludmilabb
16. mar 2013

@jamaat vies co si vysimam ked pridem po Sofiu do skolky, vzdycky sa nejake dieta puci, hadze papuce a vzdy je to za hlupost, samozrejme Sofia sa mi uz tiez viackrat predviedla...a reakcie velmi podobne, slovnik tiez. ja uz niekedy len kricim co ma tak vytoci...minule som skoro odpadla, bola na zachode a vola ma uz som vykakana, pridem a ona si prosim pekne to "hnede" roztrela po toaletnej doske a este ked som prisla tak prsty v ustach, si mala vidiet moju reakciu 😠 😠 😠

mystery7
16. mar 2013

@ludmilabb tak toto je tiez pravda, rovnako sa v tej skolke oduvaju. Niekedy mam pocit, ze tam sa musi krotit a ked pride domov, tak sa musil doslova "vybit"-vyburit-vsetku uzavretu energiu vydat. Je ako ten zajko energizer, ci ako sa to pise.
A s tym wc-kom. Chodi sam pisat nastojaka. Minule sa vratil z wc a hovori: opisal som ti casopis. Preco? Pipik ma nepocuval. Isla som tam a cele wc-podlaha, stena, kos s plienkami a casopis komplet o...... 🙄 podla mna nic neslo do wc-ka. On sa totiz obzera kade-tade, vykruca sa pri tom a nepozera kam mu to strieka. A este ked trvam na tom, ze pp odchode z wc-ka si musi ako prve umyt ruky, tak reve.

kosska3003
16. mar 2013

ahojte ked vas tak citam tak ja mam zlate deti obe Marek ten sa len smeje a Marika ta ma svoje muchy tiez neposlucha ale ona sa vyreve a za 10 minut je ako med chodim s malym na plavanie tak chcela aj ona tak som ju dala do plaveckej skolky no co tam tam zvadzala v stvrtok revy ani do bazena nesla no ale bola som kludna a dneska pohodicka uz neplakala trozku vymyslala na zaciatok no som ja zvedava na skolku keby chodila do skolky je to asi jednoduchsie ale nechodi prvy krat takto chodi niekam kde som neni pri nej a je tam len instruktor a deti 😀 😀

mystery7
16. mar 2013

@ludmilabb tak toto je tiez pravda, rovnako sa v tej skolke oduvaju. Niekedy mam pocit, ze tam sa musi krotit a ked pride domov, tak sa musil doslova "vybit"-vyburit-vsetku uzavretu energiu vydat. Je ako ten zajko energizer, ci ako sa to pise.
A s tym wc-kom. Chodi sam pisat nastojaka. Minule sa vratil z wc a hovori: opisal som ti casopis. Preco? Pipik ma nepocuval. Isla som tam a cele wc-podlaha, stena, kos s plienkami a casopis komplet o...... 🙄 podla mna nic neslo do wc-ka. On sa totiz obzera kade-tade, vykruca sa pri tom a nepozera kam mu to strieka. A este ked trvam na tom, ze pp odchode z wc-ka si musi ako prve umyt ruky, tak reve.

mystery7
17. mar 2013

@kosska3003 veru, mas zlate deti, uzivaj si to. Ja som si z celej MD, na ktorej uz budem 4.rokom neuzila nic. Stale problemy, revy, nervy, stresy. V robote mi bolo lepsie ☹

kosska3003
17. mar 2013

@mystery7 no ja si to uzivam fakt tiez som doma uz vyse 4 rokov a vobec si nestazujem ako je to aj tazje v urcitom case ked su chori napr. ale inac som stastna mama zdravych deti 😀 😀 😀

kosska3003
17. mar 2013

ze tazje ako to som fakt zadrela 😀 😀 😀 no co vam poviem 4 roky doma ze demencia v plnom prude 😀 😀 😀

mystery7
27. mar 2013

zase je tu klidek

emode
28. mar 2013

Ahoj babenky, hlasim // zo včera 😕 ... ešte je priskoro tak sa dako ani tešiť nedokážem ...

sirinka
28. mar 2013

@emode gratulujem 😵

kosska3003
28. mar 2013

@emode gratulko 🙂

emode
28. mar 2013

@sirinka
@kosska3003 vďaka, len drzte silno palce aby bolo všetko ok 😕

sirinka
28. mar 2013

@emode vsetko bude ok... Myslime na vas!

iinuska
31. mar 2013

@emode drzim palce a gratulujem 🙂

jamaat
4. apr 2013

@emode Super, tak sa podarilo. Gratulujem. 🙂

emode
4. apr 2013

@jamaat vďaka 🙂 no bude to riadny záber, otvárame prevádzku a do toho mimi ale tak som si povedala, ze budem ako indianka 😉

iinuska
6. apr 2013

Ahojte zienky, pomaly zaciname uvazovat co kupit Adamkovi na narodeniny. Lego, nejake to auticko, knizku. Len cela rodina sa ma vypytuje co mu maju kupit a ja uz ani neviem. Ved v podstate vsetko ma🙂 Mate nejake tipy? Bicykel nechceme, lebo ma este dobry firstbike, a taky starsi bicykel po Petkovi.

rybca
6. apr 2013

@iinuska ahoj, tak mi ideme kupit trojkolesovu trojkolku a Lego http://www.degrotespeelgoedwinkel.nl/lego/5944-... plus nejaka zakladna vybava, a to bude za celu rodinu, aj tak ostatny len poslu peniaze..🙂