Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
23. aug 2009

dobre ranko...zuzka nasa prave sa o hodne zlepsila...uz sa aj sama zahra aj v postielke prespi pol noci....tak aby som to nezakrikla 🤐 🙂

zuzkaprofant
23. aug 2009

sirinka no aj nas ale sem tam ma dni ako vecera ze plac len na ruky ale musis snim chodit nedajboze zastanes to je vresk, boli sme vcera snim nakupit ta to bolo brutal sa nam pokakal len co sme ho dali do vozika a sme sa museli vratit do auta ho prebalit potom ked som si chcela botasky vyskusat ta vreskot asi sa mu nepacili tak som si ich ani nekupila a pri potravinach sa mu tiez velmi nepacilo ale pri sladkostiach nam zaspinkal a spinkal azked sme neprisli po dom a uz trev spustil bo bol velmi hladny a dnes rano palce bo chcel lezkat pri mne holi bez pampersky ta som sa zase nevyspala 😀 😀
snad dnes bude lepsi den inac som si vsimla ze on mi vtedy palcka ked ideme niekam a je tam vela ludi 😒

jamaat
23. aug 2009

Ahojte. Tak o mňa sa túto noc zase pokúšal zápal prsníka, ale zdá sa, že sme to zahnali.

Tu sú nejaké tipy na utíšenie bábätka: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jamaat
23. aug 2009
zuzkaprofant
23. aug 2009

jamat ja uz som mala asi 5 krat zapal prsnika co bol taky ze som ho citila poriadne take mini ze ma picha v nocm alebo taka to uz ani neberem za zapal ale mam dobre homeopatikum na zapal zobere sa len 3 gulicky ked uz citis ze to ide a prejde to 😀
co dnes porabate mi ideme na obed grilovat pridu slovaci tak pokecame maly snad pospinka na terase

sirinka
23. aug 2009

zuzka ja chodim s malou na nakupy zasadne s manducou...inac by som nenakupila

sssimi
23. aug 2009

Ja mávam malú vo vajíčku a vo veľkom koši-obzerá sa a zatiaľ sa jej páči. Ale v kuse sa s ňou rozprávam.

sirinka
23. aug 2009

sssimi ja robievam velke nakupy a tak mi vajicko vadilo v kosiku...

sirinka
23. aug 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1264155
toto by so vyuzila aj ako zavlazovanie v zahradke hehe

zuzkaprofant
23. aug 2009

mi sme maleho mali v kosiku a nakup po rukach sme nosili a pchali okolo vajicka a pod kosik 😀

jamaat
23. aug 2009

siri, len tak úchytkom som tie pastelky niekde zahliadla, že som to zaregistrovala, ale neviem o tom bližšie nič.

ludmilabb
23. aug 2009

ahojte to citam ze niektore babatka tiez placu, dnes som moju nanasala na rukach sledovala vsetko sa krutila ako vyvrtka spinkala mi doobeda hodinku ale to som musela byt pri nej a akonahla sa zacala budit tak hned prsnik presne ako vcera. akonahle od nej odidem hned place, takze ked je hore tak sa jej venujem a aj ked spi tak to mam totalne vyplneny den ☹

chcem sa vas spytat ci jedavate papriku, paradajky, kecup, marhule, broskyne???

jamaat
23. aug 2009

ludka, ja jedávam všetko.

dupinka
23. aug 2009

AHOJTE!

Ludka, ja papriku nie, ani kecup.

sirinka
23. aug 2009

ja jem tiez vsetko...

sssimi
23. aug 2009

Ludmila ja jem všetko.

Dnes som sa zobudila a podomnou mokré koleso od mlieka 😕 -po dlhej dobe som spala bez podprdy a volžky som mala len prilepené na pyžame-akosi zdrhli 😅 No aspoň som si istá že mliečka je dosť 😀

Siri tie pastelky vizerajú veľmi dobre... Len my máme žltú kupelňu a na dlažbe su taká haky-baky, že by to tam nebolo vidieť... Potom fakt len na telo...

sirinka
23. aug 2009

sssimi ja furt spavam bez podprdy...uz neriesim tie mliekove flaky...po tretom dietatku vymenime matrace 😅

jamaat
23. aug 2009

Ja som zo začiatku spávala s podprdou, ale nejako ma začali omínať, vadiť mi. Tak teraz si na noc niekedy nedám. A vložky nosiť nemusím, mne mlieko netečie.

sirinka
23. aug 2009

tak som pomrazila cukinu, v zime sa zide... 🙂

luba142
23. aug 2009

ahojte 🙂

Vcera sme boli na oslave bola na zahradke varil sa gulas detuchy lietali po dazdi lebonez sme sa tam dostali sa rozprsalo Babula ako volame nasu malicku spala totiz od pol jednej do 16 keby som ju nezobudila tak snad spi aj do vecera 🙂 , ale bolo fajn boli sme bod strechou vonku tak sme nemokli

sssimi, jamat ja musim mat podprdu lebo mne mlieko tecie v noci mavam uplne mokre vlozky niekedy ked uhne tak aj podprdu ale lezie mi na nervy aspon cez den niekedy ju dam dole lebo uz fakt je to o drzku neznasam doma podprdu
aj dnes spinka Babulka a zasa mame ist gratulovat babke k 88

luba142
23. aug 2009

siri a nezostane po rozmrazeni taka mäkka?

ladywitch26
23. aug 2009

ja som tiez spavala v podprde, ale dost mi vadila. a teraz spim v takom obtiahnutom tielku,tie vlozky sa mi v nom nepohnu, tak mam aj pohodlie, aj suchy matrac.lebo mlieka mam vela a to keby potiekli 3 deci, tak to uz by bola riadna mlaka

jamaat, diky za ten link na stranku ako uspavat.hned som aj vyskusala zopar rad a zabralo. lebo uz tyzden mame problem s poobednym spanim. v noci a doobeda zaspi v pohode, ale poobede je nervozna,vresti a nie a nie spat. teraz som si ju polozila na vankus, zakrutila ju do deky, zatiahla zavesy a hojdala som sa na fitlopte. za 5 minut zalomila a po dalsich 5 minutach som ju polozila na lehatko a spinka dalej. keby bolo pekne, tak ju sibnem do kocika a je po probleme, ale v tomto uprsanom irsku je to tazko.dnes leje od rana,ani psovi sa nechcelo vytrcit nufak vonku.keby surne nemusel, ani ho tam nedostanem 😀

luba142
23. aug 2009

lady tu vcera prsalo a dnes fuky taky vietor strasny a je chladno

ladywitch26
23. aug 2009

luba, tu je tak uz skoro 2 mesiace :D

sirinka
23. aug 2009

luba uvidim aka bude...budem varit privarky 😀 som namrazila rozne tvary a pre m. som nastruhala...

luba142
23. aug 2009

no ved tam ano a je tam niekedy leto? 😀

luba142
23. aug 2009

siri ja som chcela zmrazit nastruhane uhorky ale potom som nasla recept a spravila som taku calamadu a je mnam len nastruhane uhorky, paprika, cibula a feferonky zaliat nalevom a naliat do poharikov a sterilizovat ja som si bez feferonky robila

a z cukety robim tiez privarky ale len ako kapustu take dusene bez mlieka

ladywitch26
23. aug 2009

luba hej,bolo. dva tyzdne zaciatko juna 😀 ale zasa september bude krasny. to je pravidlo,ze ked deckam skoncia prazdniny, tak sa vycasi

luba142
23. aug 2009

lady keby chcem nieco dat do bazaru na nete ake postovne mam udavat vobec sa v tom nevyznam, je to tricko nema ani pol kila a ani neviem ci nieco vazi 🙂