Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dupinka
24. aug 2009

baby, tak ja zo studentskej pecate davam oriesky manzelovi. Vyhybam sa alergenom - orechy, kakao(cokoladu jem bielu), jahody. A tiez koreniu, cesnaku a cibuli, strukovinam a hlubovinam, hubam.

Nemam pocit, ze nie je pestra strava, vsetko sa da, ked sa chce. Radsej takto ako riskovat alergiu u dietata, ktora sa moze prejavit az o par rokov, a ja by som si potom mala nieco vycitat.

emode
24. aug 2009

mimi tak myska k vam zabludila 😀
co sa tyka mliecka sme mali presne to iste annag ti napise ze ked mas rano dost mlieka mas ho aj vecer len sa tazko spusta mne vcera odpisala ze zbytocne stresujem zase ... ja davam casto obidva prsniky a just ked som napisala annag ze ci je to ok tak dnes mala len z jedneho pila 😅 😅 😅
ja som zas od rana riesila inu vec, mne nebolo najlepsie od zaludka ked som vstavala, mala dost grckala a vobec nepila tak ako zvycajne 😝 som si pomyslela:
su dve moznosti bud ide mrcha alebo som tehotna ... 😕

ladywitch26
24. aug 2009

mimi, tak to fakt potesi, mys v chladnicke. a ako sa tam potvora dostala? 😠

las, nasa sa na brusku iba zurila a vobec nechcela byt na nom, ale potom som jej tam dala zrkadielko pred nu a teraz by si ju mala vidiet,ako drzi hlavicku,pozera do toho zrkadla a hulaka na seba 😀 a ked zacne jacat, tak ju len pretocim na brusko a hned stichne. az sa mi nechce verit,ze to je to iste dieta.

inak vsimli ste si? uz je tema aj majovky 2010. boooze ako to leti 😲

mimi21
24. aug 2009

emode a co potesi viac??? 😀 😀 😀

mystery7
24. aug 2009

kocky a vy co kojite uz mate mrchu? ja zatial nie. tak neviem ci ju cakat, ci sa tesit dalej 😉

ladywitch26
24. aug 2009

emode, no jedna lepsia moznost od druhej 😀

mimi21
24. aug 2009

lady ja som si to vsimla 😉 ja som prave pred par dnami spominala ze je tomu zhruba rok, co som otehotnela 😵
no ja som nechala pootvorvenu chladnicku a ona tam vbehla, nedoliehaju totiz dvere dobre

luba142
24. aug 2009

ahojte ja mam zase uz starsiu dceru na prazdninach tak mi bude trocha volnejsie ale aj nie ked budem mat robotu tak budem na malu sama 🙂 , ale uz som sa od nej naucila ze po 2hodinach bdenia chce spat tak je to dobre a po obede zaspava akolo jednej a to potiahne aj 2hodky tak paradka, vecer nemame problem so zaspavanim nakrmime pohladkame polozim do postielky a spi a ked je hore tak do 15 minut zaspi uplne sama

ladywitch26
24. aug 2009

mys, ja som dostala mrchu uz 5 tyzdnov po porode. ale odvtedy nic. bude to asi tym,ze odvtedy beriem antiku. alebo som na tom podobne ako emode....parkrat sa mi stalo,ze som zabudla na tabletku a vraj pri tychto staci zobrat 3hodiny neskor a uz nemusia ucinkovat....

lasenka
24. aug 2009

emode - tak my sme minuly tyzden sexikovali naostro 😉 viem, ze kojenie nie je antikoncepcia, no aj keby sa zadarilo, nepohnevali by sme sa 😉 ... a inac - o mesiac by sme sa mali stahovat do noveho domceka, a hovori sa: ze do noveho domu novy clen 😅

lady - ano, vsimla som si... ten cas strasne letiiiiiiii 😉 mojho Kubka ako polozis, tak bude lezat, ani ho nenapadne zmenit polohu samostatne 😅

sirinka
24. aug 2009

mys ja este nemam a dufam, ze ani tak skoro nebude...

las my koniky pasieme pekne, ale k otacaniu sa tiez este nema...tak uvidime, ci bude ako klarka leniva... 😝

lasenka
24. aug 2009

ja som mrchu este nemala vobec... 9 mesiacov plus tri, waw 😉

luba142
24. aug 2009

mys ja som nedostala mrchu pri starsej dcere pokym som kojila takze asi 6-7 mesiacov

luba142
24. aug 2009

mys ja som nedostala mrchu pri starsej dcere pokym som kojila takze asi 6-7 mesiacov a ani teraz este nie

ladywitch26
24. aug 2009

las, ber to proste tak,ze chlapi su lenivejsi...jak lahne, tak zostane.to aj moj muz pred telkou na gauci 😀 😀
a to by ste chceli tak skoro po sebe? ja si to neviem celkom predstavit. aj ked my sa tiez planujeme zacat snazit tak okolo vianoc. 😉

sirinka
24. aug 2009

las ty si dobra... 🙂 my pojdeme na ostro asi az na jar...no ale kedze antikoncepciu nechcem a prezervativ tiez nie...ktovie co sa prihodi...zatial sme splodili deticky vzdy na prvy sup... 😝

luba142
24. aug 2009

lady ja ked som uzivala antiku tak som nehladela na to ako to beriem presne na hodiny ako som si spomenula som uzila a nikdy sa nic nestalo 🙂

lasenka
24. aug 2009

lady - ze typicki muzi 😀 😀 😀

sirinka - neverim tomu, ze to vyjde hned... nevies, kolko %-tna pravdepodobnost otehotnenia je pocas kojenia?

lasenka
24. aug 2009

inac babule, vychadzaju vam pohlavia vasich deti podla tejto tabulky?

http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/...

emode
24. aug 2009

las ked som bola na kontrole na gynde pytala som nejaku anti a doky ze do pol roka ked dojcim tak mi netreba jeho nazor nekomentujem a pravda je ze to viem ze to neucinkuje na 100% ale tak nejak to bolo pohodlnejsie
a okrem toho my uz nie sme najmladsi a druhe chceme ... povedal ze po pol roku mi nieco predpise ... alebo to nechame na nahodu ... 😅 😅

tak neviem ved uvidime 😉
mrcha tiez eee 😖

mystery7
24. aug 2009

nam vyslo dievcatko a mame chlapceka 😉

lenand
24. aug 2009

ahoj las tak mne to vyšlo podla tabulky tak ja dievčatko až po 35 skor nehrozí 😀 podla tabulky

lasenka
24. aug 2009

emode - ved to, tiez uz nie sme najmladsi a radi by sme si uzili aj vnucatka 😉

luba142
24. aug 2009

lasenka tusim nam to pasuje 😀

ladywitch26
24. aug 2009

luba,pri normalnej antike je to pohoda, ale pri tejto jednohormonovej by sa fakt malo do 3hodin.ale zas si tiez nemyslim,ze je velka sanca. to by musela hned nastat ovulacia a do par hodin oplodnenie vajicka,aby to malo sancu.

las, mne to teda nevyslo. mal byt chlapec. ale aj buduci rok podla tabuliek by mal byt, no a my chceme dievca,takze hadam to nevyjde aj potom. 😀

lasenka
24. aug 2009

mys - nevyslo? ufff, som rada... lebo tak ako Lenand - ani mne dievcatko skor ako budem mat 35 nehrozi 😖 😉

lasenka
24. aug 2009

... moji chlapi krasne spinkaju 🙂 este mat tak jedno dievcatko 😔 😵

luba142
24. aug 2009

las ked som sa pozerala nam to sedi u oboch tak chlapca by som mala az v 34 rokoch 🙂 ale nebudeme asi riskovat nam 2 deti stacia

luba142
24. aug 2009

lady ja som mala jednohormonovu teda vsetky rovnake a aj som ich brala niekedy vsetko naraz teda 3mesiace v kuse a nemusela som tak casto mat mrchu

mystery7
24. aug 2009

mne je to jedno, hlavne nech je deculko zdrave a nech nie je jedinacik 😀 ale my planujeme neskor mozno o 3 roky dalsie, tak uvidime