• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
cafte no ja sa hlasim zo 6 zapalom ceciek, uz mam dost vam poviem zajtra idem ku dokymu nech mi nieo na to da a asi maleho odstavujem od mliecka a hotovo maly mi dnes palakal cely den asi citil ten zapal ci co ja viem a ja ani na ruky som ho nevladala zobrat :frowning2:
25. aug 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi pri zápale sa tuším môže tvoriť hnis a samozrejme aj tvorba mliečka sa znižuje...
25. aug 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rybca ako rybicka? :grinning:

Monka aj som dlhooo vyberala a nakoniec máme celkom inú :grinning:

Kočky čo ide reklama va krízu s tým nanukom na Jojke, tak to je u nás v TO :grinning:

Malá mi dnes zalomila o 9tej a asi má už noc, tak by som mala ísť spať aj ja, ale pred hodinou som robila rybu na prírodno a včil mi je z toho ťažkooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi - moj krpcek papal o stvrtej a pred siedmou zalomil, som zvedava kedy sa zobudi, asi by som tiez mala ist do duchien
25. aug 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zdriemla hodinku s Emkou poobede, tak teraz sa mi až tak nedrieme. Zaspala pri papaní, tak reku počkám chvíľku, nech zaspí poriadne a zobudila som sa po hodine s vytaseným prsom. :slight_smile:
25. aug 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jamat ja tak ráno vetram cecky :grinning: ...

My sme mali dnes celý deň návštevu, tak sme nedriemali :grinning:
25. aug 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale už idem... Sprchnutá už som, tak ešte zuby a idem het...
25. aug 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ja som mala zapal prsnika pred tromi tyzdnami, v noci horucky, nic som nevladala a malu som ledva udrzala na rukach pri kojeni, hrozneee. V noci zimnica a potom som bola zase rozhorucena. Nic som nevladala a chcelo sa mi furt spat. Odporucili mi malu prikladat stale na ten zapaleny prsnik a by ho pekne vyprazdnovala a prikladala som si obklad so studeneho bieleho vina (odporucenie laktacnej poradkyne)
menila som polohy pri kojeni, hlavne futbalovu zrejme to zabralo asi viac ako to vino :grinning:

mala je hore tesne po siestej ako vzdy a dviha nozicky do neba a grcka potom mliecko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
Tak nie som prvá? My sme po dlhom čase zase prespali celú noc- od pol ôsmej do šiestej.

ludka, včera som ti písala o čípkoch. Čítala si?
26. aug 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
tak my tradicne 3-krat v noci :unamused: som unavena na mraky... a maly spinka o106 :wink: zajtra ide starsi synator k babke, tak si pospim s jakubkom aj rano :wink:
co dnes varite? :wink:
26. aug 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko,
mne deti este spia ... patrika budim ale kasle na mna :pensive:
26. aug 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pustila by som mu nahlas rozpravku a hned by dobehol, ale bojim sa, ze zobudim aj lenku :confounded:
26. aug 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera sme malu uspavali na rukach asi 45 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: zaspala pred osmou a vstala o pol tretej, potom o pol piatej a potom o siestej, teraz som ju po hondrlani ulozila, lenze ked jej vypadne cumlik a ona zsiti ze nie je na rukach tak je so spanim koniec a furt mi grcka mliecko a to odgrgne po kojeni teda statocne :wink:
no vam zavidim ze vam deticky tak dlho bez budenia potiahnu, drzte palce dnes ideme do poradne

jamaat, myslis tie homeopaticke?
26. aug 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja mam velkeee stastie pretoze som si z porodnice odniesla okrem babatka aj kadejake tie kozne a gynekologicke ochorenia :frowning2: , a to som si davala sakra pozor, do sprchy len v slapkach atd
takze bezim aj na kozne a ku gynekologovi chodim ako na klavir :cry:
26. aug 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, ano, tie homeopatické. A Emka tiež stále grcká, je to na nervy. Nepomohol ani vyvýšený matrac v postieľke, iba čo sa vždy zosunula a pokrútila.

Moja už zase zalomila, bez akýchkoľvek revov tentoraz. Odkväcla ako taška.
26. aug 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, fúúha! Vidíš, a ja v pohode na boso, v živote som nemala žiadnu pleseň na nohách...klop klop. Na gynču by som asi mala aj ja zájsť. :confounded:
26. aug 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gynekologa som riesila aj kvoli tomu ze sa mi nevylucili blany z placenty a zostali v maternici, hrozila kyretaz tak pekne injekcie kazdy druhy den chvalabohu sa to ustalilo, potom mi nasli nalez niecoho, ze to som chytila v porodnici tak antibiotika, preslo mi to ale dole som furt ubolena a potom ten zapal prsnika...a zase som len trielila na gyn :angry:
26. aug 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toto CD som si práve stiahla z netu: http://www.martinus.sk/?uItem=53843
26. aug 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat ta plesen ci co to je,je riadna pliaga lebo jeden flak si vyliecim a druhy sa mi vzapati objavi na druhom mieste :confused:, mam to iba na jednej nohe, na druhu sa mi to neprenieslo ale ide mi to na nervy
26. aug 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja si musi zatial vystacit s mojimi hlasovymi schopnostami :grinning: kupila som knizku s riekankami tak jej spievam a ona mi odpoveda, ze oooo, aaaao ale to pouziva aj ked sa hneda len to ma iny prizvuk
26. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No lepí sa toho na teba dosť. Najvyšší čas, aby sa to zmenilo.
A odkiaľ vlastne si, keď si nedávno písala, že ste sa do BB prisťahovali?
26. aug 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som z BB ale byvali sme v Detve, tam bolo fajn, v domceku pes mal vybeh, ticho tam bolo nie ako tu v panelaku, cesta po nami, hluk horsie sa spi no co uz, stahovali sme sa kvoli tomu za manzel tu robi tak aby sme to mali blizie, dva roky sme dochadzali z Detvy do BB a vstavali o pol siestej, uz sa nam nechcelo a predsa len ked pride skor domov tak som len rada, do roboty to ma teraz peso za 10 minut, z Detvy nam to trvalo dve hodiny
26. aug 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som inak do jedenectej nevladala byt hore ako pozeram tie vase casy pri pisani prispevkov, no teda!!! a to niektore pisete aj po polnoci :wink:
26. aug 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tie dlhe spanky zavidim aj ja :frowning2: :wink:

jamaat - ja mam od nich vsetky cd-cka a su fakt uzasne... Matko na nich vyrastol :slight_smile:
26. aug 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam jedno cd od nich, o sliepocke
bolo pribalene k casopisu Mama a ja
26. aug 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka ...Tak dom by som aj ja brala. Bývam síce na dedine, ale v paneláku. No aj tak lepšie ako v meste. A psíka ešte máte?
26. aug 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my mame od canakyho asi 5cd ... ale toto, co si uviedla jamaat este nemame ..... odkial si ho stiahla?
26. aug 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, psika mame so sebou v 2 izbovom byte, si vies predstavit
a kde byvas ty, niekde ookolie BB?
26. aug 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok