• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
Ja tiež žehlím čoraz menej. Veď ono sa to utlačí v skrini. :slight_smile:
28. aug 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri to ozaj???? takze nie som sama ??? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Ja este ked to z pracky vyberam, tak to musim mat v tom kosi naukladane... :sweat_smile: :sweat_smile:
28. aug 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat.. :grinning: :grinning: prakticka teoria :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi jaaaj neboj nic...toto by u nas nepreslo
nika ja uz mam jedno dieta od pondelka a estťe do nedele bude mala prec to je vegeeeeeeeeeeeeeeeet a hlavne ticho lebo sa jej pusa nezastavi ako rano vstane az do vecera kym ide spat a to je okolo 22 hodky, :grinning:
Baby dúfam že nemáte aj uchylku, že tričká musia byť pri sebe a nohavice pri sebe a atď...
28. aug 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika hej, obcas sa mi mm ponukne, ze povesia a po tretej veci nasraty radsej necha vsetko tak, lebo mu to stale napravujem, ze to zle povesal...
ja uz tiez prezehlujem len stankine veci.

siri, no ak bude po mne, tak sa velmi nepretrhne. ja radsej budem rubat drevo,ako zehlit :grinning: ale to mam asi traumu,ked som robila aupairku. som sa dostala ku jednej skotke a tam som jej muzovi musela kazdy tyzden zehlit 20bielych kosiel. kosele nenavidim zehlit a este vsetko take jednotvarne, ked len biele. no umrela som skoro od nudy. a odvtedy ked vidim zehlicku, tak sa mi az zaludok prevracia
ssimi asi by ma slak trafil mat takych doma :sweat_smile:
28. aug 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano...lubi, to dokonale poznam aj ja s tou pusou nezastavenou.. :grinning: Maly bol u svagrinej na prazdninach..no ta neverila...ze takeho ukecaneho chalana este nevidela, ze kde on na tie reci a tie jeho teorie chodi... :grinning: :grinning: :grinning: Hold, asi po mamine :grinning: :grinning: .
28. aug 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady tak ten moj nosi vselijake farebne a vzorovane...ale ver mi, je to uplne jedno, aj tak ma ide pri tom urvat....
28. aug 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssimi aj to tak vesiam ze tricka vedla seba , nohavice uteraky nech to ma nejaku formu nie? :grinning:
28. aug 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja žehlím docela rada-teraz ma nezbombardujte :sweat_smile: , ale košele tiež moc nemusím a mm má pár takých 50korunových debilných tričiek čo su naprd pozošívané, tak si ich neviem dobre uložiť na dosku pri žehlení-to mám nerva...
28. aug 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: presneeee..aj u nas je to tak.. :grinning: :grinning: :grinning: vzdy mi nezabudne povedat, ze som svihnuta a nech si to povesiam sama...
No...simi...co ti budem hovorit... :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika :grinning:
28. aug 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri, moj robil na stavbe, a to som mu tricka a monterky nezehlila vobec. vsak na tom mal aj tak same flaky od farby a silikonu a to by som si na tom aj tak len zehlicku pokazila. a teraz nosi take nekrcive tricka, tak tiez nezehlim. len od novembra idem zas do prace a to si budem musiet uniformu stale zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi mna serie ked tie tricka stali 500 sk a aj tak sa tak krasne zosreguju... :angry:
no baby dnes uz spat neojdem tak idem aspon zajtra :grinning: :grinning: :grinning:
Luba asi by som sa v tej chvíli otočila a viac by ma tam nevideli nech si vykrikujú do zbláznenia a ešte by som aj muža neskôr zbila :grinning: A aj ty si taký uchyl na ukladanie? Moja mama a babka sa , ma to snažia už dlhé roky naučiť, ale mne to príde divné-nemám na to čas...
29. aug 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuurnik, sme sa rozpisali.. :grinning:
29. aug 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady tak ja som uniformy davala do pracovne, co nam zabezpecovala pranie pradla takze tomu som sa vyhla
29. aug 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som aj sla spat...ale ked som nejako nabrala druhy dych...
29. aug 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala sa zobudila ideme papat a konecne asi spat no este ze som nesla skorej :slight_smile: Dobru noc
simi, ale mne to nezaberie moc casu, uz mam svoju techniku na to...a pekne to vyzera :grinning: :grinning: :grinning: .
muz si minuly rok kupil super tricka za 2eura, nosi ich skoro nonstop a vobec nie su ani vytahane, ani predrate. a ani zehlit ich nemusim,co ma maximalne tesi :grinning:
ahooj Lubi :wink:
29. aug 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siri tak to ano... to naserie...

Ja som vďačná tomu človeku čo vynašiel nekrčívý materál... MM má teraz dosť takých tričiek, tak mám toho o dosť menej-hlavne teraz keď nie je toľko času na žehlenie
lady, take tricka su najsamlepsie.. :grinning:
mne tricka nevadia, to mam raz dva...iba tie kosele a najme tie z dlhym rukavom :angry: tie priam nenavidim...ale zase na druhej strane je chlap v takej suprovskej koseli velmi sexi.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmyslam, ze skusim Klarku zobudit..nechce sa mi odsavat.. :sweat_smile:
29. aug 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok