Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
1. sep 2009

ahoj emode,
lenka sa ma dobre ... je to nase usmievave slniecko 🙂

patko teraz isiel s nasimi na chalupu, tak mame trosku klud ... dufam, ze sa tam vyblazni, bo doma to uz s nim bolo tazke 😝

kosska3003
1. sep 2009

ahojte tak ako sviatkujete nam je to jedno ja viem c je nedela ci streda den je taky isty pri nasich drobcoch mala mi zaspinkala vonku tak mam chvilku cas tak to tu idem pobehat

monkap
autor
1. sep 2009

ahoj kosska, ze sviatkujete 😀 😀

monkap
autor
1. sep 2009

emode: a Sofinka ako??

ludmilabb
1. sep 2009

ahojte som tu na skok, uz som si vas par dala do priatelov na FB a vecer popozeram
tak pa zatial 🙂

kosska3003
1. sep 2009

no kukam ze ste vcera pisali o fb tqak som si vas niektore pridala co som zastihla ja som Maria Androvičová Koššová

kosska3003
1. sep 2009

ahoj monka no ved aj ja som sa smiala ze sviatok a aky este ze neni cirkevny lebo by som nemohla prat svokra by ma zozrala 😀 😀 a mam stale toho vola po tej dovolenke

emode
1. sep 2009

monkap sofi je uz velka baba 😀 tiez sa vela usmieva ak prave nie je hladna albo unavena 😅 nevies ako zistim ci uz ma naliate dasienka ?

dualcore
1. sep 2009

ahoj majovky 🙂
ako sa dnes mate?my sme po 2ockovani.maly to velmi zle zvladal celu noc bol hore a ked aj zaspal plakal zo sna.mal stale horucku ale dnes je to uz lepsie len ja som uplne mrtva aj s manzelom.
ozaj chystate sa niekto na detske plavanie&,my zaciname od 7.9.v Zabiatku...sa tesiiim 😀

luba142
1. sep 2009

ahojte co som nasla mam vas vsetky ale aj akehosi ULMANA- to je kto? a akysi banan ale toho som zrusila

monkap
autor
1. sep 2009

emode: naliate dasienka - budu take "spuchnute" .. to urcite spoznas ....

luba142
1. sep 2009

monka my uz mame naliate dasienka

mimi21
1. sep 2009

cawte

aj ja som si vás popridávala na FB - ja som Jana Margočová

inak asi som to včera poriekla s tým očkovaním, ráno už mala malá 37,7, noc katastrofa, tak sme potom dospávali do pol 12 aj s mm 😀 😀 😀
síce neplakala, ale bola veľmi nepokojná, stále sa mrvila a tak...

emode mliečko sa rozbehlo znova, len som sa bála, lebo som jej raz večer musela dať nutrilon, a potom mi celý deň grckala a málo papala, tak som sa bála, že nebude, ale včera som sa zaťala a myslela pozitívne, že ona si to znova rozťahá a zdá sa že už bude dobre 😉
len zase krstná do mňa skákala, že určite sa dobre nestravujem a podobné kecy, veď aj pre mňa je najdôležitejšie malú kojiť čo najdlhšie a podľa toho sa aj správam
veď som si aj poplakala keď ho bolo tak málo ...

luba142
1. sep 2009

mimi aj ja som si ta uz pridala 🙂

luba142
1. sep 2009

mimi mne sa zacala mala budit v noci po 2 hodinach co uz od mesiaca nerobila som totalne grogy a len raz zabral cumel a spala inak som ju kojila, dufam ze to nepotrva dlho 😒

mimi21
1. sep 2009

😠 😠 😠 tak ako som sa dnes vytočila 😠 😠 😠
mala som strašnú chuť na rezance s tvarohom, mala som doma Rajo, ten modrý, mm včera kúpil a otvorila som ho a on plesnivý a smrdel brutálne, ale to už sa mi druhýkrát stalo s týmto tvarohom a pri tom nie je z tých najlacnejších
no už ho viac nekúpim, nepoznáte nejaký dobrý ?

mimi21
1. sep 2009

ináč môj synovec letel včera posledným letom Sky Europe, aké šťastie !!!

luba142
1. sep 2009

mimi teraz som vesala pradlo tak som nemohla odpisat na FB 🙂 , dufam len ze deti maju ten rastovy sprint 🙂

a s tym tvarohom no neviem ja kupujem ten olesansky od OLMA alebo v LIDLi ale obcas som mala aj tento Rajo a nebolo mu nic

dupinka
1. sep 2009

Ahojte!

aj nas maly spi divne 😒 min. tyzden potiahol od 9:30 do 4tej a teraz sa budi kazde 2-3 hodiny v noci a cez den este aj zaspava na prsniku, vymysla, raz na brusko potom na chrbatik,... 😖 Uz som z neho hotova.

dupinka
1. sep 2009

od 19:30 😅

sssimi
1. sep 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5818438

Tak v tomto pôjde moja princezná na svadbu 😀

sssimi
1. sep 2009

Zuzkaprofant 19.9ty ideme... Budeme tam mať aj izbu, tak to dúfam s malinkou zvládneme.

luba142
1. sep 2009

ssimi krasne satocky

zuzkaprofant
1. sep 2009

co dnes porabate mne moj maly plackal asi hodku a tak mi zaspinkal na ruckach a spal asi do teraz nas bolelo poradne brusko ale asi je uz dobre lebo sa mi maly uz smeje ja som len po spickach doma chodila len aby som ho nezobudila 😀 😀

sssimi
1. sep 2009

Luba dik. Bude ako princezná-dúfam 😅

zuzkaprofant
1. sep 2009

simi to bude a nieco jej das aj na hlavicku daku celenecku alebo pod?
dievcata co kupujete na jesen overalik alebo co ,a hlavne aku velkost aby stoho hned babatka nevyrastli

luba142
1. sep 2009

zuzkaprofant- nasla som ta

luba142
1. sep 2009

myslim na FB

sssimi
1. sep 2009

Zuzi dám tú čo sme mali na krste. Hodím ti sem link.

A ja som s tými šatami objednala kabátik, taký dlhší 68ku...

sssimi
1. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Túto čelenku na hlavičku... A kúpim nejaké pekné pančušky... Čo myslíte aj topánočky mám kúpiť? Zdá sa mi to zbytočné na 1x, ale bolo by to peknučké...