Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
1. sep 2009

no nam su uz body 68 pomaly akurat 😅
zda sa mi ze mala bude riadny cvalik, no ale este uvidime, mozno ju vytiahne a vsetko bude inak
len sa mi zda dost velka na 3 a pol mesiaca

sssimi
1. sep 2009

Mimi naša je dlhá ako týždeň pred výplatou, ale taká tenučká-málinko má zárezikov. Aj malej sú body 68ky akurát, ale taký prechodný kabátik byť ani väčší nemôže-to by nam bol na zimu na prt...

sssimi
1. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Tu je vidieť, že nemáme moc mišelinky...

luba142
1. sep 2009

ssimi no pekna je co chces mozno bude mat raz aj mischelinky 😀 , a taku kocku mame aj my ale su tam krtko a priatelia na obrazkoch

mimi21
1. sep 2009

sssimi, tak my mišelinky mame a poriadne 😀
a ty si čo na seba obleikaš na svadbu??? aj ty predsa musis byt za peknu, no nie?
a tie topanocky, len aby jej nebola zima na nozicky, skus zohnat nieco neutralne, aby si to aj potom vyuzila
napr. u nas v obchode som videla take capacky cocodrilo, take uplne hladke, staroruzove tusim boli a stali asi 7 euro, to sa da nie?

baby neviete co sa moze pri bolesti hrdla ked kojim? okrem kloktania slanou vodou, to poznam

sssimi
1. sep 2009

Mimi ja si dávam cukríky Anticol alebo Tantum Verde. Ja si dávam fialovú blúzku a nohavice čierne som si kúpila... No a šteklače 😀 Dúfam, že sa na nich nezabijem-už som nemala rok na nohách 😀

No nejaké jej radšej kúpim.. Asi také teplučké-papučkové, lebo som videla na mmb aj také krásne spoločenské, ale aby jej fakt zimka nebola v sále.

ludmilabb
1. sep 2009

aj nasa je stihlota vsak vaha 5450 g nie je nic moc asi 😕

katarinka151
1. sep 2009

babeny pozerám, že sa tu bavíte o obliekaní. Ja som teraz bola na 2 svadbách a mala som šaty prestrihnuté pod prsiami a sukňa do A to mi krásne skrylo nedostatky, ktoré mi ostali po malinkej a malá má krásne ružové šatičky od kámošky z GB sú rozkošné a aj ona v nich 🙂 🙂

luba142
1. sep 2009

ludka poziadala som o priatelstvo na FB som Lubica Duffkova

katarinka151
1. sep 2009

aj ja som na FB ako Katarína Baráthová

ladywitch26
1. sep 2009

simi a kedy to mas ist na svadbu? vcera mi doniesla suseda vecicky po ich dcerke, uz ma 9mesiacov,tak tie male doniesla pre stanku, ze oni druhe zatial neplanuju,tak neodklada. no a mam aj take krasne biele topanocky, take nieco ako saten to je. nasa ma tych topanociek tolko, ze ich rozhodne nestihne zodrat. by som ti ich poslala.

nikanika28
1. sep 2009

Caute baby, ved som sa sem akosi nemohla dostat... Teraz rozmyslam, koho som to potvrdila na FB 😅 😕 😕
Mimi, Lubku, simi, ludku...koho este..zuzkud..
KOho este nemam????

nikanika28
1. sep 2009

simi, no mala bude akaaaa herecka 😵 😵 😵

nikanika28
1. sep 2009

baby, my mame mischelinku...do slova a do pismena....hodim potom fotky...ona ma aj styri zavinky na stehienku 😅 😅

ladywitch26
1. sep 2009

nika, nasa ma tiez styri... 😀 ale ona bola michelinec od narodenia, ved aj moje prve slova ked mi ju polozili na hrud boli "jeeezis aky macko" 😀 😀 😀 vo stvrtok ideme do poradne,tak nas konecne zvazia. typujem tak dobrych sedem kil...

ladywitch26
1. sep 2009

inak dnes rano co som si odstriekavala mlieko, tak totalne zlte. vcera som nejedla nic,co by ho mohlo tak zafarbit, iba halusky s kyslou kapustou, ale to pochybujem,ze by bolo az tak zlte... 😒

nikanika28
1. sep 2009

lady, kolko mala Stanka, ked sa narodila? Klarka mala 3900g a 52cm.
Inac este teba nemam vo FB, si tam prihlasena? No a zlte mliecko...to netusim teda...

naty132
1. sep 2009

caute zienky, ako dlho sa hojilo prve ockovanie vasim detickam? Davali ste nieco na ranku?

ladywitch26
1. sep 2009

nika 52cm a 4170g, vravim,ze macko 😀 som na fb, mony dudek

naty, ja som na ranku nedavala nic,uz na druhy den tam skoro nic nemala, sa jej to pekne zahojilo, akurat mala na druhy den zvysenu teplotu

dannynka
1. sep 2009

ahojte,dlho som sa tu neukazala ale poctivo som precitala par stren dozadu 😉 Nejake ziadosti o priatelstvo som uz poslala aj ja podla mien co ste tu napisali,inak kto chce aj mna tak som Danka Sopkova 😉

siri-gratulko k zubku 😵

ozaj duomaminky ako to zvladate,?Veru ja uz niekedy s odretímy usami,malinky mi spava vselijako a aj Gabika ma sem tam blby den a ja uz padam na hubu 😝 ale vzdy si vravim ze treba vydrzat urcite bude lepsie 😅
Ozaj aj my uz mame prve ockovanie za sebou a chvalabohu ziadna reakcia,druhe nas caka koncom mesiaca 😉
a ozaj uz ste si niektora vybavovali rodicak?bo moj mm to stihol s len tak tak...od dnes uz mam rodicak 😝

stija
1. sep 2009

ahojte
ani my sme nemali po ockovani ranu. vecer tam mala iba bodku a rano nic.

ja sa niekedy cudujem, ako sem stihate chodit. vecer, ked mala spi, tak si porobim doma. a to nemame velky byt 😉 len mam pocit, ze nerobim ine, len zehlim.

danny, co mas od dnes???

stija
1. sep 2009

a sirinka, gratulujem k zubku. bolo to s velkym trapenim?

ladywitch26
1. sep 2009

danna ahoj, no ja uvidim,ako to budem tiez zvladat, na buduce vianoce uz nas bude o jedneho viac, ak sa zadari. 😀

stija
1. sep 2009

ani my nemame doma michelinka, vela zahybov nema, ale v tvaricke je riadny buclos 🙂

stija
1. sep 2009

danny ak som to spravne pochopila, nestaci az v pol roku? aspon mne tan povedali, ze v mesiaci, v ktorom bude mat pol roka

naty132
1. sep 2009

lady ja som myslela to ockovanie este z nemocnice, lebo sme boli na poradni, a nechceli ju zaockovat lebo ma este taku malu supku na rucke

stija
1. sep 2009

naty ockovanie z nemocky sa nam zahojilo pekne, neviem kedy presne, ale prasklo to a dala som jej na to framykoin - kazala lekarka. dala som ho dva krat. a zahojilo sa pekne

dannynka
1. sep 2009

stija rodicak materska mi skoncila posledneho augusta 😝

dannynka
1. sep 2009

lady-tak drzimpalceky budete mat riadne veselooo 😀

stija veru nestaci,materska sa ti rata odo dna nastupu na nu a nie odo dna kedy sa ti narodilo mimi 😨

nikanika28
1. sep 2009

no uz som supla fotky, kuk..
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
Je tam aj ta mischelinka 😀 😀 😀