• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
danny, no to mame uz teraz niekedy...ked skombinujes dokopy nervozitu zo zubkov a zastavene prdiky...tak taku zabavu mame doma,ze az... :grinning: :grinning: :grinning:

naty, tak to ti neporadim, ja som v irsku a tu na to tbc ani nepozreli. mala ma este taky hrbolcek plny hnisu, ale aj tak ju pred mesiacom zaockovali hexavakcinou aj pneumokokmi. tu s tym nerobia caviky..
1. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady o brusku mi veru nieco hovor aj my mame stale veselo a tiez sa mi zda ze sa mu zacinaju zubky nalievat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

naty-mi sme mali ok a nic som mu s tym ani nerobila
1. sep 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika-krasne dievcatko :dizzy_face:
1. sep 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kuk na nete panelak potom sa tu asi este ukazem :wink:
1. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, zlataaaa je :grinning: nasa ma tiez take liciska plne... :grinning:

danny, mne ju dnes dokonca muz pri kupani pritopil, sa metala,tak padla tvarickou do vody.hned ju zdvihol, ale tak sa zlakla,ze dobru pol hodinu jacala. a ako som ju mala zabalenu v uteraku na rukach, tak ma tak pocikala, ze som mala mokre este aj nohavicky, co mi to po bruchu stieklo dolu. no nenudime sa...
1. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dany, ja som dnes tiez akosi nestihala panelak cely pozerat. Lukasko sa mi vratil necakane z prazdnin, tak som sa venovala jemu, kupali sme sa a tak...ved to poznate, co mate starsie deticky. Je nadseny a plny zazitkou, tak sa mu zase pusinka nezastavila :grinning: :grinning: . Doniesol mi tri fazulky a dva velke zemiaky...ze tak on pracoval :grinning: :grinning: :grinning: . No a nakreslil mi kraaasny obrazok, celu nasu rodinku, slniecko a vtacika :dizzy_face: :dizzy_face: ...
lady, tak to mate teda veselo :grinning:
1. sep 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, sledujete Odsudene??? No mne sa to javi ako riadna ... ... kravina... :unamused:
1. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo coskoro vas budem mat hodnooooo vela na FB sa tesakujem, len sa zaucam kto je kto...som naucena na prezyvky vase ine a zrazu meno a priezvisko mi nic nehovori :grinning: :grinning: :grinning:

nika krasne fotky mala je babika a hlavne tam s jazyckom to je krasna foto...je tam vidno ako ma krasne dlhe mihalnicky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

sssimi pozerala som saticky naaadherne su :wink: :wink:

na FB som pisala, ze moj maly je chorucky :frowning2: :cry: :cry: :cry: chudatko moje ma teplotku, poprechladany je a strasne ho drhne a kasle ..dusi ho :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak v kuse odsavam a odsavam aby mu neslo na priedusky nic...kupila som mu kvapky do nosteka a sirupcek tak dufam, ze bude v poriadku coskoro...ale je to moj bojovnik, lebo cez to vsetko, ze dnes naspal za cely den hodinku a v noci tiez moc nenaspal ...je zlatunky este sa na mna aj usmieva zlatinko moje...aj tie jeho ocenka chorucke sa smejkaju na mna :sweat_smile: :sweat_smile: je to hrdina moj :sweat_smile: :sweat_smile: a tatino mu kupil ako bolestne hracku a sedacku tu vybrovaciu od fischer price...este sme nemali ziadnu kupenu :wink: :wink:
1. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady :grinning: :grinning: :grinning:

nika aj ja to sledujem ale zatial neviem nic moooc :unamused: :unamused: ale mozno sa to este rozbehne :unamused: :unamused: :unamused:
1. sep 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, tie mihalnicky ma naozaj take uzastne :dizzy_face: :dizzy_face: , Lukasko ich ma este dlhsie teraz...To mi vsetci hovoria, ako sa nam podarili zarobit detom take krasne mihalnice :grinning: . Klarka mala mihalnicky pekne hned ako sa narodila a teraz jej uz len dorastaju a hustnu...no budeme musiet tu brokovnicu nachystat :grinning: .
Zuzi, a co je malinkemu? Prechladol? Kolko ma horucku?
Inac to lehatko mate toto?
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=425802&vReferer=/photos/nikanika28 Prva fotka...?
1. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny vlastne hej, odo dna nastupu na MD. ale ja som mala termin az na konci maja a robila som do posledneho mozneho dna. takze rodicovska mi zazicina az v oktobri. tak mi to aj povedali, staci v mesiaci, v ktorom mi konci MD. len ja som to poplietla. :sweat_smile:
1. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady, no mala je uzastna... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tiez ma take mischlinky bohovske :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika mala je kraaasna :slight_smile:
1. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stija, dakujem :dizzy_face:
Lady, ta fotka, ako stoji Stanka niekomu na nohach...tak ta nema chybu :dizzy_face:
1. sep 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, aj mihalnicky ma po ockovi. oni mali s bratom take,ze ked chodili do skolky,ucitelka im ich suchala naslinenym prstom,lebo si myslela,ze im ich mama namalovala :grinning: a mala ich ma centimetrove po nom
1. sep 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzkad ďakujem. Dúfam, že budú také pekné aj v skutočnosti...

Nika Klárka je fakt nádherná... Tata nech už na gulovnicu odkladá teraz :grinning:

Danny ty máš asi rodičovský prvá... Ty si išla 8tt pred pôrodom na materskú?
1. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady :grinning: :grinning: ...to mne kamoska hovori..."Este stale ma Lukas take krasne oci a este krajsie mihalnice??? Ja vsetkym v Bratislave hovorim, ze take oci este nevideli...." :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika ja som pozerala tie odsúdené a aspoň niečo u nás natáčaju... Aj som to normálne celé pozerala-už aj horšie natočili :grinning:
1. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja padam, caka ma zehlicka :unamused:
peky vecer vsetkym :slight_smile:
1. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mne išiel mm malú uspať. Som zvedavá kedy ma ohlási nech idem k nej ja :rolling_eyes:
1. sep 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika presne to lehatko mame :wink: :wink: :wink:

prave sa mi zobudil maly plackal chudatko...tak som mu dala cumlik a zatial je spokojny...je v polospanku, tak moc nechcem s nim nic robit, aby som ho neprebrala..ale ak sa zobudi...ideme odsavat sopliky zase :confounded: :confounded:

podla mna je poprechladany z tej zmeny pocasia co sme mali...z horucav na 15C :frowning2: :frowning2:

sssimi mala bude fesanda :sweat_smile: :sweat_smile: som zvedava na fotky potom

ozaj lady som videla foto tvoje na FB a ty si aka chuda :slight_smile: :slight_smile: som studovala ..to nie ako ja :angry: :angry: :angry: masina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi...no ja som to pozerala len tak popri PC...no neviem..akosi ma to neoslovilo..uvidime, co bude dalej.
Ale ja milujem PROFESIONALOV....Sano, ty si taky debil, taky debil..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nepozerate to niekto?
Stija, zehlicka pocka :grinning: :grinning:
Simi, a vy malinku uspavate?
1. sep 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka...ze masina... :grinning: :grinning: :grinning: ... tak to sme dve... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
zuzu, kolko ma Nico horucku?
1. sep 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika Lukáško je tuším celý tatino-hlavne tie oči krásne. A Sarah musíme uspávať :frowning2: Inak mi sama nezaspinká-hojdáme ju na vankúši-tam musí riadne zaspať a asi po polhodine ju môžem preniesť do postieľky...

Zuzka dúfam, že Nicolasko bude čoskoro zdravučky a rýchlo na chorobu zabudne...
1. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ešte máte popôrodné bruchá?
1. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, to ja uz som sa vyzrala. ked sme sa s muzom spoznali, som mala 49kg. teraz ma ma aspon za co chytit :grinning: tu v irsku som za tri roky pribrala 7kil, ale vsetci mi vravia,ze konecne dobre vyzeram :grinning:
1. sep 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, hej, je dost na MM, ale aj odo mna co to pochytil :grinning:
Simi, neviem ci sa slanine hovori poporodne brucho....ale budem si nahovarat, ze je to furt poporodne... :sweat_smile: :sweat_smile:
1. sep 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika maly mal 38C a potom uz islo dole na 37,5C pred spanim uz nemal teplotku tak dufam, ze ani nebude :confounded: :confounded:

sssimi jasne, ze mam este brucho...dost mi je to neprijemne, ked sa ma dost ludi pyta, ci cakam druhe :pensive: :pensive: a to nepisem o hadke co som spustila v jednom sekaci, ked som si isla kupit nieco na seba... :angry: :angry: :angry:

lady ja som pred tehu mala 55kg a bola som maximalne spokojna,...ale teraz fuuuu mam este 15kg+ co je strasneeeee....az mam depky :frowning2: :frowning2: :frowning2: ved sa aj denne trapim ako hrozne vyzeram...a pokukujem po kazdej a v duchu sa pytam, ci som asi taka silna ako ta alebo henta....no magor som uz z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady, aj rici aj cici... :grinning:
Baby, ja uz to neriesim...a to keby ste videli, co teraz pozerem....nechapem normalne...zeby stale hormony??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzi, 38 je este v pohode, neboj, prejde mu to. Deticky znasaju teplotu lepsie ako my dospeli... Lukasko mal minuly tyzdem 40,2 :unamused: ...to uz bol iny masaker
1. sep 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi nesla som 8 ale 6-tyzdnov ale ono to bude asi tym ze Dominik je oktobrovy :wink:

lady tak si ta Stanka oznackovala :grinning:

zuzkad-prajeme malinkemu skore uzdravenie :wink:
1. sep 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok