Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
1. sep 2009

danny, no to mame uz teraz niekedy...ked skombinujes dokopy nervozitu zo zubkov a zastavene prdiky...tak taku zabavu mame doma,ze az... 😀 😀 😀

naty, tak to ti neporadim, ja som v irsku a tu na to tbc ani nepozreli. mala ma este taky hrbolcek plny hnisu, ale aj tak ju pred mesiacom zaockovali hexavakcinou aj pneumokokmi. tu s tym nerobia caviky..

dannynka
1. sep 2009

lady o brusku mi veru nieco hovor aj my mame stale veselo a tiez sa mi zda ze sa mu zacinaju zubky nalievat... 😝

naty-mi sme mali ok a nic som mu s tym ani nerobila

dannynka
1. sep 2009

nika-krasne dievcatko 😵

dannynka
1. sep 2009

idem kuk na nete panelak potom sa tu asi este ukazem 😉

ladywitch26
1. sep 2009

nika, zlataaaa je 😀 nasa ma tiez take liciska plne... 😀

danny, mne ju dnes dokonca muz pri kupani pritopil, sa metala,tak padla tvarickou do vody.hned ju zdvihol, ale tak sa zlakla,ze dobru pol hodinu jacala. a ako som ju mala zabalenu v uteraku na rukach, tak ma tak pocikala, ze som mala mokre este aj nohavicky, co mi to po bruchu stieklo dolu. no nenudime sa...

nikanika28
1. sep 2009

dany, ja som dnes tiez akosi nestihala panelak cely pozerat. Lukasko sa mi vratil necakane z prazdnin, tak som sa venovala jemu, kupali sme sa a tak...ved to poznate, co mate starsie deticky. Je nadseny a plny zazitkou, tak sa mu zase pusinka nezastavila 😀 😀 . Doniesol mi tri fazulky a dva velke zemiaky...ze tak on pracoval 😀 😀 😀 . No a nakreslil mi kraaasny obrazok, celu nasu rodinku, slniecko a vtacika 😵 😵 ...
lady, tak to mate teda veselo 😀

nikanika28
1. sep 2009

baby, sledujete Odsudene??? No mne sa to javi ako riadna ... ... kravina... 😒

zuzkad
1. sep 2009

nooo coskoro vas budem mat hodnooooo vela na FB sa tesakujem, len sa zaucam kto je kto...som naucena na prezyvky vase ine a zrazu meno a priezvisko mi nic nehovori 😀 😀 😀

nika krasne fotky mala je babika a hlavne tam s jazyckom to je krasna foto...je tam vidno ako ma krasne dlhe mihalnicky 😅 😅 😅

sssimi pozerala som saticky naaadherne su 😉 😉

na FB som pisala, ze moj maly je chorucky ☹ 😢 😢 😢 chudatko moje ma teplotku, poprechladany je a strasne ho drhne a kasle ..dusi ho ☹ ☹ ☹ ☹ tak v kuse odsavam a odsavam aby mu neslo na priedusky nic...kupila som mu kvapky do nosteka a sirupcek tak dufam, ze bude v poriadku coskoro...ale je to moj bojovnik, lebo cez to vsetko, ze dnes naspal za cely den hodinku a v noci tiez moc nenaspal ...je zlatunky este sa na mna aj usmieva zlatinko moje...aj tie jeho ocenka chorucke sa smejkaju na mna 😅 😅 je to hrdina moj 😅 😅 a tatino mu kupil ako bolestne hracku a sedacku tu vybrovaciu od fischer price...este sme nemali ziadnu kupenu 😉 😉

zuzkad
1. sep 2009

lady 😀 😀 😀

nika aj ja to sledujem ale zatial neviem nic moooc 😒 😒 ale mozno sa to este rozbehne 😒 😒 😒

nikanika28
1. sep 2009

zuzi, tie mihalnicky ma naozaj take uzastne 😵 😵 , Lukasko ich ma este dlhsie teraz...To mi vsetci hovoria, ako sa nam podarili zarobit detom take krasne mihalnice 😀 . Klarka mala mihalnicky pekne hned ako sa narodila a teraz jej uz len dorastaju a hustnu...no budeme musiet tu brokovnicu nachystat 😀 .
Zuzi, a co je malinkemu? Prechladol? Kolko ma horucku?
Inac to lehatko mate toto?
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... Prva fotka...?

stija
1. sep 2009

danny vlastne hej, odo dna nastupu na MD. ale ja som mala termin az na konci maja a robila som do posledneho mozneho dna. takze rodicovska mi zazicina az v oktobri. tak mi to aj povedali, staci v mesiaci, v ktorom mi konci MD. len ja som to poplietla. 😅

nikanika28
1. sep 2009

lady, no mala je uzastna... 😵 😵 😵 tiez ma take mischlinky bohovske 😀 😵 😵

stija
1. sep 2009

nika mala je kraaasna 🙂

nikanika28
1. sep 2009

stija, dakujem 😵
Lady, ta fotka, ako stoji Stanka niekomu na nohach...tak ta nema chybu 😵

ladywitch26
1. sep 2009

nika, aj mihalnicky ma po ockovi. oni mali s bratom take,ze ked chodili do skolky,ucitelka im ich suchala naslinenym prstom,lebo si myslela,ze im ich mama namalovala 😀 a mala ich ma centimetrove po nom

sssimi
1. sep 2009

Zuzkad ďakujem. Dúfam, že budú také pekné aj v skutočnosti...

Nika Klárka je fakt nádherná... Tata nech už na gulovnicu odkladá teraz 😀

Danny ty máš asi rodičovský prvá... Ty si išla 8tt pred pôrodom na materskú?

nikanika28
1. sep 2009

lady 😀 😀 ...to mne kamoska hovori..."Este stale ma Lukas take krasne oci a este krajsie mihalnice??? Ja vsetkym v Bratislave hovorim, ze take oci este nevideli...." 😀 😀

sssimi
1. sep 2009

Nika ja som pozerala tie odsúdené a aspoň niečo u nás natáčaju... Aj som to normálne celé pozerala-už aj horšie natočili 😀

stija
1. sep 2009

ja padam, caka ma zehlicka 😒
peky vecer vsetkym 🙂

sssimi
1. sep 2009

Baby mne išiel mm malú uspať. Som zvedavá kedy ma ohlási nech idem k nej ja 🙄

zuzkad
1. sep 2009

nika presne to lehatko mame 😉 😉 😉

prave sa mi zobudil maly plackal chudatko...tak som mu dala cumlik a zatial je spokojny...je v polospanku, tak moc nechcem s nim nic robit, aby som ho neprebrala..ale ak sa zobudi...ideme odsavat sopliky zase 😖 😖

podla mna je poprechladany z tej zmeny pocasia co sme mali...z horucav na 15C ☹ ☹

sssimi mala bude fesanda 😅 😅 som zvedava na fotky potom

ozaj lady som videla foto tvoje na FB a ty si aka chuda 🙂 🙂 som studovala ..to nie ako ja 😠 😠 😠 masina 😝 😝

nikanika28
1. sep 2009

simi...no ja som to pozerala len tak popri PC...no neviem..akosi ma to neoslovilo..uvidime, co bude dalej.
Ale ja milujem PROFESIONALOV....Sano, ty si taky debil, taky debil..... 😀 😀 😀 😀 Nepozerate to niekto?
Stija, zehlicka pocka 😀 😀
Simi, a vy malinku uspavate?

nikanika28
1. sep 2009

zuzka...ze masina... 😀 😀 😀 ... tak to sme dve... 🙄 🙄 😀 😀 😀
zuzu, kolko ma Nico horucku?

sssimi
1. sep 2009

Nika Lukáško je tuším celý tatino-hlavne tie oči krásne. A Sarah musíme uspávať ☹ Inak mi sama nezaspinká-hojdáme ju na vankúši-tam musí riadne zaspať a asi po polhodine ju môžem preniesť do postieľky...

Zuzka dúfam, že Nicolasko bude čoskoro zdravučky a rýchlo na chorobu zabudne...

sssimi
1. sep 2009

Baby ešte máte popôrodné bruchá?

ladywitch26
1. sep 2009

zuzi, to ja uz som sa vyzrala. ked sme sa s muzom spoznali, som mala 49kg. teraz ma ma aspon za co chytit 😀 tu v irsku som za tri roky pribrala 7kil, ale vsetci mi vravia,ze konecne dobre vyzeram 😀

nikanika28
1. sep 2009

simi, hej, je dost na MM, ale aj odo mna co to pochytil 😀
Simi, neviem ci sa slanine hovori poporodne brucho....ale budem si nahovarat, ze je to furt poporodne... 😅 😅

zuzkad
1. sep 2009

nika maly mal 38C a potom uz islo dole na 37,5C pred spanim uz nemal teplotku tak dufam, ze ani nebude 😖 😖

sssimi jasne, ze mam este brucho...dost mi je to neprijemne, ked sa ma dost ludi pyta, ci cakam druhe 😔 😔 a to nepisem o hadke co som spustila v jednom sekaci, ked som si isla kupit nieco na seba... 😠 😠 😠

lady ja som pred tehu mala 55kg a bola som maximalne spokojna,...ale teraz fuuuu mam este 15kg+ co je strasneeeee....az mam depky ☹ ☹ ☹ ved sa aj denne trapim ako hrozne vyzeram...a pokukujem po kazdej a v duchu sa pytam, ci som asi taka silna ako ta alebo henta....no magor som uz z toho 😝 😝 😝

nikanika28
1. sep 2009

lady, aj rici aj cici... 😀
Baby, ja uz to neriesim...a to keby ste videli, co teraz pozerem....nechapem normalne...zeby stale hormony??? 😝
Zuzi, 38 je este v pohode, neboj, prejde mu to. Deticky znasaju teplotu lepsie ako my dospeli... Lukasko mal minuly tyzdem 40,2 😒 ...to uz bol iny masaker

dannynka
1. sep 2009

sssimi nesla som 8 ale 6-tyzdnov ale ono to bude asi tym ze Dominik je oktobrovy 😉

lady tak si ta Stanka oznackovala 😀

zuzkad-prajeme malinkemu skore uzdravenie 😉