• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
aj my mame 3kombinaciu, ale taky maly golfac asi kupime, aby bol u nasich, nech netahame kocik cez cele Slovensko.

Dnes som musela na RTG pluc, tak mi odporucili odsavat a maleho krmim mlieckom zo zasob. Este ze je dnes dobry a zaspi aj bez prsnika, inak by nespal. Ale to odstriekavanie plnych prsnikov je riadne na nervy :confounded:
2. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babulky no pozeram teda citam ze preberate sportove kociky ....

jamat no mne ani nejsde tak o to ze by sa nezmestila ale o to ze tam nechce uz byt :grinning: chce vsetko sledovat uz moc lezat nechce chvilku vydrzi a potom prec chce kukat :grinning: takze u nas ked uz bude sediet ide do sportoveho ved ju stale nosit :grinning: pozera po stromoch trave a vsetko sledujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute....ja som tiez bola dost silna fajciarka pred tehu...ale odvtedy uz ani jedna ciga a obcas ma to este chyti, ked niekde zacitim cigaretovy dym...niekedy mi neskutocne smrdi a niekedy mi to vonia :sweat_smile:
ale tak snad sa udrzim uz...

moj otec nefajci asi 15 rokov a tvrdi, ze este stale ho obcas prepadne chut zapalit si... :confounded:

ja mam sportak hauck...ked je cerstvy snehm tak vytahujem radsej sanky :slight_smile:
2. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule kedy moze ist male do sportoveho ?neviete?viem ze kamoska dala 7m do kocika....

ja neviem kolko nasa vydrzi este lezat :grinning:
2. sep 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi: az ked zacne sediet. My davame do vyvysenej polohy, aby mohol kukat, zatial ho este v kociku udrzime :wink: Tiez sa ale pyta von, co niekedy pri vetre nie je prave naj...
2. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dupi ahoooj
nasa princezna sa pyta z kocika len zo sa zobudi :grinning: muai vsetko sledovat

ako sa mate?
2. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Bambi ja uz som Domiho vozila v sportovom ked mal asi 3-mesiaciky leb iny kocik sa mi do auta nezmestil....ale bol to dkorolah takze si tam lezkal a kukal :wink:
2. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no danny nasa tiez uz dlho nebude lezat :grinning: este pockam nech sedka a ideme do sportoveho
2. sep 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som nikdy nefajčila a cigaretový dym mi neskutočne smrdí. Dokonca niekedy z toho smradu chytím aj migrénu, až mi je od žalúdka zle.
2. sep 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zabudla som sa pochváliť. Emka sa včera na deke na kúpalisku sama pretočila z chrbátika na bruško aj naopak. Pri tom prvom raze bol len muž, ale potom sa pretočila aj druhý krát. A bez žiadneho pechorenia, tvárila sa, akože to nič nie je a ona by to už dávno spravila, keby sa jej chcelo. :slight_smile:
2. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som fajcila pred tehu s Lukaskom, potom samozrejme hned prestala a ked som skoncila s kojenim, tak zachvilku som zacala znova fajcit.. :confounded: Preto sa obavam, co bude zas teraz...
Siri, je tiez tak, niekedy mi to strasne smrdi, ale niekedy, ked mam kavu..alebo sa riadne nastvem... :sweat_smile:
My mame taky kocar ako jamaat :slight_smile: . Je super, ze sa da vanicka polohovat :dizzy_face:
Boooze, keby ste teraz poculi malu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hada sa s rucickou :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do sportoveho som ja dala ked mala 5 mesiacov, ale vyuzivala som iba tu medzipolohu, ako keby lezala v tom lehatku. do sedu smie az ked sa dokaze babo same posadit, skor ani z oporou nie.

jamaat tak to mi sa pechorime az hroza...magdalenka totiz vytoci hlavku, cely trup ale este nepochopila, ze musi najme ritulu pretocit...taka je smiesna pri tom...
2. sep 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambi aj ja mám ten problém, že mi malá nechce byť v kočíku a chce všetko vidieť. Kočíkovať môžem ísť iba ak už ide spať inak mám smolu... A to som sa tak tešila, že koľko sa ja nakočíkujem a prt... Ráno vstávame až okolo 10tej... Do hodiny sa dáme do poriadku a to je už dosť teplo... Potom sa do 15tej neodporúča chodiť... No a to zase malá zaspí a tak sa zase nikam nejde a potom sa už kupeme...

Kočky chodíte aj po kúpaní ešte kočíkovať?
2. sep 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nosim maleho v kociku ale dam mu dale striesku a to vidi, a ked mrci beriem ho na ruky a bruchom tlacim kocaar :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simmi no tak aj my tak :grinning: nasa zasa spi cez den ako sa jej chce :grinning: ale vonku 40 mimut a uz hned prec z kocika :grinning:
no a nasa prespi celu noc co je super stava okolo 6h a dnes este pospala do 8,15 ale to len dnes :grinning: inokedy uz rano ked sa napapa okolo tej 6h uz kukuckuje a rozprava si a je po spanku....
sssimi ked sa uz okupe tak uz nejdeme nikam :wink:

jej a skoro som zabudla ideme na kurz plavania tak sa tesim lebo domi miluje voduuu stale sa smeje pri kupani ma aj kacicku tu sleduje :grinning: odraza sa noham a tak no tesim sa :dizzy_face:
2. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi treba nosit v nositku.... my kupeme az okolo osmej, pol deviatej, po tom uz von nejdeme. ale mala by si si urobit cas, kedy budes s malou chodit von, najme teraz na jesen a v zime to bude pre babo lepsie, ako byt stale doma.
2. sep 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat... :grinning: :grinning: ved oni to vedia, len sa im nechce.. :grinning:
2. sep 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vlastne som si spomenula, ze som ja som presla na sportak hlavne kvoli fusaku, lebo do vanicky sa mi nezmestil... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri nasa nechce byt v nositku vobec skusala som to viac-krat a nic-......
2. sep 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, veď včera som to aj ja pochopila. :slight_smile: .........ale samozrejme, keď som nachystala kameru, tak už sa jej zase nechcelo. :slight_smile:
2. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkaprof :grinning: tak to je aj u nas :grinning: tiez taham kocik prazdny :grinning:
2. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,
lenka nema problem s kocikom .... a dufam, ze ani mat nebude :dizzy_face:
2. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi :grinning: :grinning: dobre ze si uz jak tak drzime hlavicku lebo neviem co by som robila s kociarikom, jednou rukou drzim maleho druhou tlacik kociarik a vsetci ake zlate babatko a ja spotena oslintana :grinning: :grinning:
aj vase babatka uz tak dabatuju to je take zlate ze?
2. sep 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, ideme do skolky, potom dam vecer infosky, ako to dopadlo :grinning:
autor
my sme naopak zatial nosic nejak nevyuzili ...
Emka keď v kočíku nespí, tak sa hrá. Ale tiež tam nevydrží pol dňa.
2. sep 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jamaat: ved pol dna ani mne - klasika - prechadzka a domov .... a to vascinou veziem v kociku aj lenku aj patrika ... lebo patko je lenivy chodit, tak sa radsej vezie huncut jeden
2. sep 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi tak ti nic ine neostava iba nosit na rukach :stuck_out_tongue_closed_eyes: kym nezacne behat...
2. sep 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siri: to si bambi potesila ..
2. sep 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka a ako ich tam mas pokladanych? ja bud beriem dvojkocik, alebo hlboky a klarku v manduci, alebo golfky a magdalenku v manduci... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok