Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
2. sep 2009

sssimi no super...tak sa pekne noste 😉

ladywitch26
2. sep 2009

caute zeny, no dnes musim stanku pochvalit.rano vstala az o pol deviatej, doobeda sice spala len hodinku,potom sme sli do obchodu a pozriet moju znamu.tam zacala plakat, lebo uz bola unavena,a len co sme ju polozili do kocika,tak zalomila.a spala hodinku a pol, co ona v kociku nezvykne skoro vobec.ale asi ju uspal dazd.mali sme ten prsiplast na kocik a asi ju uspal ten zvuk padajucich kvapiek.nechali sme ju vonku pod oknom, len som ju sledovala z kresla v obyvacke. potom sa zobudila usmiata, napapali sme sa a zasa mi zalomila. a uz drichme 3 hodky v kuse a nevyzera,ze by sa v blizkej dobe chcela zobudit. ale to bude tym pocasim, sa jej dobre spinka. 🙂

jamaat
2. sep 2009

Pridala som pár fotiek zo Štúrova. https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mimi21
2. sep 2009

jamaat ta fotka "na jachte" nema chybu, mala ma riadny veget 😵

sssimi
2. sep 2009

Jamat normálne až závidím...

jamaat
2. sep 2009

sssimi, a čo závidíš???

mimi, bohovsky sa tvárila a všetci ľudia naokolo sa uchechtávali na nej 🙂

mimi21
2. sep 2009

no proste pohoda desna 🙂))
idete plavat s babatkami baby???

jamaat
2. sep 2009

Mimi, ja asi pôjdem, ale trošku neskôr. O dáke 2 mesiace asi. Alebo si počkám, kým napíšete niektoré svoje skúsenosti a tak sa rozhodnem. 🙂 ....Ale žiadne drahé pobyty, budem si dochádzať.
Emka má vodu rada, vôbec jej nevadí, keď si našpliecha do očí, aj sprchujem ju normálne na hlavu a steká jej to na tvár. Kúpala sa aj v bazéne, najviac sa jej páčilo, keď sme vo vode hopkali. 🙂 ....Len tie plávacie plienky sú jej ešte veľké, natiekla jej voda do nich. Pritom píšu, že sú od 4kg. Ale okolo stehien to mala trochu voľné.

monkap
autor
2. sep 2009

jamaat: ta na jachte je perfektna 😵

emode
2. sep 2009

cafte
kooonecne som dobehla s citanim az sem 😅 no ten facebook velmi nepouzivam len dufam, ze sa vsetky neprestahujete tam ...
jamaat si nevravela ze sa chystate do Sturova 😉 mne je normalne luto ze nam leto konci i ked som sa velmi k vode nedostala no co uz nabuduce ... mala ako stary veteran na pokojnom mori 😀 a klobuk dolu ja by som nemala odvahu ist s malou do stanu 😒

mimi nadcha je blba, len aby aj mala neschytala ...
s babetkami sa plavat chystame co sme tu v BB kamosky uz teraz od septembra by sme chceli ist ...

lady aj my dobre spime ked prsi na terase sa to vsetko ozyva zababusim ju do deky do ruky plienocka a potiahne aj hodku 😀 😀 😀

sirinka
2. sep 2009

nam plavaci kurz zacina od 9. septembra...

jamaat
2. sep 2009

emode, čakali sme, ako sa počasie ukáže a až v sobotu poobede sme sa rozhodli, že teda v nedeľu pôjdeme. Stan si Emka odskúšala už na Pohode 🙂 .........Štúrovo poznáme, chodíme tam každý rok, takže som vedela, že nebude problém s hygienou, jedlom a tak. Počko nám vyšlo úplne super, aj keď noci už sú chladnejšie. Ani sa nám domov nechcelo ísť.
A kam sa chystáte plávať? Mne sa páči Altenberg, ale vy asi na Kaskády.

emode
2. sep 2009

jamaat no cau inak som sa cudovala ze kde si zmizla 😅 dobre vam bolo 😉 ja som bola v stane v Sturove raz s vyvrtnutym clenkom takze prejst po areali mi trvalo hodinu 😝
aj v Dixone je plavanie isla by si do skupiny? zatial sme 4

jamaat
2. sep 2009

emode, ak chceš fotky z Klingra, pošli mi mailovú adresu.

Žienky, aj vám decká tak často cikajú? Emka cvrkne hádam každých 5 minút. No bodaj by nemala potom furt ritku zapálenú.

monkap
autor
2. sep 2009

mne sa zase zdalo, ze v poslednej dobe lenka malo cika ... uz to bolo zase lepsie a dnes opat nic moc 😝

sirinka
2. sep 2009

jamaat nasa nie, cika zasadne, ked ju necham na minutku holu na gauci alebo posteli... 😉

monkap
autor
2. sep 2009

ja som akurat dnes bola kupit veci na odobratie mocu .... o dva tyzdne mame priniest na poradnu ... snad sa mi to nejako podari 😔

ladywitch26
2. sep 2009

jamaat,moja cika tiez kazdu chvilu a tolko,ze tie plienky mozem zmykat. a to na nich pisu,ze ritka zostane sucha az 12 hodin....prdlajz

jamaat
2. sep 2009

Ja či balím do jednorazových, či do látkových, stále má ritku červenú. Pritom ju prebaľujem často, stále ju vetrám, ale nepomáha. Lekárka mi predpísala Imazol, ten trochu pomáha, ale to jej tak zasuší, že má úplne škrupinu na ritke. 😢

sirinka
2. sep 2009

jamaat a co pouzivas na umytie ritky? moze mat alergiu aj na vlhcene obrusky...

monkap nejako skoro, u nas az v piatom mesiaci beru...

ladywitch26
2. sep 2009

jamaat, a skusala si sudocrem? podla mna v tomto nema konkurenciu

monkap
autor
2. sep 2009

siri: ved to uz budeme mat 4,5 mesiaca ...

sirinka
2. sep 2009

monkap jeziiis, to tak rychlo ide...na ten odber mocu sa vobec netesim

ladywitch26
2. sep 2009

baby, aky odber mocu? na co to beru?

jamaat
2. sep 2009

siri, vlhčené obrúsky používam, len keď sme niekde von. Inak ju očistím olejčekom alebo umyjem vodou. Nevšimla som si žiadny rozdiel v závislosti od spôsobu očistenia.

lady, skúšala som aj sudocrem, ale žiadny zázrak. Presne taký istý účinok ako rybacia masť, veď tá obsahuje tiež oxid zinku. A aj iné krémy som skúšala. Nič nepomáha. Proste odkedy má silnejší moč, normálne žltý a aj zapácha ako dospelácky, tak je problém s pokožkou. U staršej pomáhal aspoň Pityol, u Emky ani to nie.

dupinka
2. sep 2009

baby, ake odoberanie mocu????

jamaat
2. sep 2009

Ten Imazol je dobrý ešte v tom, že sa na ritku úplne nalepí a nezíde hneď dole, keď sa o plienku otrie. Tak jej to viac chráni.

jamaat
2. sep 2009

tiež som o odbere moču ešte nepočula.

tanulik21
2. sep 2009

ahojte mamicky, my sme poslednu dobu, asi tri mesiace 😀 , pekne rozlietani, u dedkovcov u krstnych a kade-tade... no konecne chvilku doma, tak mi napadlo, ze sa ozvem 😉 ...

zuzkad- drzim palceky a prajem skore uzdravenie

- k dnesnej teme sportovych kocikov ... no my uz asi vytiahneme... aj ked len na lezato, ale ked nas drobcek je uz tak veliky, sa o chvilku nepomesti do vanicky, fakt uz len par cm a samozrejme tiez uz vobec v kociari nespinka- najoblubenejsia cinnost vykladanie noziciek na okraj vanicky, pripadne "beh na dlhe trate"... to na nas kazdy cumi, ze co to nam tak nohy z kociara lietaju 😀 ... uj sa musim pochvalit vazime 7390g (dnes sme boli ockovat, tak nas dr. prevazila)

- jamaat - nam pomaha wundschutzcreme od nivei (aj na uz zacervenanu ritulu je velmi dobry) ... zatial sme s tym nemali vobec problemy, a tiez pouzivame aj papierove aj latkove plienocky.

prajem dobru noc... ak vyjde cas zajtra sa skusim stavit skor.

sssimi
2. sep 2009

Jamat závidím tú pohodičku pri vodičke 😉 😉 😉

To fakt budeme musieť odoberať moč? Pri chlapcovi si to ešte viem predstaviť, ale u dievčat... To bude fakt zaujímavé...