Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

lasenka
3. sep 2009

sssimi - jeeeeej, aka krasna je malicka 🙂

siri - nasa prva zubna prehliadka dopadla dobre... kamoska je zubarka, tak aspon tak... no boli sme uz aj s bolestou, a to bol horor! cela nemocnica ho pocula 😒 😉

baby, vas nebolia po porode kolena? hlavne ked vstavam alebo sadam... strasne 😔

luba142
3. sep 2009

ahojky babule ani nemam sil tolko citat co som tu nebola
co je nove? akurat som cosi postrehla o klbikoch?

My uz nemusime balit a ani som poctivo nebalila len na noc ale obcas a uz posledny mesiac ani to

som teraz na FB akosi ma priputala ta Mafianska hra 😅

luba142
3. sep 2009

lasenka tvoj zacal uz do predskolskej chodit? Nasa pojde az v pondelok lebo este opravuju skolku a stretla som vcera ich ucitelku a tolko kruzkov v ramci skolky budu mat ze az 😝

lasenka
3. sep 2009

lubi - tak pod do novej temy 😉

luba142
3. sep 2009

a dnes som musela rano o 5 odsavat co mi mala zasa spala od 20-5,30 😲 , som sa precitla o 5 a mokra cela a prsia tvrde ako kamene co neboli zvyknute ked posledne 2tyzdne som kojila asi tak 3krat v noci, normalne som ju pocuvala ci dycha vobec

lasenka
3. sep 2009

och boze, co by som ja dala za to, aby som si pospala v noci viac ako 4 hodiny ☹

sirinka
3. sep 2009

aj ja som sa na tych mafianov namotala 😀

klarka dostala poobede nanuk a je naucena sa o vsetko podelit, tak kym som stihla zareagovat ako spravna sestra dala oliznut aj magdalenke... takze moje predsavzatie, ze magduska do osmeho mesiaca nedostane okrem mojho mliecka nic, stroskotalo na klarkinej dobrej vychove 😝

sssimi
3. sep 2009

Siri ja som tie topánočky vzala až Lka-to je 20-21ka... A zdajú sa mi super-len som si myslela, že budú zvnútra nejak tvadované, ale nie sú... Je to príjemný materiál... Myslím si, že budú dobré. Ja som ich zobrala skôr na doma ako papučky...

Malá sa mi zobudila, tak na mna kríčí zo spálne 😀 Idem...

sirinka
3. sep 2009

sssimi no tak to moze byt tak v lete, ze budu mat take cislo, nebudu prilis teple potom? ja by som asi mensie kupila na jar...ale zase ta nasa opica ma uz teraz take dlhe chodidla...asi pockam do jari 😅

luba142
3. sep 2009

lasenka do akej??

ladywitch26
3. sep 2009

baby, no co mne ta moja stanka dnes vyparatila...bola som sa s nou prejst v kociku, ale nespala mi.tak sme sli domov,ze budeme papat.doprala mi pracka, tak som malu nechala v kociku,ze si aspon povesiam pradlo a mala bude na mna pozerat.a ako tak vesiam, mala na mna kuka a zrazu sa zacala rehotat. ale straaaasne.no dobrych par minut sa rehnila,kym som nedovesala. a ja naivna som si myslela,ze som jej smiesna pri tom pradle.az ked som ju zdvihla, tak som zistila svoj omyl. ona sa potvora rehnila,lebo si ma asi predstavovala,ked ju budem prebalovat. plenka tak nalozena,ze z kazdeho rohu pretekalo.no aka mala,ale jak skodoradostna je... 😀 😀 😀

ladywitch26
3. sep 2009

siri, a chutil jej ten nanuk? 😀 😀 a inak preco az do 8 mesiaca? vsade citam,ze od 6teho sa uz ma zacat prikrmovat

luba142
3. sep 2009

lady 😀 😀 , nastastie nasa sa este takto nesmeje a ked sa pokadi tak tiez nie ale zato dnes ma akysi spevavy den ked je hore si stale skusa hlas vseliake zvuky vydava akoby spievala asi skusa co dokaze s hlasivkami 🙂, a ked ma prsty v puse tak jej to ide najlepsie

ladywitch26
3. sep 2009

luba, stanka mi to uz parkrat spravila,ale vacsinou v sedacke alebo postielke. ale to som ju pocula prdiet, tak som vedela,ze ma plnu plienku. no a neviem,co jej je na tom take smiesne. mozno ju to hreje,tak sa jej to paci...

luba142
3. sep 2009

lady aj nasa sa väcsinou pokaka v sedacke a tiez ju vzdy pocut na daleko 😀 , tak len utekam aby to nebolo az na sedacke prepite

ladywitch26
3. sep 2009

my ju vzdy zdvihneme a kym ju muz drzi pod pazuskami,tak ja jej opatrne stiahnem gate a vyhrniem tricko. lebo akonahle ju polozim,tak sa jej to vytlaci az na chrbatik a rovno by som ju mohla prezliekat 😀

sirinka
3. sep 2009

lady ja chcem kojit bez prikrmov sedem mesiacov...ak bude magdalenke mliecko stacit...je to pohodlnejsie pre mna a potom aj magduska uz bude lepsie sediet, tak preto.

ladywitch26
3. sep 2009

mne dnes vravela detska sestra, ze ak budem mat stale dost mlieka, ze do 6 mesiacov nic ine, ale potom mam k nej prist,zvazi mi ju zas a ze dohodneme postup ako zacat s prikrmami,lebo od pol roka uz len mliecko energeticky nestaci. vsak uvidim,ako bude, ale aspon zeleninku a ovocie by som jej raz denne pridala.

monkap
autor
3. sep 2009

siri ja som patka kym este nevedel sediet krmila v lehatku

sssimi
3. sep 2009

Siri podľa ich tabuliek je 20-21 na 18 až 24 mesiacov, tak neviem... Ale zdajú sa mi dosť veľké na to akú má teraz malá nožičku.

Lady Stanka je beťárka 😀 😀 😀 A akú má teraz stolicu? Takú ako horčica? Sarah už nemáva tie glocky. Úplne to vyzerá ako tá francúzska horčica-žlté a hustejšie ako pred tým!

ladywitch26
3. sep 2009

simi, mala tiez ako horcica, ale teraz ma taku ako hnackovitu a take hlieniky,obcas hnede.ale dnes mi aj ta sestra vravela,ze to ked idu zuby sa zvykne menit a je aj dost agresivna na ritulu.ze mam viac sudocrem pouzivat, lebo to deti moze viac stipat

sirinka
3. sep 2009

sssimi no ved uvidime, ako im budu nozky rast 🙂

monkap ja som zacala tak, ze som klarku drzala v naruci a od siedmeho mesiaca uz sedela...este sa nepretacala, ale sa dokazala normalne cez brucho zdvihnut do sedu... 😝

sirinka
3. sep 2009

lady jedna vec su tabulky a druha, ze existuju deticky, ktore dost dlho odmietaju akykolvek prikrm okrem MM...a maju dost energie, rastu, vyvijaju sa v norme... 😉 vsetko zalezi od konkretneho babatka

monkap
autor
3. sep 2009

mne patko vedel sam sediet az v osmich mesiacoch ...

ladywitch26
3. sep 2009

siri, ked ja niekedy vidim ten malej pohlad,ked ja nieco jem. az tak preglga, by si asi tiez dala... 😀 😀 😀 ale to bude tym, ze jej muz od narodenia kazde jedlo strkal pod nos,ze nech si ovonia, co bude neskor papat. ale tiez radsej pockam do pol roka a az potom ju zacnem krmit. a uz to mam tak premyslene, ze ked zacnem napr.mrkvicku, tak den predtym budem ja jest mrkvu,aby mala mliecko takej chuti.ked jej to bude zname, hadam to nebude vypluvat.

sirinka
3. sep 2009

lady dobra teoria...drzim palce... 🙂

mystery7
3. sep 2009

ahojte kocky
citala som o tom kakani. moj sa tiez vie tak paradne pokakat, ze az po krk mu to ide. Ked pocujem ako naklada do plienky, tak ho hned vyberam zo sedacky a prebalujem.
vcera sme mali otrasny den, neustaly plac a nervozita. Na rukach ako tak ok, ale ked som ho niekde polozila, tak rev.

Tie homeopatika na spanok vobec nezaberaju, tak som sa rozhodla pit harmancekovy caj, snad sa nejako ukludni.

mystery7
3. sep 2009

lady: to s tou farbou je pravda?? moj ma niekedy tiez plienky inej farby, do hnedo cervena a brutal tekute. Myslis ze fakt zuby?

monkap
autor
3. sep 2009

ja neviem, ci tentokrat nezacnem zemiakom .... bo pri patkovi sa mi mrkvicka ako prva neosvedcila .... bolelo ho z nej brusko, priserne v noci plakal .... tak som ju potom iba v malickych mnozstvach pridavala k ostatnej zeleninke - to uz mu nevadilo ....

ladywitch26
3. sep 2009

mys, moja mala taky cely minuly tyzden. mrzuta, stale revala a ani za nic revat. uspavala som ju v naruci na fitlopte. tento tyzden v pohodicke zaspinka aj v sedacke. takze si tiez myslim, ze aj vas uz trapia zuby. a po dlhej dobe sa jej spravili na ritulke take male pupaciky,tak sme museli sudocrem pouzit.
inak tu som kupila taky gelik na dasienka, homeopatikum a tym som jej to potierala a dost sa jej ulavilo po nom.hned prestala slinit a o par minut aj bola menej nervozna. neviem,ci aj na svk take nieco je, vsak skus sa v lekarni popytat. tu sa to vola teetha.