Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
4. sep 2009

No tak som už namerala podobnosť 😀 ... Prvý krát bola podobnosť o 8% viac pre mm a druhý krát o 4% viac pre mňa 😀 ... Tak si vyberte 😀

mimi21
5. sep 2009

ahojte ☹
asi este vsetky spite, my noc zase katastrofa, kojila som ako cez den kazde 3 hodky, uz o pol 12 to zacalo, ziadny dlhsi spanok
tak som rozbita ako ciganska hracka, ale mala je v najlepsej forme, usmevy hadze jeden za druhym 😀

lasenka
5. sep 2009

mimi - ja som tiez dobita, maly sice spinkal, no ja som akosi nemohla... mam blby den, este som sa stihla aj s MM povadit 😒

ludmilabb
5. sep 2009

ahojte my v noci o druhej, piatej, siestej, siedmej...potom hore do pol deviatej a o deviatej hore 😀 to su spankove intervaly 😝

jamaat
5. sep 2009

čaute

aj u nás noc rozbitá. A ja tiež. 🙂

mimi21
5. sep 2009

las, aj u nas s mm podobne 🙂

asi je to s tymi 3 mes. pravda, lebo mala aj place ovela viacej - ale to zas moze byt aj tym, ze je prefikanejsia uz 😵

monkap
autor
5. sep 2009

ahojte,
u nas to tiez nie je neviem co ... patka som pre istotu poslala rano k babke 😅 ... ale uz tusim pojdem pre neho ...

mimi21
5. sep 2009

alebo ma este napada, ze mala tak zle v noci spi odkedy sme boli tyzden u svokrovcov, dovtedy to bolo OK
mozno zmena prostredia

kde su tie krasne noci ked mi spala do pol5 😅 😅 😅

monkap
autor
5. sep 2009

mimi: vydrz, ked zacnu ist zubky ... to bude este len zabava 😀

mimi21
5. sep 2009

monka dik za povzbudenie 😉

monkap
autor
5. sep 2009

mimi: ale kazde dieta je ine ... a kazdy zubok ... niektore sme cakali, kedy uz konecne vyjdu a niektore sa objavili ani nevieme ako 😉

jamaat
5. sep 2009

No tak Emka vie už povedať prvé slovo. A hneď anglicky! Že the. Napísať to ešte nevie, ale povedať ano. Včera a dnes to hovorí celý deň. 🙂

emode
5. sep 2009

cafte
tak sa tie noci zas obracaju v prospech tych co trpeli na zaciatku 😀 😀 😀 jamaat k tebe to este pride, neboj 😅

my tahame stabilne od osmej do pol stvrtej a potom do siedmej potom si cvicila hlasivky asi hodinu potom si logla a este zdriemla do pol desiatej ale to len tak aby sa ratalo ... cize doobednajsi spanok nehrozi ... zaspi mi az poobede 😝

jamaat
5. sep 2009

emode, ale mne v noci spávala dobre, teraz sa voľáko budí častejšie, spomína asi na svoje dvojtýždňové obdobie. 🙂

sssimi
5. sep 2009

Jamat my máme doma maďarku... Keď fňuká, tak kričí, že NEM 😀 😀 😀 ...

Inak ahojtééé!

iinuska
5. sep 2009

Ahojte, som tu po dlhsom case. Ako sa mavate?
Dnes spinkal Adamko po dlhej dobe celkom dobre. Zaspal o 22,30 a zobudil sa o 6, potiahol mozno 5 minut a spinkal dalek do 8.Joj, keby to bolo stale tak. Teraz mi zaspinkal znova.

iinuska
5. sep 2009

. Mne posledny tyzden nejako viac zacali vypadavat vlasy. Nema niektora tiez podobny problem?

mimi21
5. sep 2009

iinuska ja som na tom presne tak ako ty, este minule som tu zuzkuprofant presviedcala, ze mne nepadaju a teraz je to hotova katastrofa
moje vlasy su doslova vsade a to vevravim, ze ako to vyzera ked si ich po umyti rozcesavam 😖
najhorsie je ked najdem moj vlas malej v rucicke...

iinuska
5. sep 2009

mimi, no o umyvani ani nehovorim. To je plne sitko vlasov. Ale pri Petkovi mi tiez tak padali, potom sa to vratilo do normalu. Tak dufam, ze teraz to bude podobne.

iinuska
5. sep 2009

mimi, nina je velmi pekne meno.Keby sme mali dievcatko, urcite dame meno Nina 🙂

mimi21
5. sep 2009

iinuska dakujem, to bolo jedine meno, na ktorom sme sa s mm hned na zaciatku dohodli
aj ked mam pocit, ze je ich teraz celkom vela, tak si myslim, ze malej sa normalne hodi 🙂

mimi21
5. sep 2009

a ty si priamo z Pezinka? mne tam byva segra...

mimi21
5. sep 2009

inac mame novu zabavku - triafanie cumla do ust, pekne si ho chyti a triafa - ozuzlany je zo vsetkych stran
a normalne si ho aj sama vyberie ked ho ma v ustach, a zabava sa s nim takto

sirinka
5. sep 2009

caute...u nas noci stale rovnaka klasika...dve hodky v postielke a potom sup ku mne a kazdu chvilku cicka, len ju prehadzujem z jednej strany na druhu...

no a mne tento tyzden tiez zacali brutalne padat vlasy... 😠

jamaat
5. sep 2009

Aj mne začali vypadávať vlasy, tak som hneď nabehla do lekárne a pýtala vitamíny. Vraj som mala prísť skôr, že tie, čo už majú vypadnúť, tak vypadnú aj tak, ale ostatné ešte zachráni. Zobrala som prírodné kanadské, aj keď boli drahšie - New Life od firmy 4 life products. A už mi nepadajú, trvalo to len asi 2 týždne.

monkap
autor
5. sep 2009

mne tiez hrozne padaju vlasy .... ale zda sa mi , ze uz je to trolililinku lepsie ... musim aj ja skocit kupit dake vitaminy ....

mate niektora indukcnu varnu dosku,??

sirinka
5. sep 2009

jamaat a to su ake vitaminy? ja beriem zinok, magnezium, calcium od natures bounty...

luba142
5. sep 2009

ahojte konecne som vas docitala tiez nestiham konika a FB a varit 😀 , ja som po noci uplne ako mechom buchnuta vstavalo sme o 23:30.,3:30, 6,30 a odvtedy som prakticky ani nespala len som sa prehadzovala lebo som malu stale pocula a pona stale keca a keca a potom ked dlho nic tak plac 😒

Kedy to skonci ten rastovy sprint 😅 😅 ?

jamaat
5. sep 2009

siri, to sú vitamíny pre tehotné a dojčiace matky.

Monkap, a na tom kožnom si bola kvôli bradavkám?

monkap
autor
5. sep 2009

jamaat: nebola 😝