Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
5. sep 2009

iinuska, predpokladám, že aj Emka začne. Ale zatiaľ si ešte nevie tak dobre hračky držať a trafiť do úst. No ale snaží sa, takže to príde. 🙂

monkap
autor
5. sep 2009

nasa lenka tiez zuzle vsetko 😀

luba142
5. sep 2009

klomi- a ja som marne patrala kto si ked mi prisla ziadost o priatelstvo 😀

luba142
5. sep 2009

jamat nasa sa tak pretoci na bok no skor vykruti ako paragraf a naciahne sa po hracku a automaticky do ust ale uz aspon si ju sama poda a uz nechyba vela a bude aj na brusku
ked som skusala na brusku dat jej hracku pred nu natahovala za nou rucku uz

iinuska
5. sep 2009

luba, ja som to natahovanie za hrackou v polohe na brusku uz tiez skusala, malemu sa podarilo hracku chytit

jamaat
5. sep 2009

Emka sa mi už na bruško pretočila. A aj hračku si vie vziať, len ešte nevie s ňou obratne narábať, takže dať do pusy rúčku ju stojí menej času a námahy. 🙂

iinuska
5. sep 2009

no ja sa lucim maly sa hlasi.Ahojte

luba142
5. sep 2009

inuska aj nasa si ju chytila uz

jamat nasej uz to robi problem ked si zobere nieco velke potom sa jeduje ze to tam nejde 😀

jamaat
5. sep 2009

luba, musíš jej dať pravítko, nech si odmeria a zorientuje sa. 😎

martinaxyz
5. sep 2009

Ahojte...
čitam, že detičky sa už zaujímajú o predmety...ja som nášho malého naučila držať hračku...drží ju v ruke a trasie pred sebou a macík mu hrká...

monkap
autor
5. sep 2009

sssimi: teraz som mala chvilku cas, tak som si citala o tej indukcii .... tak treba hrnce s magn. dnom - tie co mam doma take nie su 😝 takze by sme museli kupit aj hrnce ....no uvidime .....

ludmilabb
5. sep 2009

my mame na hryzenie taku hracku od Sassy slniecko, je to aj hrkálka aj na žužlanie. Našej sa páči ale najlepšie keď hračku držím ja a ona z druhej strany si ju ťahá. keď ju pustím tak si ju búcha po hlave a skoro vždy zahodí a je...
inak na brušku sa za hračkou nenaťahuje však ledva tú svoju gebuľku udrží aj tak sa jej rúčky rozchádzajú do strán nie to ešte hračku chytať 😝 ako sa vie hlasno smiať o to hlasnejšie vie jačať a hnevať sa, dnes vonku som mala čo robiť aby som ju ukludnila, zase som bola stredobodom pozornosti okoloidúcich ☹

ludmilabb
5. sep 2009

a pršteky sú naj naj naj, dnes som ju akurát fotila ako si ich žužle ale aj hračku 😀

ludmilabb
5. sep 2009

jamaat a nie je hneda trosku smutna farba?

jamaat
5. sep 2009

hnedá v kombinácii s ružovou sa mi páči...a aj na dieťati. Aj kaki zelená v kombinácii s ružovou. V Takko som videla krásne dievčenské nohavice v takýchto kombináciách. 9.9. bude 30% zľava na všetko, tak asi zájdem pozrieť a kúpim nejaké Emke.

jamaat
5. sep 2009

A mám pre Emku aj čierne tepláky. Sú úplne super v kombinácii s akýmkoľvek tričkom v akejkoľvek farbe. Bola to súprava ešte s čiernym pásikavým tričkom a žltou bundičkou so žabkou. Strašne sa mi to páčilo. Je to také ako keby dospelácke, ale aj detské, pritom pohodlné, nie ako trebárs rifle.

ludmilabb
5. sep 2009

kde je Takko? kupujes Emke aj pancuchace na zimu?

jamaat
5. sep 2009

Takko je v Europe. A aj vo Zvolene neďaleko Metra. Pančucháče som kúpila teraz v Lidli v akcii troje v. 74. Hádam ich využijeme. 🙂

ludmilabb
5. sep 2009

myslis ze ich budu este mat? ja byvam blizko Lidl

lasenka
5. sep 2009

babule, co mate dievcatka, nepaci sa vam? 😉

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1292929

jamaat
5. sep 2009

Myslím, že už nie. Písali žienky v bystrickej téme, že už o 7,15 bolo takmer všetko vypredané. Ja som bola vtedy v Štúrove, tak som do Lidla zbehla tam a tam mali všetok akciový tovar. Bystrica je vždy voľáka vybrakovaná v obchodoch. Ani neviem, kde a aké pančuchy majú, ani koľko stoja. Tie sa mi páčili, tak som kúpila. 🙂

jamaat
5. sep 2009

Ludka, bystrická firma Japitex máva výpredaje, kúpila som tam dobré vecičky za pár euráčov teraz na chladnejšie dni. Vypýtali si môj mail, tak dajú vedieť, keď bude zase výpredaj. Potom ti tiež dám vedieť, môžeme zbehnúť. Je to v Podlaviciach.

jamaat
5. sep 2009

las, kúpila som podobnú súpravičku v pastelovej zelenej farbe so sivým hrošíkom.

lasenka
5. sep 2009

jamaat - tazko najdem nieco take zlatucke pre chlapceka 😒 a kde si kupovala? na MMB?

luba142
5. sep 2009

jamat aj u nas v Lidli mali uz o 10 rano tenden co zacali akcie na pancusky bud male alebo velke cislo uz som stihla len jedny 74 😠

jamaat
5. sep 2009

Ano, na MMB. Tá zelená môže byť podľa mňa aj pre chlapca. Skúsim nájsť link.

luba, na dobrú akciu v Lidli treba ísť o siedmej, keď otvárajú. Aspoň v BB to tak je. 😀

ludmilabb
5. sep 2009

jamaat vdaka daj vediet

dala som nove foto n albumu ako Sofia zuzle prsty a hracky a atd