Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
6. sep 2009

ludka nase maju nielen mena spolocne 😀 spaci vak nehrozi a zakryvam ju az ked spi ... niekedy nie velmi uspesne 😅

ludmilabb
6. sep 2009

emode sranda co 😉

dualcore
6. sep 2009

ahojte 🙂 tak mne to maly zvlada dobre ked ho zakryjem paplonom.davam ho spat v overal alebo v body a ponozkach.boli ste dnes niekto v ba na korunovacnych slavnostiach?mne to tam maly krasne odbuval 🙂

ludmilabb
6. sep 2009

pozerate Superstar ci co?

dualcore
6. sep 2009

ludmila ja ano..drobec mi zaspalo siestej a stale spi a to chodieval vzdy spavat o deviatej a spal celu noc ked neratam kojenie.tak sa normalne bojim ako bude spat dnes ked tak skoro zalomil 😒

luba142
6. sep 2009

ja pocuvam za chrbtom superstar

emode
6. sep 2009

som stihla len nieco zo superstar ...

ludmilabb
6. sep 2009

a Janosik na dvojke ide 😉

lasenka
6. sep 2009

ja sa snad zblaznim... mne nejde Farm Ville 😢

ludmilabb
6. sep 2009

lasenka to co je, hra?

jamaat
6. sep 2009

Ja jedným okom a uchom Superstar, jedla som dyňu, vyrábala fotku a fčuľ som zase tu. 🙂

lasenka
6. sep 2009

ludmila - ano ☹
moj MM mi dnes povedal, ze ked to pojde takto dalej (moja zavislost na PC), tak sa so mnou rozvedie 🤐 😅

jamaat
6. sep 2009

Tá Adela je dobrá.

luba142
6. sep 2009

las ani mne nesla mafia ale uz ide 🙂

lasenka
6. sep 2009

luba - ja tej mafii voobec nechapem 😖

ludmilabb
6. sep 2009

Adela dnes jednoznacne lepsia ako Ales

emode
6. sep 2009

my aspon to vecerne uspavanie mame zvladnute ... okupeme okolo siedmej pol osmej, trosku sa pojasime, napapame, odgrgneme, polozime do postielky, mala si tvaricku zavrta do plienocky, vystreli nohy zoparkrat hore a vacsinou do 5 minut spinka ...

jamaat
6. sep 2009

My okúpeme, najnovšie s revom vychádzame z vody a utierame, potom papáme, negrgáme, lebo pri tom väčšinou zaspí, tak ju len preložím do postieľky. 🙂

ludmilabb
6. sep 2009

ja ju kupem zhruba o pol siedmej, potom masaz a somarinky, obliekanie a balenie to je vzdy radost 😝 ulozim do postele, nakojim, odgrgnut uz nedavam potom sa este zoparkrat zobudi a ked zisti ze prsnik je fuč tak sa ohlási

ludmilabb
6. sep 2009

jamaat preco s revom? inak ja ju kupem este v malej vanicke v spalni ale uz spliecha nenormalne a vsetko ide von, na paplon atd lenze vana sa mi zda na nu este priliz velka ale vmalej si uz pomaly hlavu bije o okraj 😀

jamaat
6. sep 2009

ludka, neboj, ten rev pri obliekaní ju prejde, akonáhle príde na chuť parádeniu. A to nebude dlho trvať. 😀

emode
6. sep 2009

jamaat ludka aj ja som predtym rovno prelozila do postielky ale normalne sa potom budila ju to asi tlacilo tak radsej prehodim ten batoztek cez plece odgrgne a tak ju polozim do postielky aj tak uz je rozobrata tak zaspi ... 😅

jamaat
6. sep 2009

Lebo vo vode sa jej páči a na prebaľováku nie. 🙂 ....Ale to len večer, keď je už unavená a nervózna. Keď som ju kúpala cez deň, tak v pohode. A kúpem ju už vo veľkej vani. Nechcelo sa mi dávať pozor, aby si hlávku neudrela, keď sa odkopne nohami vo vaničke a aj je to menej roboty, keď neprenášame vaničku a všetky veci do kuchyne, lebo my sme kúpali tam. A vo veľkej si môže špliechať, koľko sa jej chce. Je len voľne na podložke položená, nedržím ju, len kukám na ňu a oblievam ju vodou alebo sprchujem, to sa jej tiež páči.

nikanika28
6. sep 2009

ahojte, tak ako dopadol vikend? Ja som dopozerala superstar a mam dilemu, ze co zajtra...superstar alebo panelak.. 😠 😅 😅
Dnes bolo poobede super, klarka aj lukasko sa ulozili skoro rovnako a spinkali od jednej do styroch.. 😵 😵 a ja s nimi..
Jamaat, venujes sa digiscrapbook, alebo aku fotku si vyrabala? Ja sa ucim v Gimp-e...

ludmilabb
6. sep 2009

to dufam ze ju to prejde ale v noci je to boj o zivot, plienku jej davam na x krat take nervy ma,ohyba sa a vrti ani cez den nechyta take nervy pri prebalovani. lenze v noci je v takom polospanku tak je ako mechom udreta

my sa s manzelom rehoceme ze niekedy ked je na prsniku a tak sa sprava ako ozrata, pusti prsnik,gula oci, hatlosi rehoce sa, potom sa znova pricucne 😀

jamaat
6. sep 2009

Emke nevadí, keď si neodgrgne, len ráno sú potom strašné rachoty do plienky. 😀

jamaat
6. sep 2009

nika, len som dávala dokopy dve fotky, je to na FB, tak kukni.

nikanika28
6. sep 2009

hej, uz som pozerala, milucke... 😵

ludmilabb
6. sep 2009

jamaat my podlozku nemame, mozno preto je este stale taka neista
taketo cosi mate doma?
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=4703892

jamaat
6. sep 2009

ludka, ja som prestala v noci prebaľovať. Predtým som dávala aj na noc látkovky a prebaľovala, ale teraz dávam jednorazky a neprebaľujem, lebo ju to vždy prebralo a býval problém znovu zaspať.

Aj Emka tak niekedy papá, v polovici pustí prsník, zahľadí sa mi do očí, ako keby ma hypnotizovala, a škerí sa a bľaboce. Je to perfektné. Potom zase papá.
A niekedy sa furt odtrháva, otočí hlávku na druhú stranu, potom naspäť, zase si raz glgne, zase pustí a otočí a tak furt dookola a to mi pekne lezie na nervy.