Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
7. sep 2009

siri, to dúfam, lebo už aj včera bolo dosť zle. 🙂

ludmilabb
7. sep 2009

jamaat ze spala iba hodinku, mne dnes mala spala hodinku a ja cela tesiva som bola len potom mrachtanice tak som ju zpbrala von a riskovala som ze bude revat aj tak, to sa jasne ze naplnilo...ja nechapem ale uz mesiace chodim kocikovat a ani raz som nestretla zenu s kocikom, v ktorom by revalo dieta a mne reve vzdy ja uz mam z toho DEPRESIU ☹ potom mi trochu pospala a doma sa mi polapondila nakompletko este sa aj ogrckala lebo prsty si pcha tak hlboko ako stara bulimicka 😠
ale vidim ze dnes su nase baby extra urevane

zuzkad
7. sep 2009

cafkooo

..tak uz som kludnejsia..vcera v noci totiz maly dost kaslal a drhol sa tak som hned rano isla k doki aby ho pozrela...lebo dost chrcal a pocula som aky je zasopleny chuda moje a to naozaj casto odsavam....mala som najskor nerv lebo ja tupa som ostala v cakarni aj ked mi jasne doki povedala, ze do jedneho roka mam narok ist do predu...nechala som to tak lebo boli predo mnou dve deti...ale potom som to lutovala, lebo ta prva mamicka asi s 4 rocnych chlapcekom sa rozhodla vykecavat sa s doki ...a bolo vo vnutri asi hodinu a to vazne 😠 😠 😠 a ked vchadzala pocula som ako hovorila jednej, ze ideme len ockovat...cize je jasne, ze klebetili ...nastvala ma riadne, lebo je to bezcitnost od nej, ze vidi ako tam cakam s malym babatkom a este jedno chore asi 2 rocne dievcatko a ona ma kludne svedomia kecat...chuda moje male mi aj zaspinkal a potom som ho musela budit...ale na stastie priedusky ma ciste, dostal fenistil kvapky a ze musim co najviac odsavat...tak dufam,ze bude vsetko ok. Maly dostal prvu davku kvapiek a teraz mi uz druhu hodinu spinka...aj doki mi hovorila, ze asi z neho bude vela spat...lebo je to mierny oblbovak 😒 😒

Kocky zajtra idem prvy krat na jogu tak som zvedava ako bude 😒 😒 uvidime...

este jedna otazka..ako je to s fusakom ?? Ma jednu velkost ? alebo ako sa kupuje ?

jamaat
7. sep 2009

Správa TASR:

Katastrofálne zemetrasenie v Maďarsku, 50 000 mŕtvych.

USA posielajú potraviny, Nemecko poľnú nemocnicu, Británia peniaze,
Slovensko - 50 000 nových Maďarov.

jamaat
7. sep 2009

Capla som ju zase pokusne do postieľky, revčala, ale stíchla, tak možno aj zaspala. .......Bola som pozrieť - spí, ale nepokojne. Pustila som jej Baby Mozarta, celkom fajn sa to počúva.

zuzkad, ja kúpim fusak Emitex 3v1, dajú sa urobiť dve veľkosti, je tam odoberateľný nánožník.

Dnes sme objavili novú polohu v babyvaku, ani v návode taká nebola 🙂 ....dám fotky na FB

ludka, aj mňa vytáča, keď v kočíku reve. Našťastie to nebýva až tak často. A zakandila sa tiež, už dva krát, ešte furt ma tie plienky vo vani čakajú, nech to očistím a oblečko preperiem. 🙂 ...tak si vstupujem do svedomia a idem na to.

jamaat
7. sep 2009

zuzkad, u nás na spanie nezabral ani Fenistil 😀

jamaat
7. sep 2009

Hmmm...super deň. Psovi sa zase ucho zapaľuje. 😖

zuzkad
7. sep 2009

jamaat kraaasny monolog 😀 😀 😀
ale verim ti, ze je to o hubu...aj ja mam niekedy den D a idem ma slak trafit...lenze do toho mne niekedy pridava aj svokra a to uz je uuuuplna pohroma 😠 😠 😠 ...holt mas zive striebro doma 😉 😉

ja som dnes dostala mrchu ( druhu od porodu ) brucho ma sice neboli tak strasne ako bolievalo pred tehu, ale je ho citit a je mi fest zle...aj som si lahla, kedze spinka aj moj chrustik...ale svokra mi vtrhla tak prudko do izby...bez klopania samozrejme, ze som skoro infarkt dostala a mam po spanku a zle mi je este viac 😠 😠 tak som si aspon kafco uvarila aby som sa trochen prebrala kedze v noci som zle spala, lebo som sledovala maleho ci je ok ked sa tak chuda moje drhlo ☹ ☹

jamaat
7. sep 2009

zuzkad, povedz svokre, že si praješ, aby klopala pred tým, ako vtrhne do izby. Ja ešte aj dcére zvyknem zaklopať.

zuzkad
7. sep 2009

juuj jamaat to ja jej mozem hovorit tisic krat...jej nic nedochadza...aj s varenim jej syn povedal..teda moj Peto, ze je radsej ked ja navarim...lebo ona v poslednej dobe vsetko odflakne..napr. rizoto je c celym kusom stehna horneho aj s kostou..to tam cele nahadzala 😠 😠 ...a ine soky stvara pri vareni, tak je bezpecne ked navarim ja a viem, ze to maso je cerstve a podobne...ale jej to nedochadza...a ja napr. ked vecer vyberiem maso na nieco..tak skoro rano ativna svokra uz s nim nieco robi a mna ide slak trafit...lebo dovrza vsetko 😠 😠 😠 tazky udel mam ale co uz na svoje byvanie nemame zatial ☹ ☹

jamaat
7. sep 2009

zuzkad, takže vy bývate so svokrou? Juuuj, úprimnú sústrasť. A ešte čo píšeš - tak mňa by ten šľak už aj trafil.

emode
7. sep 2009

siri som to pustila malej ... ta cumela 😅 😅 😅 tak nehybne mi davno nesedela na kolenach 😀

ladywitch26
7. sep 2009

zuzkad, tak to ta uprimne lutujem. mne tak tiez svokra zvykla vpalit do izby bez klopania,kym sme u nich este byvali. ale len dovtedy, kym nas raz neprekvapila v tom najlepsom. 😀 no a co ma co lozit do izby o osmej v nedelu rano... 😝 inak moja svokra tiez mizerne varila, ale ja som sa jej do kuchyne nestarala. ona si vzdy navarila vecer den dopredu. a to my s muzom sme bud vybehli radsej k nasim alebo do restiky, lebo niekedy sa to fakt nedalo jest. teraz ju mam 2500km daleko a hotovy raj na zemi.

siri, to video nie je zle, ale co sa dostanu do prvej desiatky,tak ti su fakt dobri. pozeram x factor kazdy rok, okrem tohto, lebo odkedy sa vedla nas nastahovali poliaci, tak nam ten kanal zrusilo. ta haved si vsade nosi satelity cifrovy polsat a to ti vsade dookola akurat tak porusi polku kanalov.aj s internetom mavam castejsie problemy,odkedy su tu. ale najviac ma stve ten x factor,to sme aj s muzom vzdy pozeravali... mne sa minuly rok strasne pacila jedna babena,hlas mala podobny ako ta spevacka od cranberries, ale vypadla,lebo cele finale bola stale chora. ja sa jej ani nedivim, lebo vzdy spievala bosa. a na tej mramorovej podlahe ju muselo dobre oziabat... 😀

nikanika28
7. sep 2009

aj ja som to pustala malej . .. 😀 tiez sa jej to pacilo 😀

nikanika28
7. sep 2009

no pomaly pojdem pre Lukaska do skolky...nie zeby sa mi chcelo...hmm..ale nema kto iny..cize sa ideme obliect a vyrazame. Kupila som Lukasovi CD Transformers.....jooooj..ten bude vyteseny... 😀 😀

sirinka
7. sep 2009

lady ale tak moj oblubenec je kandrac...vcera zase bodoval 😀
a tato...

https://www.youtube.com/watch?v=VySbIuJWK90
ladywitch26
7. sep 2009

siri, tak ta je faaaaakt super... 😀 😀 😀 ja neviem,ze to niektori ludia nemaju sebakritiku...

sirinka
7. sep 2009

lady co narobis 😅

ladywitch26
7. sep 2009

siri, tato je tiez hviezda.... 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=DDBO8wPQoGo
mimi21
7. sep 2009

Sedia na streche dve dievčatká. Jedno dobré a druhé zlé. Pľujú na okoloidúcich. Zlé dievčatko trafilo dva razy a dobré dievčatko štyri razy. A tak zase raz dobro zvíťazilo nad zlom!

sssimi
7. sep 2009

Jamat si mi dala s tým zemetrasením 😀 Ja že fakt a hneď som mm referovala... Lenže som to nedočítala 😅

Ja som dnes po depilácii... Kupila som bráchovi spacák k 20tke, malej pančušky čisto biele na tú svadbu(kokos že 5,17€)... A detský čaj, aviváž a že 110€ 😠 😠 😠

ludmilabb
7. sep 2009

mna sestra depilovala po sto rokoch, je kozmeticka tak dosla aj s voskom ku mne 🙂

ladywitch26
7. sep 2009

simi, nespominala si nahodou ty tu homporu? co na to pomaha?

bambi7
7. sep 2009

cafte tak sme boli na plavani a bolo uzasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 malej sa moc pacilo ....blbli sme no fakt parada som rada ze sme sa na to dali 😉

a co tu nove?

zuzkad
7. sep 2009

sirinka tie videa..to je zrele na psychiatriu 😀 😀 ...sa divim, ze nemaju sebakritiku

bambi a kde chodis s malou ?? Super, ze sa pacilo...si to uzivajte obe 😉 😉 😉

idem ja na vecerne kocikovanie...druhy chod 😉 😉 prvy je od 15,00 - 17,30 a druhy je od 18,00 - 19,30 a potom kupanie a spinkanie....len cez zimu to bude omnoho menej 😒 😒

luba142
7. sep 2009

ahojte ako sa mavate?

luba142
7. sep 2009

lady co je to ta hompora?

bambi7
7. sep 2009

zuzkad chodim do baby water club na banselovej trnavka 😉 je tam fakt super je nas tam len 5 deti a mamiciek co je superrr

ladywitch26
7. sep 2009

luba, to su take zlte supinky vo vlasoch