Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
7. sep 2009

lady to nastastie nemame a vadne ti na farme posadene 🙂

ladywitch26
7. sep 2009

luba, asi to tam necham vykapat, ma to moc nebavi. uz som hrala aj lepsie... 😀

luba142
7. sep 2009

lady 😀 😀

iinuska
7. sep 2009

ahojte, ako sa mavate?
Nas Adamko uz druhy den kaka kazdu chvilku. Dnes od rana sme minuli 9 plienok. Dufam ze to nie je nic vazne. Teplotu ani bolesti bruska nema. Zajtra musim zavolat doktorke.

ladywitch26
7. sep 2009

iinus, nasa bezna denna spotreba je 10 a viac plienok... a kaka tak 4-8x denne. ty ho kojis alebo uz je na umelom?

ludmilabb
7. sep 2009

aj moja teraz dost kaka ale 9 plienok je pre teba vela? mne sa zda napr. 5 plienok za den u deticiek v tomto veku malo 😒

ludmilabb
7. sep 2009

lady moja ma tie zlte supinky vo vlaskoch uz dlhsie, doktorka mi predpisala taky olejcek super zabera, len to treba z vlaskov vycesat a Sofii sa to nie vzdy paci takze ich tam este zopar zostalo 😝

ladywitch26
7. sep 2009

mne dokonca v porodnici vraveli,ze dieta ma mat minimalne 6 mokrych plienok denne, takze tych 5 by mohlo znamenat dehydrataciu.a moja najnovsie kaka vzdy,ked sa napapa.potiahne poslednu kvapku a za par sekund uz pocujem salvy v plienke 😀

sssimi
7. sep 2009

Ludmila ja som dávala malej na homporu modrú indulónu a do dvoch dní bolo po nej a od vtedy nedávam nič-ani olej len hlavičku umývam a už to 2 mesiace nemala...

My denne tiež tak 5-6 ks plienok, ale niekedy je viac plná... Záleží ako dlho si cez obed zdriemne...

luba142
7. sep 2009

ssimi aj my tak priblizne mame ale niekedy je fest plna ked ju necham dlho a kakame tak 1-3 krat denne podla okolnosti 🙂,v noci nepérebalujem vydrzi sucha alebo minimalne az do rana polosucha

ludmilabb
7. sep 2009

booze ten Ales je slaby ako cinsky caj, no Adela musi byt z neho na prasky 😀

ludmilabb
7. sep 2009

sssimi a supinky si nijako nedavala prec?

ladywitch26
7. sep 2009

no tak to ja mam stastie,ze tu su plienky dost lacne, inak by sme skrachovali. moja cika,ako keby dunaj vypila. a vraj v tych pamperskach ma vydrzat dieta suche az 12 hodin. no to urcite. do dvoch hodin je taka precikana, ze ju mozem zmykat. a cez den mi pospi tak hodinku v kuse maximalne, takze kazdu hodinu davame cistu plienku. a to si dost cikne pomimo, ked ju necham rozbalenu len tak na podlozke. esteze ked v noci spi,tak ju nezobudi nic, lebo ak by som mala aj vtedy plienky menit, tak ich minieme aj 15. 😒

luba142
7. sep 2009

lady to neni ze 12 hodin suche ale len chranenie pokozky pred podrazdenim lebo tam je daco tusim aloe 😀 😀 ,proste reklama co na to povedat lebo ked ma uz tu pampersku viac mokru tak automaticky aj ritulu takze keby si ju v tom nechala dlho tak ma zapareniny apotom ze ochrana 😅 😅

ladywitch26
7. sep 2009

luba ona mi aj tak v tej plienke nebude sediet.ked ju zakaka,tak sa este aj rehotat bude a kludne aj hodinku by si v nej posedela,ale v pocikanej ani pat minut.

sssimi
7. sep 2009

Ludmila nevyčesávala som... Len keď jej už tak na vrch vláskou odpadla, tak som ju len dala preč. Inak nič... A natierala som ju za tie 2 dni 3x... Indulóna je všeliek 😀... Aj moj ujo mal vraj cez celé ruky exémy a stále behal po kožnom-roky si dával všeliaké maste až raz mu niekto odporúčil tuším tú červenú indulónu a do rýždňa mal po exéme a viac sa mu od vtedy ani neurobil.... Takže má to niečo do seba... Veď sa aj udržala na trhu riadne roky.

Lady tak to naša toľko neciká... Zatiaľ plienku precikanú nemala-len takú ťažku-plnú...

monkap
autor
8. sep 2009

ahojte,
ja som akurat vcera lenke vycesavala tie lupinky .... ale nie vsetky, bo mala toho dost ...tak dnes pokracujeme 😖

mimi21
8. sep 2009

bréééééééé ránkooooooooo 😀 😀 😀

ja som na supinky najprv davala olivovy olej, ale ten moc nepomahal, a potom som skusila Nivea sos krem, a ten je podla mna tiez vseliek 😉
mala mala aj vyrazky na tvaricke a nicim nemizlo a aj tie supinky nam po jednom natreti a vycesanni po kupani zmizli

vcera sme sa s malou spolu kupali, riadna sranda bola 🙂

dnes idem do mesta s kamoskou co kazdu chvilu rodi, tak dufam, ze to na nu nepride ked budeme v meste 😅
chcem jej pozicat par veciciek, aj mne to dobre padlo, lebo prve babo, to je riadna investicia 😀

mimi21
8. sep 2009

inac este k tym supinkam, ja som mala pocit, ze malej sa to robi hlavne ked jej vlasky umyvam samponom, tak som to uplne prestala robit

jamaat
8. sep 2009

Dobré ránko.

Mimi, zohnala si čiapočku? Už si moju odpoveď zrejme nestihla.

mystery7
8. sep 2009

Ahojte kocky
aj my sme mali supinky. pri vecernom kupani som mu poriadne posuchala hlavicku, potom som poriadne naolejovala a rano som vycesavala. pekne to zmizlo.

dnes sme mali lepsu noc, ale 2 noci predtym bol horor. bol hore kazdu hodinu, plakal zo spanku. Vzala som ho na prsnik, trochu pocuckal-ani poriadne netahal a spal dalej. ja uz neviem co sa deje. Som totalne rozbita a znicena.
Chcem mu davat caj z flase,ale nevie mi vobec tahat a ani neprehlta. vsetko mu ide potom kutikmi ust vonku. Poradte ako na to.

naty132
8. sep 2009

Dobre ranko.Aj my sme mali tuto noc lepsiu,aj ked este mrcala trochu,cumel von dnu, von boze.Aj vcera cez den bola taka vyskacia,zahundrana, uz nechce byt sama asi.Cim su starsie, tym prichadzaju nato, ze chcu mat spolocnost.Ja idem k dokimu, lebo mam oko uplne cervene uz stvrty den,vyzeram jak quasimodo, len ten hrb mi chyba.Uvidime aka bude malicka dnes.Ja s modrou indulonou aj ju natieram.

jamaat
8. sep 2009

Mys, je možné, že mu ten čaj nechutí, preto neťahá. Ani moja nechce, kým jej ho neosladím. Ani by som jej nedávala, ale zistila som, že stačí trochu čaju raz za pár dní a nekaká - lepšie povedané neprdne mi do každej plienky a nemá potom ritku zapálenú. Jej sa totiž potom pri a v konečníku úplne až trhlinky narobia.

jamaat
8. sep 2009

Ja vlásky nešampónujem, možno preto nemáme šupinky.

mimi21
8. sep 2009

ahoj jamaat, ciapocku som jednu kupila, ale to je este teraz na taketo obdobie, nie moc zima, v Alltoys v Europe, v meste som nakoniec ani nebola

mys a aku mas flasu?
moja este ked mala obdobie ze pila z flase, tak jedine Avent, co ma cumel ako bradavku, ziadne spolstene alebo ine, takze jedine avent
ale teraz mi uz ani tu nechce, vytlaca jazykom cumel

mystery7
8. sep 2009

jamat: ani my sme nesamponovali
homeopatika nam nezaberaju ☹

jamaat
8. sep 2009

mys, ani nám nie, ale ja som ju tým priam predávkovala, lekárnička mi totiž zle povedala dávkovanie - ako pre dospelého. Takže som nevedela posúdiť, či to zaberá. No tak skúsila si. My sme po dobratí mali pár veľmi zlých dní, to sme sa akurát aj z chaty vrátili, a potom zrazu prišlo zlepšenie a vtedy aj začala cez deň v postieľke spávať. Ale zaspáva vždy s plačom, musím jej niekedy aj 10 krát cumeľ dať, aby sa ukľudnila, ona ho vypľuje, reve...a tak dookola.

zuzkad
8. sep 2009

dobre ranko babulky,

tak uz aj ja som poprechladana od maleho...tak kycha cela nasa rodinka..

Ideme dnes do Podunajskych znova na cistenie ranky po ockovani ..teda na kontrolu, podla mna to uz ma pekne a nie je treba nic cistit...som zvedava, lebo uz by sme mali ist na ockovanie do stehienka tak som zvedava...

U nas na stastie maly nemal ani supinky v hlavicke este a nic ine tak som rada, ze sa nemusime trapit ..dufam, ze nas to neprepadne 😒 😒 😒

dnes ma caka joga a niektory den zacinam aj s body formingom...a kamoska ma nahovara este na Zumbu...je to super, len sa mi nechce cestovat za tym 😒 😒 mrknite na to...je to super podla mna 😉 😉 http://www.pluska.sk/zena/2009/07/odviazte-pri-...

mimi21
8. sep 2009

ahoj zuzkad, ja som si prave dnes objednala ten sveter 😉 uz sa nan velmi tesim, len dufam, ze mi bude sediet velkost 😅

o tej zumbe som pocula, vraj je to super, mna taketo bavi viac ako take pomale cviky alebo posilka
nie kedy som chodila na tae bo, ale to uz bolo davno 😀 😀 😀

mimi21
8. sep 2009

a s tou chorobou je to u nas opacne, mala asi chytila sopliky odo mna 😠