Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

bambi7
9. sep 2009

zuzkaprof ahoj a co ma nieco mi uslo 😅 😕

my pouzivame na zadocek sudocrem a som maximalne spokojna.....

bambi7
9. sep 2009

kolko vazia deturence vase?

naty132
9. sep 2009

Ahojte.Simi, ktory rok studujes,lebo aj ja studujem soc.pracu ale v Presove.Ja som v 3.r.tak sa uz trapim kto mi bude pisat bakalarsku pracu.

monkap
autor
9. sep 2009

joj baby, vam nezavidim tu skolu .... som rada, ze to uz mam za sebou 🙂

mimi21
9. sep 2009

zuzka a sudocrem nemas???
v tomto ti naozaj poradit neviem, este sme taky problem nemali

aj ked aj moja mala dnes vela kakala, ked som ju prebalovala, ona len kakala a kakala a mne okakala ruku 😒
potom to uz bolo len take nejake zlte rôsolovite volačo, čo kakala....

zuzkaprofant
9. sep 2009

mi mi nemam sudocrem ale zajtra rano ide mm ho niekto kupit ale ci ho tu budu mat neviem maleho uz aj prd boli taku ma ritku a to je cely den bez plienocky a ked tak mal latkovu aby mu to luftovala uz neviem co mam snim robit tka mi nikdy neplackal ale teaz mame kludnu prestavku lezi s mm na zemi holucky ale je kludny snad sa neprechladi uz sa teism na noc 😖

nikanika28
9. sep 2009

ahojte..no pozeram, ze bolo dnes veselo... 😕 . U nas bolo celkom fajn...Klarka je uzastne babo...stale vysmiata, ked je uz unavena, tak zacne byt nervozna..dam dudu, plienocku, pusinku a za par sekund buva.
Uz mam pozehlene...huraa. Zajtra ma caka vysavac a kupelka asi...a treba cosi aj navarit hadam. Baby, co varite? Ja asi perkelt...

bambi7
9. sep 2009

zuzka skus kupit ten sudocrem ......jaj chudatko male ☹

bambi7
9. sep 2009

jaj zuzkaprof drzim palce nech je to uz ok ☹

zuzkaprofant
9. sep 2009

dik bambi joj hotova som nikdy mi tak nepalckal ako posledne 2 dni nieco brutal ani mi nespinka len na ruckach a to sa musim hybat ritka jako melon cervena a nic nepomaha len hnackuje uz mu umele mleicko robim na ryzovom odvare ze to tak stiahne kakanie len harmancekom umyvam mu ritku a dala osm mu opuder co som mala doma na popok ked sa hojil do rana musime dako vydrzat ☹
snad ten zub vyleze ale aj tak sa mi zda ze skoro by mu isiel ale co tto moze byt ked nie zub tak neivem lebo len rucky si pcha do ust a tak slinta a nechce mi ani usta otvorit aby som mu tak este poradne pozrela

mimi21
9. sep 2009

no zuzi, snad to rychlo prejde, chudatko malicke, takto ho ritka trapi

baby a vy davate po kazdomprebaleni sudocrem? lebo sssimi minule pisala, ze ona nic nedava a este nemala mala zaparenu ritku
ja tak 3 krat denne cca davam sudocrem a este sme tiez zaparenu nemali

nikanika28
9. sep 2009

no a inac typujem, ze mala vazi aj cez 7kg... 😅 😅 😅 ...ze Lady?... 😀 😀

nikanika28
9. sep 2009

mimi, ja som nedala este ani raz na ritku....nebolo treba

bambi7
9. sep 2009

mimi ja davam stale jedine ked zabudnem a tiez vsetko ok ,lekarka ze pohode aj stale 😉

mimi21
9. sep 2009

baby a aku velkost teraz tak nosite?
ja tak 62, 68 - niektore 68 su akurat, 62 uz vacsinou su kratke rukaviky 😅

bambi7
9. sep 2009

zuzka ten sudocrem by mal pomoct je fakt dobry no ved uvidis ale drzkam palce ved chudatko je malicky ☹

zuzkaprofant
9. sep 2009

uz pozeram na netiku a pisem co treba mi zajtra kupit su dake homeo na to chamomille vilgaris 9ch, potom som napisala ze mi treba kupit sudokrem a imazol tiez radia tak aj ten zoberem pre istu snad pomoze
nemyslite ze idu sikoro zubky v 4 mesaici?

bambi7
9. sep 2009

zuzka mne povedala tiez jedna baba ze jej malej isli tak skoro ....tak je neviem vsade pisu 6m ale vsetko je mozne

mimi21
9. sep 2009

zuzi, myslim, ze siri uz ma - teda nie ona 😀 😀 😀 ale jej malicka

bambi7
9. sep 2009

no uvidim co bude ked nasej pojdu 😅 jaj auuuuuuuuuuuuuuuuu

zuzkaprofant
9. sep 2009

Dievcata moj maly sa prvy krat teraz otocil kukame s mm bo sme boli v kuchyni robit mu mliecko a on je na brusku 😀 😀
dievcata co je dobre na hnacku

naty132
9. sep 2009

Zuzka mojej prvej dcerke vysli v 4.mes.a to dva naraz dole,ale predtym mala zvysenu teplotu, tak som sla k dokt.a ona povedala, ze asi ma anginu,dala mi lieky ale ja som jej nedala,pockalla som a na druhy den pozeram zuby!Dodnes neviem ckde videla anginu.

nikanika28
9. sep 2009

baby, preco davate stale kremik na ritusu...mate cervenu ? Ja som dala za cely cas asi dvakrat, aj to v porodnici.
Mimi, my tiez tak 62-68...68-cka tiez niekedy na doraz...uz pomaly kupujem 74. Naposledy som kupila v tescu bodycka 74...no a ona ich ma tak akurat... 😠 rukavy su teda dlhsie o dost, ale dlzka.....musim ju odmerat, sa mi zda mooc dlhoka...
Zuzi, ten sudocrem je naozaj dobry...podla mna je to masticka na vsetko... 😅 na pupaciky, na odreniny, na skrabance...vyuzivam ju casto pre Lukaska

nikanika28
9. sep 2009

zuzkaprofant...gratulacka.. 😵 😵 my este stale nic...len z bruska na chrbatik 🙂
Inac zuby mozu kludne aj v tretom mesiaci zacat rast....tabulky su veeeelmi orientacne...netreba sa moc podla toho drzat. Lukaskovi napriklad vysiel prvy zub, ked mal rok a jeden mesiac

tanulik21
9. sep 2009

zuzka aj nam uz lezu zubky, uz sme kupili aj prvu kefku na masirovanie dasien 😀 ak si necha... ale nam ide tych zubkov asi 6 - dole som videla dve a hore styri...a je to v pohode, ked tak od 4.m. vychadzaju ... tiez sa nervujeme a slintame... som musela ist do banky teraz a samozrejme ze s malym, tak plienocka hned do ruky, za pol hodku co sme tam boli- uplne mokraaa... so zadockom nemame problemy, my pouzivame wundschutzcreme od nivei, ked sme mali uz uz cervenu tak nam hned zabral a odvtedy uz len to pouzivame.

bambi7
9. sep 2009

babule idem si lahnut tak dobruuu noc

zuzkaprofant
9. sep 2009

dievata dikes
moj nosi tak 62 nemecku takze na sk je to asi 68velkost teraz som ho vazila ma 6,5kg zhruba
inac moj ma dake vyrazticky po sichtiku bud su to potnicky laebo neivem , aj teplotku mal ale to som si myslela ze mal od ockovania co sme boli v piatok

zuzkaprofant
9. sep 2009

tanulik a tvoj nehnackuje moj take mokre prdiky dava take zltkave

saskarisko
9. sep 2009

Ahojte,
Zuzka gratulacia, a na hnacku je smecta alebo hylak. ak to chces pre drobca, tak si to radsej odkonzultuj s lekarom, bo hylak je oficialne az od dvoch rokov

Nasa Saska sa 1x pretocila z chrbatika na brusko, ked mala 3 mesiace a 1 tyzden, a to este na den presne ako jej bracek Risko. a kresielko u nas hrozi na max. 10 minut. stale sa otaca na brusko, a hlavne chce byt v centre diania. 😉

a co sa tyka zubov, ja ich skoro neocakavam. u Riska sme sa prveho zuba dockali v 14,5 mesiaci 😅 , a dnes mu este stale chyba 8 zubkov.

a mozno sa nahnevate, ale ja sa momentalne drzim hesla, ze jedno dieta je maximalna pohodka. dve deti je riadny zahul.

tanulik21
9. sep 2009

zuzka- nooo, pozeram ze teraz nejak casto v plienke nakakane... co prdik to fliacik 😀 ale zeby to bolo nejak extra mokre sa mi nezda... ked to porovnam s tymi z maters.mliecka..mozno troska hustejsie (my tiez papame nutrilon)...a zubky nam uz lezu pomaly dole...a teda riadne svietia na tych dasnach... take beluhy