Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
10. sep 2009

My vyhadzujeme von balkónom. Ale keď tíško v rohu sedí, tak ho nechám. 🙂

sirinka
10. sep 2009

jamaat a nechces skusit ten nosci liliputi alebo satku? z vaku uz co nevidiet vyrastu...

jamaat
10. sep 2009

siri, začínam nad tým rozmýšľať. Susedovci majú liliputi, možno ho pôjdem obzrieť, prípadne aj vyskúšať.

ludmilabb
11. sep 2009

dobre ranko 🙂

baby na Slovensku zije 970 druhov pavukov a vacsina su uplne drobucke pavuciky

sssimi ake hajzlove myslis, take s dlhymi nohami?

jamaat
11. sep 2009

Dobré ránko.

Tak u nás sa už zase spí a som v šoku, lebo to bolo bez vreskov, dokonca bez mrnčaní a aj bez dudla!!! No ale ráno býva vždy najlepšie. 🙂

ludka, ja som prečítala najskôr, že dobručké 🙂 .....ale ty mi na to povieš, že veď ano, ony sú aj drobučké, aj dobručké 😉

nikanika28
11. sep 2009

Ahojte....fuuuu..o pavukoch rec....Ludmilka, s mojim manzelom sa radsej nerozpravaj...ked mu poviem, ze na Slovensku tolko pavukov.... 😀 😀 ona ma arachnofobiu
Klarka mi spala od 20.00 do 6.30 bez zobudenia 😕 😕 😵 😵 😵 . Napapala sa o pol siedmej, potom pred osmou a teraz spinka... 😵

jamaat
11. sep 2009

Nika, to je čistá provokácia od teba! 😀

lasenka
11. sep 2009

ahojte 😉
mne pavuky tiez nevadia, horsie to je s mojim starsim synom 😅

nika - no to nemyslis vazne???? ja som nespala dlhsie ako styri hodiny uz 4 mesiace ☹

u nas je dnes pekne slnecno 😉

nikanika28
11. sep 2009

jamaat, uz som ticho... 😅 😀 😀 😀
Las...no nemozem pisat...lebo to potom ozaj cista provokacia bude... 😀 .... (ale my spinkame celu noc uz dva mesiace).... ALE UZ SOM NAOZAJ TICHO... 🤐
😀
Inac mne tiez moc pavuky nevadia, ti mali vobec...keby som dakeho velikeeeho stretla...no to moc nemusim..., ale ja u nas doma likvidujem pavukov...Takisto mi nevadia mysi, potkany, had....ale neznaaaaaasam ucholakov a mocne mury....a vseliaku tie lietajuce okridlene svine.... 😝 😝 ; 😀

lasenka
11. sep 2009

nika - tak tych okridlenych potvoriek mame doma na dvore neurekom, ani neviem co to je 😕

to naozaj tak pekne spinkate? a kojis? posli nejaky recept 😉

monkap
autor
11. sep 2009

ahojte,
nika to mas super s tym spankom ... mne zacala v noci papavat kazde 3-4 hodiny 😨 cim je starsia, tym castejsie v noci papa ... ale je fakt, ze cez den papaniu moc neda .... tak musi aj v noci ....

nikanika28
11. sep 2009

las, aj Lukasko bol taky...Ona sa vecer napapa, chvilku podzavoce, vypyta si dudku a plienocku a za par sekund zaspinka. Vacsinou sa budievala tak pred siestou, ale vcera som jej dala po papani este potom cajik harmancekovy, lebo uz davno nekakala-aby sa jej to poposuvalo....tak mozno preto potiahla tak dlho. No a cez den mi tiez dost spinka. Doobeda asi dve hodky a poobede, keby som nemusela budit kvoli skolke, tak potiahne aj 3-4... a potom este trosku zdriemne...1/2 - 1hod. Ona je naozaj dobrucka..tak uvidime dokedy. Lukas bol tiez taky...a teraz z neho aky certik 😀

nikanika28
11. sep 2009

u nas plati pravidlo, ked sa dobre vyspinka cez den, tak v noci tiez dobre buva 🙂

jamaat
11. sep 2009

Aj Monika bola taká, dobre spala, dobre papala, dobre kakala, koliky nemala, negrckala...no ideál sušienky s kokosom. Jednoznačne je po mne 🙂
S Emkou je to horšie, ale v konečnom dôsledku aj tak lepšie, ako mnoho iných detí. Čo sa zdravia týka, tak super, musím rýchlo poklopať.

Inak ja si ráno veľa krát ani nepamätám, kedy bola hore a či vôbec. Nachovám ju v polospánku. Ale väčšinou sa mi zobudí raz a potom už o šiestej máme ráno. Ona sa posúva podľa toho, ako je von tma.

monkap
autor
11. sep 2009

nika: presne, aj patrik bol dobre babo a teraz aky certik 😀

ludmilabb
11. sep 2009

jamaat myslela som drobucke dobrucke pavuciky 😀

my sme boli boli v noci hore o 1 o 5 a o pol siedmej definitivne hore
teraz mi spala hodinku co som normalne velmo tesiva, zeby to bolo pocasim,? dnes je dost o nicom
a to som chcela ist mrknut na Radvansky jarmok beee

nika ja ta citam ako science fiction 😲 , fakt nemam slov, poznate slovo predspankovy plac???

lasenka
11. sep 2009

my ked pospinakme pekne cez den, tak v noci sa budime castejsie... u nas je to naopak... no ked vstavm v noci, tak ja sa preberiem uplne, lebo kym ho este prebalim a najdem dudku (vcera som ju nasla az za skrinou 😕 ), tak som uplne cula 😉 no nemame problem potom zaspinkat, zhasnem lampu a spinka hned 😉 a ja samozrejme tiez 😵

jamaat
11. sep 2009

hehe, ludka, poznám 🙂 .................určite to zakríknem, ale už mi spí hodinu a trištvrte. Spojila si dva spánky dokopy. Včera a predvčerom vstala nezvykle až po siedmej, tak spala len hodinu. Dnes je hore od šiestej.

Možno zbehnem aj ja na jarmok ziznúť poobede.

Nie tak dávno sa mi stalo, že som ležala na posteli, podvihla som si vankúš a odtiaľ vybehol pavúčisko ako svet. Ešteže som pavúkovský strach z detstva už prekonala. 🙂

monkap
autor
11. sep 2009

las: ja v noci neprebalujem 😝

jamaat
11. sep 2009

A už je hore.

ja som tiež prestala prebaľovať v noci.

zuzkad
11. sep 2009

ahojte kocky,

tak ja mam nervy uz od rana...lebo sa tu na chodne preraba schodiste a je tu strasny ramus a buchot...brigadnici, co odpratavaju "bordel" po tom behaju pod oknom s kontajnerom a trieskaju, hucia ..nejake deti su to a chuda moje malicke prave islo spinkat tak uvidim ako to potiahne. Tu sa vlastne preburiava jedna stena a este aj zelezo davaju prec, tak si viete predstavit co tu je za ramus 😠 😠 😠 😠 ide ma slak trafit 😠 😠 😠

Inak k pavucikom 😉 😉 nebojim sa ich vobec dokonca niekomu utiekla mala tarantulka a ja som ju cely den nevedela chytit...nakoniec sa mi to podarilo, chytila som ju do pohara a vypustila vonku ...a az potom som zistila, ze to je nejaka cierna tarantulka, lebo som ukazala fotku 😉 😉 😉 ja ma strach z kobyliek brrrr raz v noci ma nieco steklilo a ja som si myslela, ze vlasy a tak som si len oprasila tvar no a rano som nasla pod sebou prilahnutu tu velku zelenu kobylku aaaaaaaaaaaaa ...keby som v noci vedela, ze ta haved po mne lezie asi by som spala vo vani 😕 😕 😕 a svaby nenavidim aaaaaaaaaaaaa 😝 😝 😝

lasenka
11. sep 2009

tak ja prebalovat musim, my kakame veelmi vela 😉 v podstate do kazdej plienky, tak aj v noci, ked ho prebalujem 2-krat - raz okolo jednej a druhy-krat o 4, tak je stale pokakany

nikanika28
11. sep 2009

ludka, predspankovy plac...no to slovo teoreticky poznam...ale zatial sme nepraktizovali...KLOP-KLOP. Ona placka len ked je hladna, alebo moc pocikana...alebo sa chce mojkat, rozpravat....cize take upozornovacie place...
Tiez som malu neprebalovala v noci...ked sa budievala... ALe dnes rano, ked sme sa zobudili, som myslela, ze mi prso exploduje...
No zuzi...tie kobylky ani nehovorim.... 😝 😝 😝
A keby som si pod poduskou nasla pavuka...no neviem teda..nerucim za nic...a nehovoriac o tom, keby ho tam nasiel MM... 😀 😀

jamaat
11. sep 2009

zuzkad, použila som práve tvoju metódu na strihanie nechtov. Pustila som Emke video Baby Einstein a čumela ako puk. Ostrihané sme mali za chvíľočku a v pohodičke.

dzanna
11. sep 2009

Zuzka tak to si mala hrozny zážitok mna tiež niečo v noci šteklilo na kolene a že sa idem poškrabkať a to pavúk jak sviňa velky 😨 skoro ma šlak trafil tak som musela otvoriť balkon a začala som všetky periny prášiť hrúza!!!!!!!!

zuzkad
11. sep 2009

jamaat supiiis 😉 😉 😉 ake video mas ?? ja som nestastna, lebo moja sestra ma doma bebe TV a je to super program pre male deticky...no ale ja ho nemam ☹ ☹ ☹ a na nete maju sice stranku, ale nemaju tam videa...len 3 a to nie je nic ☹ ☹ inak je to super naucna tv.. http://www.bebetv.tv/ pozrite kto nepozna 😉 😉

nika brrrrr 😝 😝 😝

kocky niektora z vas tu nedavno pisala o takej rychle torte...piskotove cesto, kompot a smotana...neviete kto ?? chcela by som ju dnes urobit 😉 😉

dzanna
11. sep 2009

A tiež už neprebalujem v noci ale potom ráno tá plienka aj tak vyzerá total precikaná 😒 už ste skúšali dávať nejaké presnidávky alebo niečo?

lasenka
11. sep 2009

mojmu malemu sa paci na youtube klip Hrošík 😉 kope nozickami pri tom klipe o106 🙂

mimi21
11. sep 2009

ma chcete odtialto vyhnat????
ved vy ste skoro vsetky kamosky s pavukmi, bleeeeeeeeeeeeeeee, tie ja nemusim, celkovo mi hmyz dost vadi 😖 😖 😖

inac to bebetv poznam, sranda je to

zuzi uz ti prisiel sveter???

nikanika28
11. sep 2009

zuzi, ja som to nebola, ale tu tortu poznam 😉