Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
11. sep 2009

naspodok poukladas piskotiky, trosku pooblievas stavou s kompotu, aby boli makucke..das ovocie, na to smotanu bielu (smotana+praskovy+vanilkovy cukor), zase piskoty...a tak dokola..tu si myslela?

luba142
11. sep 2009

ahojte

Ludka predspankovy plac sme praktikovali od mesiaca do 3meciacov tak doverne poznam ale inak uz ked bola v postielke tak zaspala hned a s tym nemam problem od narodenia

My sme dnes spali od 20 okolo pol 2 sa precitla ale zdalo sa mi to skoro tak som jej dala len cumel a ona potiahla do pol 6 a potom do pol 8 a teraz spi od 10

mne sa casto v noci budila tak minule 2-3 tyzdne a cez den spime rano hodku cez obed potiahne 2-3hodiny a niekedy o 17 hodinu alebo pol ako kedy a alebo aj vobec a to su uz potom nervicky

My sme si to uspavanie a nespanie a plac odkrutili pri Kristinke a tejto som este v brusku vsugerovala aby bola lepsia 😀 😀

jamaat
11. sep 2009

zuzkad, mám stiahnuté niečo na tento spôsob:

https://www.youtube.com/watch?v=Nn9WicuXSco


začiatok si trošku posuň, kým sa to rozbehne

luba142
11. sep 2009

zuzkad- pisala to zuzkaprorant o tej torte v nedelu 🙂

iinuska
11. sep 2009

Ahojte, u nas je smotanova torta veeelmi oblubena. Robim ju vzdy ked nieco oslavujeme. A najlepsia je s cucoriedkami. 😝

jamaat
11. sep 2009

Aj ja mám nakúpenú kyslú smotanu, že spravím túto tortu. Mali v Kauflande v 40% akcii. 🙂

sirinka
11. sep 2009

ja tuto tortu velmi rada nemam...ale zjem ked niekto donesie 😝

iinuska
11. sep 2009

Ja zjem prave len takuto tortu. Ja nemam rada pecene torty

ladywitch26
11. sep 2009

fuj aku hnusnu temu od rana rozoberate...ja ked vidim pavuka,tak skacem na stol... 😝 zabky, mysky,potkany,hady,to mozem,ale pavuky, brrrr
kym sme byvali u svokry,tak mali za zachodom takeho riadneho vyzrateho.tak som vzdy povedala muzovmu bratovi,nech ho zlikviduje.on ho vzdy chytil do dlane,ze pod fesacisko,pustim ta von.aj ho vyhodil von oknom,lenze ta svina tam na druhy den bola zas. tak ho zasa vyhodil.no a na treti den pozeram okolo zachoda,pavuk nikde.ja ze fajn,tak som sadla a uz ked som papier potiahla,ze sa idem poutierat, tak ten sviniar si na mna pockal tam.schovany pod papierom a tisko cusal. no taky vresk som spustila,ze az muz dobehol,ze ci ma vrazdia alebo co.

iinuska
11. sep 2009

u nas sa nejako zatiahlo, vyzera, ze bude prsat a to som sa chystala s malym von, ked sa zobudi

zuzkad
11. sep 2009

nika dakujeeeem si poklad 😉 😉 ja som troska pomenila a upiekla som piskotove cesto a tak budem robit tortu 😉 😉 ...dostala som chut na nieco take, tak som si spomenula, ze tu niekto pisal o tejto...tak som sa dala na "pecenie" 😉 😉 inak uz aj polievku mam hotovu aj rezne a aj kura uz bude upecene, uz iba ten zakusok a mam "volno" na dnes 🙂 🙂 ...

ladywitch26
11. sep 2009

hmm,zuzi, dojdem k tebe na obed? 😀 dala by som si... ja dnes narychlo len francuzske zemiaky. este cakam,kym muz dojde z roboty a bude sa malej venovat a ja pozehlim, psa este pojdem dat zastepit pred cestou, dobalit, rezne na zajtra dovyprazat, malu okupat, seba do vane svacnut a budik zajtra na stvrtu nastavit.. 😝

nikanika28
11. sep 2009

zuzi a co oslavujete??? Zeby som dosla na tu tortu.. 😀 😀 😀
Ja MM prehovaram do BA cez vikend..chcem kupit taku policu v Ikei a zabranu na postel pre Lukaska, uz ho chceme prestahovat na poschodie, je tam predsa len teplejsie. Mame tuto ...
http://www.asko-nabytok.sk/aktualniletak/3.html .... ta s tym zavesom co tam je...len my mame taku akoze hrad a so smykalkou. A teraz ma madrac na zemi...tak ho chcem prestahovat uz hore...

ladywitch26
11. sep 2009

prakticke, aj s prsiplastom 😀 😀
http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/0...

iinuska
11. sep 2009

zuzka, no ty to krasne stihas. Ja pri malom varim len na rychlo. Ked som sama nestiham tak vyvarat. Varim len ked je manzelik doma.
lady, ja som robila vcera franzuzske zemiaky s uhorkovym salatom. Mame aj na dnes. Dnes som dorobila pardajkovu polievku

sirinka
11. sep 2009

iinuska u nas uz aj kvapka...

ladywitch26
11. sep 2009

inus a tiez ti skoro zhoreli? ja som musela malu nakrmit,kym sa mi piekli a uz som citila smrad, no len vyber malej z ust flasku,ked este nedojedla....taaaaaky ziapot spustila zlostny...

iinuska
11. sep 2009

lady, nezhoreli, ale robila som ich na 3 krat, co som stale odbiehala k malemu 😀 . Niekedy sa mu uz ani v kresielku s hrazdickou nepaci. Stale si vyzaduje pozornost. Vtedy je spokojny 🙂

ladywitch26
11. sep 2009

baby,to s tym dazdom mi ani nepiste, tu prsalo dva mesiace v kuse, vcera sa konecne vycasilo, ani oblacika a ma tak byt cele dva tyzdne. az na to,ze zajtra uz odchadzame na slovensko.a ak tam teraz bude tie dva tyzdne prsat,tak ma porazi 😠 😠 😠

zuzkad
11. sep 2009

inus ...dnes mi to super vyslo...lebo maly moj spi od rana...aj napriek rachotu co sa tu deje...cize som rada 😉 😉 😉 a preto stiham varit vsetko 🙂 🙂 🙂

iinuska
11. sep 2009

zuzi, aj Adamko uz spinka od 11, asi to bude tym pocasim

sssimi
11. sep 2009

Lady ten pavúk bol riadny beťárisko 😀 😀 😀 ... Ja nemusím hadou a červíkou-aj teraz ma striaslo....

Jaaj piškótová trtička 😝 ... Včera som si ju chcela spraviť, ale už sa mi nechcelo keďže malá zase zaspala až o polnoci... Ja mám najradšej banánovú.

zuzkad
11. sep 2009

ja som maleho ulozila asi okolo 9,15 😕 😕 😕 keby si pocula co tu je...asi to mu robi dobre pri spani 😅 😅 aj som chcela ist von s nim, ale asi aj u nas bude coskoro prsat 😝 😝 😝

iinuska
11. sep 2009

babenky, ja uz zacinam rozmyslat nad novou autosedackou od 9kg, nas drobec ma uz 7 kg,a nozicky mu uz z nej zacinaju trcat. Mozno este mesiac/dva a uz sa do nej nezmesti 🙂

sssimi
11. sep 2009

Ozaj Lady čo tie topánočky?

zuzkad
11. sep 2009

sssimi ...neriesim preklep ak niektora z nas napise...ale tento tvoj je tak chutny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

iinuska
11. sep 2009

zuzi, tak to ti krasne spinka. Ja sa vytesujem ked cez den vydrzi 2 hodinky vkuse

sssimi
11. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Zuzkad myslíš trtičku? 😀 😀 😀 😀 😀