Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
11. sep 2009

Emka vo svojej postieľke len spáva, inak tam nebýva, tak keď ju tam dám, hádam jej hneď dôjde, čo má robiť. 🙂

ludmilabb
11. sep 2009

ja za to nemôžem ale je to moja srdcovka, bleee 😀

ludmilabb
11. sep 2009

lenže mi máme zatial postielku len na kolotoč, cize ja ked ju tam dam ona vie ze bude sranda...a ked jej tej srandy uz privela tak ju musim vybrat
bude este sranda ako ju ideme ucit ze v postielke sa aj spinka, ked teraz je so mnou v posteli

mimi21
11. sep 2009

ludka ale mala je naozaj krasnucka, az sa mi nechce verit, ze je to taky certik 😕

ludmilabb
11. sep 2009

veru je to certik, ale ked je dobra tak sa zase nechce verit mne 😀

jamaat
11. sep 2009

No tak to budeš musieť asi veľkú fintu vymýšľať a zaťať sa, aby si to dosiahla. Ale možno motyka vystrelí. Sirinka ti povie svoje skúsenosti. 🙂

ludmilabb
11. sep 2009

jajaj idem ja veru spat a mozno sa mi daka finta prisnije 😵

mimi21
11. sep 2009

no ja som sa tiež hlavne zo začiatku bala, že ako to u nas bude, lebo mm nechcel dat malu z ruky, aj zaspavala na rukacha teraz nastastie s tym nemame problem 😉

mimi21
11. sep 2009

tak dobruuu, ludka

emode
11. sep 2009

jamaat tak podobne ... 😀
ludka ked uz hovoris o dvihani nožičiek ... pcha si do úst obidva palce a horšie je keď si aj zahryzne 😀

jamaat
11. sep 2009

Dobrú noc. Aj ja sa pomaly poberiem, len čakám, kým mi ten videoklip na youtube uploadne.

luba142
11. sep 2009

no baby aleidete teda nestiham normalne, nasa tiez v postielke iba spi ale clen vecer ale uz ju musim davat aj cez obed aspon aby si navykla pretoze uz ju nemozem nechat samu na gauci ked sa pretaca ako diva
inak sa stale pretaca na brucho a potom vresti lebo nevie ist nazad

sirinka
11. sep 2009

jaaaj tak nasmu drobcekovi zrejme uskodil segedin... ☹ tak tohto roku zrejme budem musiet aj vianocnu kapustnicu vynechat...

emode
11. sep 2009

naša tiež v postielke spi len v noci a cez deň sa tvari že prečo ju tam dávam 😝
všetkym odpadlikom dobru 😀 ale aj ja uz budem musiet ... myslite ze burciak bude mat podobne ucinky ako vinea?? 😀

monkap
autor
11. sep 2009

siri: to ja nemam ani odvahu vyskusat segedin 😝

jamaat
11. sep 2009

My segedín chystáme na nedeľu, tak uvidíme. Ale kyslú kapustu som už jedla.

Emku dávam aj cez deň do postieľky spať. Občas zaspí na veľkej posteli pri kojení, ale inak už nechce inde. Hlavne že som vibrovacie kresielko kupovala, aby v ňom spávala....a trt!

monkap
autor
11. sep 2009

tak ja som dost bojko, co sa tyka skusania takychto jedal .... ked mal patko 5 mesiacov, nechala som sa ukecat na gulas .... a bol z toho ekzem .... tak ja uz sa bojim odvtedy ....jedna dr. tvrdila, ze to z toho gulasa a druha dr. ze to s tym nesuvisi - tak si mozem vybrat 😝

dm1
11. sep 2009

cafte baby konecne som online!!!!

ja som jedla segedin a maly bol v pohode.

jamaat
11. sep 2009

No konečne sa mi podarilo švacnúť tam to video. Je dosť dlhé, ale ak chcete, kuknite, ako dopadli moje strihacie pokusy. Zatiaľ je tam len video z foťáka, kameru máme páskovú, treba to posťahovať.

https://www.youtube.com/watch?v=lN6lhgHpJ40
sirinka
11. sep 2009

no uvidim aka bude noc, zajtra v noci ideme do HR a mala by som aj soferovat, tak chcem byt fit...

jamaat
11. sep 2009

Siri, tak nech vám to rýchlo prejde.

nikanika28
11. sep 2009

jamaat....kraaaaseeeee... 😵 😵 😵

nikanika28
11. sep 2009

aka sikula z teba... 😎

nikanika28
11. sep 2009

v akom programe si to robila?

jamaat
11. sep 2009

Pinnacle Studio

jamaat
11. sep 2009

a ďakujem za pochvalu 🙂

nikanika28
11. sep 2009

da sa to niekde stiahnut?

sssimi
11. sep 2009

Jamat perfektne si to porobila...

jamaat
11. sep 2009

Dá. Je to ale len demo na 10 dní bezplatne. Ostrá verzia stojí asi 60eur, ale objednám si to. Porobím ešte dačo, keď už som sa to naučila.

jamaat
11. sep 2009

Ja som to stiahla práve vtedy, keď bola akcia aj na tie fotoknihy, tak som musela makať. 🙂