Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
11. sep 2009

No už ozaj idem do postele. Dobrú noc.

nikanika28
11. sep 2009

no tak to nieje take hrozne...vyskusam demo a urcite sa na to namotam zase...ako aj na fotozosity.. 😅 😅

dm1
11. sep 2009

inak baby mne jeden ten fotozosit velky uplne dokazili... nezosili to vstrede ale normalne mi to cvakli v strede strany a vlastne sa tak polovica knihy neda pozerat! Esteze to bolo z dovolenky a nie maly...

nikanika28
11. sep 2009

to fakt? REKLAMUJ TO!!!!

sssimi
11. sep 2009

Dm to čo za paka ti robilo ten fotozošit... Asi toho mali vtedy veľa, tak ani nekotrolovali čo stvárajú

dm1
11. sep 2009

sak ja som sa tiez zamyslala ci im fakt sibe toto urobit. Aj som to prave reklamovala az teraz lebo som bola bez toho pocitaca tak uvidim co mi napisu. Sak manzel hovoril ze nech to rozsijeme a cvakneme v strede ale to by boli na tych fotkach dierky tak ked som si zaplatila tak to chcem mat OK. esteze som si tie fotozosity ulozila na USB a nemusim ho robit znova... to by ma porazilo.

ladywitch26
11. sep 2009

caute baby, tak ja sa idem rozlucit,zajtra rano vyrazame. auto sme nejako napakovali,ale keby bol este aj prives,kludne by sa uzivil. 😀 muz este prazi rezne, ja nakrmim malu,hodim sprchu a zalahnem, nech sa psychicky pripravim na tu cestu. dufam,ze stanka bude zlata a nebude mravcat v sedacke a dufam,ze pes sa nam nezgrcia po ceste.pre istotu dostal pre hodinou svoju poslednu veceru 😀 ozvem sa v pondelok, ako sme dosli...ak sa neozvem, tak sme niekde na polceste medzi irskom a francuzskom na dne morskom.... 😀

dm1
11. sep 2009

tak stastnu cestu ladywitch!

sssimi
11. sep 2009

Lady nestraš... Určite si budeš cestu chváliť... Psovi nezávidím. Moja herečka nám tak ogrcala celé auto keď sme išli domov z Tatier, tak 3 km pred domom nám ošablila zadne sedačky... Zrazu ostalo ticho a len smrad... Kokso to bol des... MM bol taký nasratý, že ju chcel nechat bežať za autom 😀 ...

nikanika28
11. sep 2009

lady, nech vam cesta rychlo a hlavne bezbecne a bez placov ubehne...budeme na vas mysliet... 😵

nikanika28
11. sep 2009

dani, jednoznacne mas narok na novy zosit...ale myslim, ze to uznaju a spravia ti to nanovo...

nikanika28
11. sep 2009

no odchadzam pod perinu.....paacko 😵

dm1
11. sep 2009

nika to dufam a tiez ze postovne si zaplatia sami ja to platit nebudem ked to nie je moja chyba.

ludmilabb
12. sep 2009

Ahojte, tak my od pol siestej hore ale este som ju polhodinu spracovavala na spanie tak si trosku este pospala

no ja som deathfish, by som aj dlhsie....

Jamaat video je perfiš 🙂 🙂 🙂 !!! Emka je zlatučká a ako zaspinkala! tak v živote Sofia nedokázala že by sa pomrachtala a kvec bez cumla 😕 a jej tahanie do sedu to je slusny vykon ja ani nejdem natacat to nase
lebo hlavu absolutne nezodvihne a ide do obluciku

mimi21
12. sep 2009

...ránkoooo
no my zas epo dlhej dobe noc klasika, mala spala do pol 5 ale ja som na mraky lebo do pol 3 u nas sedeli znami
idem k nasim, mama vyfasuje malu a ja budem asi dospavat...

jamaat
12. sep 2009

Dobré ráno.

ludka, to nezaspala, to sa práveže zo spánku prebrala, asi sa jej niečo snívalo. A potom zase zaspala. No a to dvíhanie, to už bolo dosť dávno, už sa dvíha úplne perfektne, ona teraz už ani opretá nechce byť, len sedieť. Hlávku mi dvíhala na brušku hneď po narodení. Mocná, vytrénovaná bola už z bruchu, veď si videla, ako kopala. A to furt tak. Nem boj, aj Sofia sa chytí a nakoniec ešte všetkých predbehne.

ludmilabb
12. sep 2009

Sofia raz neznesie zvislu polohu ta bude lezat hadam aj do polroka, vsak to je takeee pohodlne
ked bola uplne mala tak kopkala nohami ako diva a vsetci vraveli ze aka ona bude pohybliva atd, kopanie nohami jej zostalo ale to ma skor z jedov...uz sa mrachtala tak som ju dala do takeho lehatka bez hraciek a zapla telku uz ma fakt nic ine nenapadlo, vidim to na par minut a potom nieco ine bude treba vymysliet 😝

jamaat
12. sep 2009

Hehe, ja tiež hovorím, že Emka je napojená na 220V. Ona ani pri kojení neprestane sebou myksľovať.

kodada
12. sep 2009

jamaat, to video je nadherne ... mala Emka je krasna ... a velmi sa mi paci, ze je v blizkom styku aj so psom, u nas to bude to iste 😀

dupinka
12. sep 2009

Ahojte!

Vcera sme sa vratili z dovolenky na Orave - bolo super! Adam ma sice rozhadzany rezim spanku - o piatej ma rano a viac nechce spat, ale inak paraaada.
Pridala som zopar foto: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

luba142
12. sep 2009

ahojte boli sme na jarmoku utratili peniaze a uz to je ked sa mala vyspi chceme sa ist este prejst ked sa nam bude chciet
ja som mala tiez v palne segedin ale ked sirinka pisala ze malej nespravil dobre tak sa bojim lebo mna osobne naduva tak asi vydrzim bez neho a urobim svieckovu

ludmilabb
12. sep 2009

dupinka super fotočky, teda Adamko bude zdatný plavec od malička 😉

zuzkaprofant
12. sep 2009

cafte co porabate ja som dnes hotova normalne nevladzem nic robit 😒
dnes varim konecne nieco fajne a normalne na jedenie tak sa apson najem poriadne 😀 😀
co mate dnes na plane mi budeme doma aj tak je tak hnusne pod mrakom

sssimi
12. sep 2009

Ahojte!

Dada krááásne bruško máááš. Tomáško bude čo chvíľa vonku... Sa tešííííím. 😉

sirinka
12. sep 2009

ahojte...magdalenka bola prave slavnostne uvitana do zivota 🙂

ludmilabb
12. sep 2009

ja som malu uspavala od stvrtej a nic, bola vyse troch hodin hore, nalada ziadna, spanie tiez nie tak mi nezostalo nic ine len ju okupat a ulozit uz teraz 😅 to bude galimatijáš

kodada
12. sep 2009

dakujem Simi, no pekne mi rastie 😉

jamaat
12. sep 2009

Čafko.

My sme boli skúšať cyklovozík, ale nebesá nám nepriali, prihnala sa búrka, tak sme to ledva stihli, aby sme úplne nezmokli. Ale je to fajn. Teda ja som neťahala, ale vraj sa ide celkom dobre, hoci ťažšie. Emka vo vozíku zaspala, srandovná v tom bola.
A teraz zaspala znovu, tak som zvedavá, či si už aj noc urobí. Ale ani v pyžamku nie je.

No a voľáko máme zase problém s mliekom. Už pár dní. Lezie mi to na nervy!!!

Kodada, ďakujem za pochvalu. A dunčo sa začne držať asi ďalej, lebo ho už pár razy chmatla za chlpy. 🙂

jamaat
12. sep 2009

Dupinkin Adamko je fešáčisko. Aj vo vode mu to pristane. 🙂

sssimi
12. sep 2009

Dupi aký ste zlatučkí v tej vode 😉

Siri čo ste krstili? Či ako....

Jamat aj ja dávam malú k psovi, ale ešte som jej nedávali chytiť, lebo pes má pred ňou rešpekt-buď sa jej bojí alebo žiarli...

Dadka a aké sú tvoje pocity mesiac pred pôrodom? A čo mangel?