Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
12. sep 2009

A ešte Jamat aj potom malej umývaš ruky keď sa hrá zo psom?

jamaat
12. sep 2009

sssimi, teraz už umyjem, keď si ich do pusy dáva. Ale len tak čistou vodou opláchnem. Aj kvôli tomu, aby jej všetky chlpy z rúčky zišli, lebo mu ich furt vyšklbne dosť veľa.

kodada
12. sep 2009

siri mali ste uvitanie na mestskom urade?
simi obcas by som chcela aby uz bol maly pri mne, ale niekedy som rada ze je este v bruchu ... je mu tam predsa dobre, manzel sa uz tiez nevie dockat, rozprava sa, co s nim bude vsetko robit, uz mu kupil aj futbalovu loptu 😉
mi mame doma bezsrsteho maznacika, tak sa mu bude zle ho chytat 😀

kodada
12. sep 2009

fakt babule, je to neuveritelne, ako rychlo to uslo, clovek by si myslel ze tych 9 mesiacov je strasne dlho, na zaciatku sa to tak urcite zda, ale teraz ... ved uz su to posledne tyzdne, co mam drobca v brusku ... 😉

jamaat
12. sep 2009

dada, a čo máte? Peruánskeho naháča? 🙂

ludmilabb
12. sep 2009

Sofia má chlpy všade na sebe, na hrackach, furt ju oberam,
border collie plznu ako divé a maju tu najhustejsiu srst aku poznam, katastrofa s udrzbou
mala ju nechyta to by ani nemala sancu lebo ked sa Blazika ku nej priblizi musi si ju onuchat a potom nasleduje olizovanie a to uz odtahujem Blaziku ja od nej. Nas pes nema nadarmo prezyvku "lizatko" by ste museli zazit 😀

ludmilabb
12. sep 2009

jamaat co mas s mlieckom?

jamaat
12. sep 2009

No to mi hovor o tých chlpoch. Katastrofa!! Každý deň vysávať, aj tak sú na dlážke.

Nejaká laktačná kríza ma zase prikvačila. Ani neviem, či to mám krízou nazvať, mne sa to prihodí hocikedy. Ak mi jeden deň nabehne viac, že Emka nestíha všetko vypiť, tak sa hneď tvorba zníži, ale zníži sa až príliš a potom musím minimálne 3 dni plátať papanie, kým sa to zase rozbehne tak, že je akurát. Alebo stačí, že vynechám jedlo a hneď to na množstve mlieka vidno. Našťastie sa nepotrebuje napráskať do popuku, najskôr síce plače, ale potom ju s niečím zahovorím, aby zabudla, že bruško nie je úplne plné.

sirinka
12. sep 2009

sssimi nie, mesto vitalo svojich novych obciankov 😉

jamaat toto som presne mala s mlieckom pri klarke...upravilo sa to, ked uz zacala papat prikrmy, tak od osmeho mesiaca...odvtedy uz sme nemali ziadne trapenie s nedostatkom.

jamaat
12. sep 2009

siri, ja aj pri Monike, aj teraz. Bála som sa, keď som v Štúrove furt v mokrých plavkách behala, či nebude problém s mliekom, ale práveže naopak. Mlieka dosť, aj plavky mi boli ledva-ledva. Tak hádam aj po doma budem mokrá a studená chodiť. 🙂

ludmilabb
12. sep 2009

ja mam mliecka momentlane dost, zeby pomahali tie laktacne caje? denne vypijem min.liter uz mi aj nechuti 😝 ale ked som ho nepila tak dako pomenej bolo, ale viem ze to hlavne od Sofii zavisi kolko vytiahne

pozerala som film Wanted z netu stiahnuty a taka somarina nooo, hra tam Morgan Freeman a A. Jolie ale tak som cakala nieco zmysluplnejsie, bleee

ludmilabb
12. sep 2009

sirinka to vitanie obcanov je ked maju deticky styri mesiace?

jamaat
12. sep 2009

ludka, liter denne??? Fuu, to je dosť. Mne dáko nezaberal, tak už len občas si ho dám, a aj sa mi už prejedol. Uvidím, čo bude zajtra, ak bude málo, nasadím zase homeopatiká.

A. Jolie má slabé filmy. Len jeden dobrý som videla, keď bola ešte mladučká a nie slávna. A boli tam dooosť lesbické scény.

Včera bolo v BB vítanie, písala aine04 v bystrickej téme, že boli. Ona má o mesiac staršieho. To asi ako im vydá.

ludmilabb
12. sep 2009

mne sa pacila A.Jolie v tom filme co spominas GIA a potom vo filme Girl Interrupted (psychiatria), tam ziskala cenu za vedlajsiu ulohu
takze na vitani sa stretneme? a to mam co malej nieco fešnejsie obliect?

jamaat
12. sep 2009

Nestretneme sa, lebo ja som na dedine vedľa, nie v BB. A obleč jej niečo fešnejšie.

sssimi
12. sep 2009

Ja ani neviem či tu niečo také máme... Náš starosta dáva všetko len fotbalistom a na ostatných sere... Ale šak čo sme si zvolili to máme...

Ja kukám prcičky 😀 😀 😀 A doteraz som pozerala Tancujem, aby som žil-pekný filmik...

Ja som našu Cavalierku dala k male 3 mesiace pred pôrodom, aby som sa mohla zbaviť chlpov... Teraz je ešte stále u mamči a mám pocit, že mi ju už ani nedajú 😅 ... Dnes som už dala aj malú k nej, ale Fibi sa jej stále bojí... Len ju 2 x oblízala na ručičky a pratala sa preč... A malá akoby vedela, že je pooblizovaná a ručičky si do úst nedala...

zuzkad
12. sep 2009

tak kooonecne mi maly zaspinka...aspon dufam...do teraz sedel v kresielku a pozeral film a rehotal sa plny energie...som myslela, ze dnes asi ani spat nepojde..potom som to vzdala uz a zobrala som ho na ruky..mojkala a spievala mu a v tom momente zaspinkal...tak snad potiahne aj nejaku dobu 😉 😉

sssimi aj ta nasa fenecka sa k malemu moc nema...ovonia si ho kazdy den, ale nic viac...citi, ze teraz je vela pozornosti venovanej malemu a nie jej...do teraz bola ona nase babo...aj ked sa snazim mojkat sa aj s nou..ale nie vzdy sa to da ☹ ☹

kosska3003
13. sep 2009

ahojte no to to sa mi stalo asi prvy a posledny krat ze som tu prva ako nedelujete asi vsetky pri hrnococh alebo pri babatkach ja som u mamy tak nemusim ani varit a aj o malu sa mi staraju tak odychujem

kosska3003
13. sep 2009

citam vas k tomu uvitaniu do zivota mi to tu mame 2 krat do roka a ja som bola a mala tam bola najmladsia mala len 3 tyzdne ked sme tam boli ostatne deti bili starsie a dostali sme 15eur detsky pribor a jeden karafiat

kodada
13. sep 2009

jamaat zle som sa vyjadrila, mame kratkosrstu poulicnu zmes (kokerspaniel + nieco) 😎 .... ale chlpy pusta fajne
aj u nas na dedine byva uvitanie len dvakrat do roka ... kosska karafiat? pozostatok zo socializmu 😀 😀 😀

jamaat
13. sep 2009

kodada, veď sa mi to aj nezdalo. 🙂 .....To naše je asi kokršpaniel s bradáčom. Ak aj váš je taký tvrdohlavec z kokršpaniela, tak máte o zábavu postarané 🙂

Sssimi, určite to aj u vás robia. Som zvedavá, či u nás niečo je, v tejto našej dvojulicovej dedine.

iinuska
13. sep 2009

Ahojte maminky, maly mi konecne zaspal. Od pol 8 bol hore a nejako sa mu nedarilo. Uz som myslela, ze ani obedik nestihnem uvarit. 🙂

emode
13. sep 2009

ahojte 😀 my sme boli zas na túlačkách, presnejšie zemiaky vyberať na lazoch 😀

ludka aj my sme mali uvítanie do života v piatok 😀 a 😀 😀 dostali sme certifikát na 80 eur v Dexii inak to bolo celkom pekne ... knizku hrkalku a kvietok 😀 😀

jamaat
13. sep 2009

emode, a to ste ich boli motykou zo zeme vyberať? 😀

iinuska
13. sep 2009

No my sme ziadne uvitanie nemali. Neviem ci vobec nejake budeme mat.Co uz 🤐

kosska3003
13. sep 2009

kodada no asi aj hej ved som chcela napisat ze sme dostali klinec lebo som nevedela ako sa to povie inac ale potom mama mi povedala ze karafiat tak som to napisala radsej
zemiaky aj svokra uz vybrala ja som chvala bohu nemusela ja som sa ich navyberala dost v skole na brigadach povinnych

sssimi
13. sep 2009

Uvítanie u nás ozaj nehrozí... Najviac ma sere, že sme dosť veľká dedina a tento rok je tu aj veľa bábätiek, tak by to malo úspech.... Napr. svokor je starostom takej malej dedinky a uvítanie robí stále-teda ak sa niekto v tej malej dedinočke narodí 😀 A dával tisícku, robí mikuláša pre deti-takého ani od našich nedostávame 😀 a karneval-proste sa tam stále niečo deje. Naposledy usporiadal furmanské dni.... A u nás len vyhlásia o koľkej bude v nedeľu fotbal, alebo kedy je stretnutie dôchodcov...

iinuska
13. sep 2009

Simi, sme na tom podobne 😲

luba142
13. sep 2009

ahojte
od vcera od 21 nam nesiel internet az doteraz ☹

luba142
13. sep 2009

nasa mala ma asi nadchu este sice moze dychat ale ma v nosteku soplik uz som skusala aj odsat ale ten balonik je naprd pri jedeni jej to zatial nerobi problemy ale ma zaslzene ocka a kycha stale uz som jej dala aj MM do nosteka a je taka vrelsia si tak 37 bola rano tak uvidime co bude dalej dufam ze nebude chora 😒