Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kodada
18. sep 2009

mimi kukni ku mne do tabulky 😉

monkap
autor
18. sep 2009

ahoj dada, uz sa ti to krati 🙂 za chvilku uz aj ty budes mat babo pri sebe ...

sssimi
18. sep 2009

Mimi Lasenka a Tanulik rodili tiež s nami...

Kodada ako ti krááásne tie tt pribúdajú... Ešte kuuusoček a budeš maminka. Dúfam, že budeš mať perfektný pôrod, keď si si už svoje vytrpela...

kosska3003
18. sep 2009

ahojte my mame 4 az v pondelok

ludmilabb
18. sep 2009

my budeme mat styri o tyzden v nedelu, ten cas frciiii

mystery7
18. sep 2009

ahojky,
dada, konecne ta vidim po dlhom case. Verim, ze ti to lahko prebehne 😀
Inac my nejako chybame v galerii babatiek 😉

mystery7
18. sep 2009

my budeme mat buduci tyzden 25 podla datumu a podla tyzdnov v pondelok 😀

luba142
18. sep 2009

mimi - blahozelam k 4mesiacom 😉 😉

monkap
autor
18. sep 2009

co uz vsetky spite?? 😨

sssimi
18. sep 2009

Monkap už sa v plnom prúde víkenduje 😀

dm1
18. sep 2009

rozhodla som sa ze skusim davat tu kasu lyzickou ale rano ked nebude este taky unaveny.... inak annag mi prave poradila zacat uz normalne prikrmovat zeleninka a tak ze je to lepsie ako flasa ze sa moze odstavit a takto mozem kludne aj rok dojcit.

monkap
autor
18. sep 2009

sssimi: vikend? to co je? 😀 😀 ale nie, ja mam pocit, ze som stale v takom kolobehu .... akurat nedela je ina ..... snad ked dostaviame domcek, bude to uz ine ...

dm1
18. sep 2009

dnes je tu vecer akosi mrtvo....

kodada
19. sep 2009

dakujem vam vsetkym babule, akurat som dobalila tasku pre mimi do porodnice ... moja je uz nachystana asi dva tt
verim ze porod budem mat lahky, poverila som kamosku nech vam potom da vediet ked sa maly vypyta na svet 😎

masty, tak mi hod do IP link na fotku kt. tam chces zverejnit 😉

iinuska
19. sep 2009

ako tak pozeram, vsetky maju krasny vikend s rodinkou.
My sa chystame na vinobranie do Pezinka, tak dufam, ze pocasie vydrzi

kodada, nech vam vsetko dobre dopadne 😉

monkap
autor
19. sep 2009

iinuska - my sa doma liecime a tatinko je na stavbe ... takze krasny vikend to rozhodne nie je ☹

iinuska
19. sep 2009

monka, tak to mi je luto, ale mala je v poriadku.Ci nie?

monkap
autor
19. sep 2009

praveze aj ona mala teraz v noci teplotu 38,2 ... a dost jej slzi jedno ocko a vyteka z neho hnis ☹

ludmilabb
19. sep 2009

joj monkap, to ma mrzi ze sa takto mate ☹

monkap
autor
19. sep 2009

s tym ockom budeme musiet ist k dr. .... patko este stale berie antibiotika a v utorok ma ist na kontrolu .... potom uz snad bude vsetko OK a konecne pojdeme aj von ... bo cely tyzden sme zatvoreni vnutri 😖

luba142
19. sep 2009

ahojte

monka aj nasa malicka berie antibiotika vcera sme teda chvilku boli vonku ale neni to este dobre a aj tak stale ma soplik tak ju tam zbytocne nechcem brat lebo stale fuka
a neskusala si do toho ocka MM?

monkap
autor
19. sep 2009

lubka mm som neskusala ... ja sa bojim jej tam cokolvek kvapkat ....

lenka nastastie ziadne lieky neberie ..... aj ked zastupujuca dr. nam dala aj do nosa aj od kaslu, ale zatial som jej nic nedavala ..... a dufam, ze uz ani nebudem musiet ...

kosska3003
19. sep 2009

ahojte vidim ze deti akosi chorlaveju aj Marika mi kycha dneska tak som jej bola v tescu kupit odsavacku na sopliky ale este som ju neskusala kupila som tu na vysavac mate s nou niektora skusenosti

monkap
autor
19. sep 2009

kosska: ja pouzivam len tu na vysavac ... je fajn 😉

iinuska
19. sep 2009

monka, aj Adamko mal raz zahnisame ocko, davali sme ophtalmo framykoinovu masticku od doktorky a za brala.
kosska, aj ja my sme uz mali tu cest s odsavackou. Malemu sa to vobec nepacilo. Hrozne pri tom plakal.

monkap
autor
19. sep 2009

ja som lenke odsavala vcera a dnes a bola pri tom tichuuucko ... ona je taka statocna baba 😵

luba142
19. sep 2009

monka - ja som jej kvapkala len obycajny ophtalmo septonex ocne kvapky ale sama sestricka mi povedala ze to mam skusit tak som trosku mm strekla

kosska - aj my sme ju kupili a je naparadu sice nasa pri tom place ale zase neplace pol hodinu ako pri balonikovej to bol otras, a pol minutka je to co vsetko vytiahnes

kosska3003
19. sep 2009

monka luba diky je to take zvlastne ze na vysavac ale pocula som ze je dobra tak vecer odsajem a uvidim ako to bude zvladat moja

mystery7
19. sep 2009

Ahojky
tak my mame za sebou opat otrasny den. Ja neviem ako ine deticky, ale ten nas to je riadny "kvietok". cely den len plac a vreskot. Neviem ci som ja taka zla matka, alebo on take dieta, alebo co robim zle. 😕 😕

ludmilabb
19. sep 2009

mystery ja taketo dni poznam
a tiez na kadecim rozmyslam ci fakt rozumiem svojmu dietatu ked ho niekedy neviem utisit atd, atd
ja to uz beriem tak ze mame doma maleho urevanca 😝