Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
20. sep 2009

ludka neboj dockate sa ja som tu mala rodit ako prva lebo termin prvy som mala 29aprila a nakoniec som sla skoro ako posledna 21 maja 😀

ludmilabb
20. sep 2009

ja som porodila presne na termin 😵

kosska3003
20. sep 2009

ja 3 tyzdne po prvom a to som ich mala nakoniec 6 lebo stale mi len terminy vymyslali hovada blaznive ja som aj preto vymenila gynekologa lebo take nervy a stresi ake som mala pred porodom som este nezazila a uz ani nechcem zazit teraz mam sukromnika a som s nim plne spokojna ma v ordinacii vsetko sono aj monitor dokonca

sssimi
20. sep 2009

Kosska máš recht... Ja som bole tiež z nervami v riti, ale našťastie zabrala vyvolávačka na prvý šup...

ludmilabb
20. sep 2009

ja som si tiez myslela ze budem prenasat, posledne dni este po nakupoch atd, vybavovacky s bytom a vecer este na FB som pisala ze sa nic nedeje a o 2:00 som sa zobudila ze mam nejake bolesti 😝

kosska3003
20. sep 2009

sssimi no to hej mne nezabrala ani tretia vyvolavacka stale som bola zavreta tak to rezli to bola najstastnejsia spravy ked mi povedali ze idem cisarskym aj ked som nechcela ale uz som bola stastna ze to budem mat zasebou

akurat mi skoncil hriesny tanec aj my slza vysla na konci no co aj tak tam vsetci skoncime ale bol to dobra herec

kosska3003
20. sep 2009

ludmila a to som si myslela ze budem ako ty a to prd ja so sssimi sme rodili kazdy den dva tyzdne a nist

ludmilabb
21. sep 2009

Dobre ranko, tu nikoho 🙂
my sme mali rusnejsiu noc zacalo to od jedenactej, potom o jednej, tretej, piatej som uz mala problem ju utisit ale nakoniec zaspala,joj spala by som ale idem si spravit ranajky

monkap
autor
21. sep 2009

dobre ranko,
my opat v noci hore kazde 3 hodiny 😝 .. ale napapa sa a spinka dalej, len ja mam ten spanok taky rozbity 😒

zuzkaprofant
21. sep 2009

dobre ranecko u nas celkom dobra noc len komar bzucal tak som ho chytala celu nos jasne ze neuspesne az rano mm ho zabil a krv az striekala jasne ved nas aj poriadne vystipal maly ma na hlavicke kusance ☹
moj sa mi rano az 3 krat pokakal takze zase kakame asi tak to vyzera mne uz vsetko dako smrdi za kakankou nechapem
inac aj vysa babtka sa stale prevracaju na brusko a potom maju nervu bo sa nevedia pretosit moj maly vkuse aj v noci tak len ho chodim pretacat 😀

nikanika28
21. sep 2009

ahojte...tak som zase vikend nekonikovala a teraz sa nemozem docitat 😀
My sme spinkali od 19.30 asi do 6-tej a teraz spi zase. Idem si spravit ranajky a kavu asi, hlava ma boli jak kona 😠

mimi21
21. sep 2009

no cawte
aj ja som vcera pomedzi superstar pozerala hriesny tanec, tiez mi bolo lu, raz to bol sympaticky chlap ten Patrick
ritku uz mame lepsiu, asi zabrala aj ta sos nivea, lebo po tom co ma jamaat vcera vystrasila som sa riadne bala
som ju chcela aj v noci prebalit, ale o 4 uplne sucha plienka, ona cika asi len ked sa zobudi, lebo papa vlastne v spanku

jamaat
21. sep 2009

Dobré ráno.

mimi, ja som ťa nechcela vystrašiť. Ja len že napriek tomu, ako to mala Emka zle, tak sa tvárila spokojne. A vy predsa nejdete do bazéna. 🙂

mimi21
21. sep 2009

no ved ja viem jamaat 😉 este to mame trochu cervene ale je to uz ovela lepsie ako vcera

vcera mi kamoska co robi na lodi poslala po jej frajerovi nejake veci pre malu, tak som sa skoro rozliala, fleecova mikinka, riflicky a tricenko s dlhym rukavom - vsetko znacky S.Oliver, u nas by to stalo majland a vonku to bolo urcite podstatne lacnejsie, ale je to krasne tak som sa vecer vytesovala, mikinka aj tricko ladene do fialovova - mam tu farbu rada 🙂

mimi21
21. sep 2009

juuuj baby o pol10 ide na markize Laska z pasaze, celkom mam rada tieto socikovske ceskoslovenske filmy, taka oddychovka, tak hadam mala pospi 😉

zuzkaprofant
21. sep 2009

mimi aj vonku je to drahe mikinka stoji okolo 20eur ked nie viac 😉 ale pekne od kamosky ze ti poslala

dievcata mojmaly sa vie nacasovat som dopratala ze idem si sadnut a moj maly je uz hore no co maminka neoze sediet 😀 hlasim dalsie kg dole tak uz len 8kg musim dat dole z 28kg 😀

ludmilabb
21. sep 2009

mne Sofia tiez zaspala pri kojeni,tak som si chvilku s nou polezala ale zacala sa preberat tak som rychlo po cumel bezala a uz k nej nejdem radsej. Aj tak sused trieska dverami ako sibnuty nerozumiem za minutu tresne nimi aj dvakrat 😠
moj manzel hned ako Patrik zomrel povedal a zase vsade budu filmy s nim a hned uz bezali na Markize a Jojke titulky ze bude Hriesny tanec a Duch...mne sa tiiez celkom tento herec pacil ale moj mm taketo veci nepreziva 😝

hah uz sa prebrala, po polhodinke

mimi21
21. sep 2009

baby moj mm sa namotal na farmville, keby vcera niekto pocula ako sa rozpravame, tak si pomysli, ze sme sibnuti, ze treba jahody pozbierat o pol12 lebo do rana uschnu a tekvicu nasadit 😀 😀 😀
este ze ja stale odolavam, uvidime dokedy 😉

nikanika28
21. sep 2009

ludka, nie je vas suded rodina s nasou susedou??? To je neskutocne, co ona dokaze...najprv treskne dverami, potom drbne dverami od vytahu...potom zisti, ze asi nieco zabudla a tak dookola... 😠 😠 ide ma z nej utrhnut 🙄 presne toto robievala aj ked bol LUkasko maly... na nervy

nikanika28
21. sep 2009

mimi.. 😀 😀 😀 😀

nikanika28
21. sep 2009

mimi, ved sa zapoj, poslem ti stromcek alebo kravicku 😀 😀

mimi21
21. sep 2009

no nad namy byva rodina co ma babo o rok starsie ako nasa Nina a ona aj v noci reve a cez den tak dupoce tymi malymi nozickami, ze sa to po celom panelaku ozyva 😀 😀 😀
ale inac su u nas susedia celkom kludni, skoro sami dochodcovia 😀 ale ti zas maju ine muchy
ked si babky vyvesaju svoje bombardaky pred panelakom tak mam dost 😅

nikanika28
21. sep 2009

no mimi, tu je tiez dost dochodcov...na nasom poschodi vsetci okrem nas.. 😀 ..a ta babka, co trieska tymi dverami...joooj, a ked sa ponahlaju babky vecer do kostola, to su ine rachoty... 😠 😀 😀

jamaat
21. sep 2009

Nad nami býva rodina, čo má plávajúcu podlahu. Neviem, či to majú odfláknuté, alebo to všetky plávajúce trieskajú. To je pre dolných susedov - teda nás - ako za trest. Teraz majú zase ročnú dcérku, tak už sa teším, koľko bude treskotu, keď začne hračky po zemi hádzať. To sú úplne výbuchy nad hlavou.

mimi21
21. sep 2009

to co som napisala, ze nad namY, tak ja uz som cista mamicka na materskej 😀 😀 😀
nad nami to samozrejme malo byt, skoro mi oci z jamok vyskocili

nikanika28
21. sep 2009

jani, no to ti verim...nad nami zase - ked pridu k nim vnucata - dve deti tusim do 6rokov...tak to inyyy rachot...tu sa to strasne vsetko ozyva a oni jak dupu...este ze su tu len raz za cas 😀

nikanika28
21. sep 2009

Booze, zajtra ideme na nozicky...ufff..trochen sa bojim, moc poctivo som ju nebalila... 😅 iba prvy mesiac a v lete maaalicko..snad to bude mat dobre..

mimi21
21. sep 2009

jamaat tak ti nad nami maju plavacku a ich mala uz hadze veci na zem, takze mna obcas dobre nadhodi a zlaknem sa - katastrofa
prave pre toto by sme chceli dom, aj pre to vlastne sukromie, aby sa mala mohla hrat na travicke a behat tam bosymi nozickami... jaj som sa nechala uniesť

iinuska
21. sep 2009

ahojte,tak my uz mame vonku prvy zubok 🙂 Vysiel akurat vcera na manzelove narodky.Tak to si budeme urcite pamatat 🙂

mimi21
21. sep 2009

iinuska, tak gratulujeme 😵 😵 😵
a bolo okolo toho vela kriku???