Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
1. jún 2009

sssimi podla mna bude, najme ked uz ich bude viac zaujimat svet okolo, je to super...

iinuska
1. jún 2009

Dnes mame jeden mesiacik, Adamko nam robi radost 😉

mystery7
1. jún 2009

ahojte kocky, tak ja som od vcera doma, a dnes aj na nete

mystery7
1. jún 2009

je tu niekto? mozem pit harmancekovy caj?

cimika222
1. jún 2009

mystery harmancek môze vyvolat u babätiek alergickú reakciu tzv alergeny

jamaat
1. jún 2009

rybca, oni sa správali milo. Ibaže furt čakali. A tí, čo mali partnera pri sebe, neobišli o nič lepšie. Tá žienka, čo čakala na pôrod 3 dni, mala aj partnera. Ale toho zavolali až vtedy, keď sa zdalo, že sa to rozbehne a dali ju na sálu. Keď jej to prešlo, dali ju zase na izbu a jeho poslali preč. 2 razy takto zbytočne prišiel. A jeho prítomnosť nič neovplyvnila.

mimi21
1. jún 2009

mys, vitajte doma 😵

mne sa dnes malá 2krát tak pogrckala, ze az ☹ ☹ ☹
ale obidvakrát mi trafila rovno do výstrihu 😀

mystery7
1. jún 2009

ako nechavate babatka odgrcnut?? mojmu sa nejako nechce

nikanika28
1. jún 2009

caffte maminy...tak pozeram, ze sa vam dari 🙂
Mne sa mala skoro pravidelne vycura po kupani na uterak 😀 Chvilu sa mi zdalo, ze mam krizu s mlieckom, ale uz to tusim preslo.... KLOP KLOP.. Mala som pocit, ze je jedno prso prazdnejsie, tak som zacala prikladat k obidvom pri kazdom kojeni, odsavala som si, pila kvantum tekutin ... a snaaaad to pomohlo. Dokonca sme sa dnes vazili u doktorky a pribrali sme 200g za 9 dni
Mystery, my grgame malokedy. Vacsinou ale nie. Skor sa na to hneva, ked je napapana, zabuva a ja ju hodim cez plece, chyti nervaky 😀 😀

mimi21
1. jún 2009

mys ani moja nechce grgat
horsie je ale ze mi dost grcka, som uz zufala, musim zavolat doktorke
dnes je mala nervozna cely den, len mrnka, ani spinkat nechce a dost grcka
neviem ci ju boli ta zaba v puske alebo co
mm hovori aby som jej nedavala tu fialovu vodicku, ci jej nie je zle z toho... 😒

mystery7
1. jún 2009

moj po kojeni vzdy zaspi. AJ ked ho ponosim, tak si neodgrgne
ale strasne sa mu cka

nikanika28
1. jún 2009

mimi, tak fialova vodicka by jej vadit nemala, ja som si ju tiez davala ale na prsia v porodnici a sestricka povedala, ze to nemusim ani umyvat, ze to malej nevadi. Ked Ti grcka, tak si ju davaj do vyssej polohy po papani, alebo do lehatka, vajicka..proste nech ma hlavicku vyssie.

zuzkaprofant
1. jún 2009

moj grcka tiez aj hodku po jedle co snim mam robit nic uvidime co povie dokyna o tt mame prvu navstevu , teraz mi moj chrustik spinka ta som zvedav co bude v noci , dnes tu mal prveho kamarat a o tt starsieho jakubka tak kukali na seba zlaty boli ale nas oproti nemuje velmi chuducky ako baletka ma co dohanat moj zlatusik 😀

tanulik21
1. jún 2009

ahojte, my s grgnutim nemame problem, aspon zatial, nepodari sa vzdy, ale skoro stale, a to po papani maleho vzdy opatrne opriem o plece, on si podlozi rucku, taky rozkosny je pri tom, uklada sa spinkat a medzitym grrrrrrrk ako riadny chlap. Ale ked si neodgrgne vie byt aj riadne nespokojny, to potom skusame viackrat, az kym sa neulavi.

siri - ja som isla na cakacku az v sobotu, dovtedy si ma nechavali na gynde, ze na pozorovanie ( to som si myslela, ze som mohla ostat aj doma). A v sobotu rano tam bola jedna blondava silnejsia holka, ale ta porodila az v utorok, tu si tam tiez pekne potrapili.

monkap
autor
2. jún 2009

dobre ranko,
lenka prespala celu noc 😵 😵 😵 zaspala o 21,30 a az o 6,00 v polospanku si dala mliecko a este stale spiiiiiiii 😕 😕

bambi7
2. jún 2009

cafteee mon coze?jejjj to je parada nasa spi malo ale snad sa to zlepsi ja pockammmm 😀

bambi7
2. jún 2009

babulky mne to nejako nepise ako mon kolko mala ma stale tam mam ze mesiac a ma 5 tyzdnov neviete preco?

monkap
autor
2. jún 2009

bambi ale je fakt , ze vcera cez den dost kukuckovala .... ale uz sa mi zda, ze ozaj dlho spi .... a to sa o 6,00 ani riadne nezobudila, len sa tak mrvila ale uz som jej dala prsnik,bo sa mi to zdalo uz dlho co nejedla - od 21,00 ....
ale stalo sa to prvykrat, nie je to u nas bezne .... tak uvidime .... aj patrik este spi a nie a nie ho zobudit 😨 asi maju spavu nemoc 😀 😀 a cez den budu zase rozky vystrkovat 😝

monkap
autor
2. jún 2009

bambi to netusim preco ti to tak pise 😝

bambi7
2. jún 2009

mon posli aj nam tu spavu nemoc 😀 nasa cez den nespi jedine tak hodinu alebo ked sme vonku to hej inak nie.... a v noci zaspi okolo 21 niekedy neskor to spi do 1 niekedy 1?30 potom je hore o 3 a o 4h je uz hore a nechce spat niekedy este do tej 5 a uz nie 😀

ako sa inac mate?

bambi7
2. jún 2009

no mon ani ja neviem co to nerata 😠

monkap
autor
2. jún 2009

mne spava tak ako-kedy, niekedy viac inokedy menej ... ale som spokojna .....

bambi tak to dominika moc toho ozaj nenaspi ..... ono sa to s tym spankom bude este menit, este su malicky .... musis vydrzat

patrik sa uz zobudil a ako tu zacal pobehovat a vykrikovat aj mala sa mrvi ... ale zatial iba mrvi ... tak idem sa mu venovat ....

bambi7
2. jún 2009

ja vydrzkammmm jasne 😀

tak paaaa

monkap
autor
2. jún 2009

bambi asi aj tvoj pas ma spavu nemoc, zaspal a preto to nerata 😀 😀

bambi7
2. jún 2009

no asiii 😀

monkap
autor
2. jún 2009

bambi, mne ked bol patrik babatko, tak vstaval rano o 5,00 ... ale iba zo zaciatku .... potom sa to upravilo ..... aj ked cele noci zacal prespavat az ked som ho prestala kojit - to mal rok aj 5 mesiacov 😝

bambi7
2. jún 2009

no uvidime co nasa 😀

monkap
autor
2. jún 2009

bambi aj ja som zvedava, ako to bude pri lenke ... nechame sa prekvapit ... 😀

snezzy7
2. jún 2009

ahojte, tak už som hodila aj foto Emky 😀

ladywitch26
2. jún 2009

bambi, no citam, ze malinka je take zive striebro, vela toho nenaspi. nasa spavala aj 6hodin v kuse, teraz sa budi kazde tri hodinky v noci a cez den nie a nie spat. ale podla mna to je z tepla. par dni tu mame horucavy a ona je asi smadna, lebo kazdu chvilu chce papat, potiahne ale len trosku a uz ma zas dost. to predtym vytiahla aj 100ml naraz a spala 5hodin v kuse.vlastne sa zobudila az na to, ked nakladala do plienky so vsetkymi moznymi zvukovymi efektami 😀