Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
22. sep 2009

Jani...neryp ano!??! 😀 😀 😀 Mna hneva, ze ju musim malinku dnes uz asi treti krat budit... 😅 ...a utekaaat do skolky..kua sa mi nechce..

ludmilabb
22. sep 2009

ja som balila jeden mesiac, potom uz nie

Sofia sa puci na bruchu, predtym bola v lehatku a zase nieco musim vymysliet
jamaat tvoja dnes v pohode?

zeby som aj ja vyskusala buchat po zadocku, hmm

ladywitch26
22. sep 2009

baby,co na nadchu? ked nespi,tak jej kazdych 10-15minut musim odsavat,co jej to tecie.aj hrdielkom jej to steka,stale kasle,lebo si to nevie poriadne vykaslat. ☹ v lekarni mi dali nasivin pre novorodencov, ale to len 3x denne mozem a to je dost malo pre nu.sa bojim,ze ked jej to takto bude zatekat,aby jej to nepreslo na priedusky. 😖

jamaat
22. sep 2009

ludka, bola by v pohode, keby sme ju už 3x predčasne nezobudili. Najskôr kvôli zubárovi, potom v tej autosedačke, potom keď som psa osprchovala, tak sa otriasol pred spálňovými dverami. Teraz som ju horko-ťažko uspala, tak uvidím dokedy. Pomaly to bude 3/4-hodina.
Ten zadoček jej tak natriasam, že to celou Emkou kýve. A postupne keď zaspáva, tak to zmierňujem.

Svokra sa mi nahlásila na poobede, tak musím aj poriadiť teraz trochu.

Zajtra, ak bude takto pekne, vyrazíme na dlhšiu prechádzku aj so psom. Teda tak plánujem, uvidíme, či moje plány nezlyhajú. 🙂

jamaat
22. sep 2009

Ludka, ty vlastne stále nemáš hrazdičku? Na tvojom mieste, ak chceš novú kúpiť, tak by som zbehla do Európy a kúpila v Dráčikovi alebo Alltoyse. Aby si ju mala čo najskôr. Neverila by som, koľko sa Emka vydrží s tým hrať, keby som nezažila. A čoraz väčšiu výhodu vidím v tom, že mám osobitne deku a hrazdičku. Ako zuzkaprofant písala dnes, že sa bojí, aby hrazdička na malého nespadla, tak táto naša nemá šancu spadnúť, hoci sa Emka na to priam vešia, kope, nohy vykladá...

ladywitch26
22. sep 2009

ludka,ja tiez odporucam hrazdicku, teraz ju najnovsie aj prebalujem na nej,lebo tam sa mi aspon tolko nevrti. a strasne dlho sa tam vydrzi hrat,ci uz na chrbatiku alebo na brusku.

inak my sme u nasich nabehli na priam ukazkovy rezim. rano vstava o osmej, napapame sa, chvilu sa pohrame, potom sa znova napapame,pri tom zaspi a spinka tak 40min az hodku a pol. potom sa poriadne pokaka. najnovsie len raz denne,ale teda riadneeee. poobede jeden kratky, polhodinovy spanok, okolo siestej dalsi, tak hodka, a o desiatej napapame,dame do postielky, chvilu sa pobavi s mackou na spanie a sama zaspinka. no ukazkove dieta.uvidime,co bude,ked sa vratime nazad domov.

zuzkaprofant
22. sep 2009

jamat aku mas hrazdicku ja mam taku deku shrazdickou a teraz maly sa hraje s umelopu co su povedane rozne veci a zrkadielko, ta sa len tak polozi na maleho
moj zase spi som ho zmordovala s hranim na klavir odporucam 10min hrania aj sbabatkom a potom papanie a spime aj v sedacke 😀 😀

jamaat
22. sep 2009

zuzka, pozri do albumu, tam je na fotke.

mimi21
22. sep 2009

cawte
kua, kua ja mam dneska den
volala mi teta mzdarka od nas z roboty, ze mam nedpolatok na zdravotnom poistení 122 euri a ci som ho uz zaplatila... 😠 😠 😠 😠 😠 no kua nezaplatila a ani mi domov papier neprisiel aj ked ona sa dusovala, ze poslala
tak idem to zaplatit... a este raz kua!!!
som sa nasrala

ale stretla som kamosku co ma 8 dnove babatko, no malicky bol tak chutnucky a malicky, ze hned by som rodila 😵 😵 😵

mimi21
22. sep 2009

baby ste sa nejako rozbehli s tymi svadobnymi foto na FB 🙂

jamaat
22. sep 2009

mimi, prečo si to máš sama platiť? Či nie si zamestnanec?

No hádam kvôli FB sa aj ja vydám, aby som fotky mohla dať. 🙂

zuzkaprofant
22. sep 2009

moj zase spinka 😀 😀 😀

mimi21
22. sep 2009

jamaat tak šup, šup ped oltár

no ja som zamestnanec a nerozumiem tomu ako tie nedoplatky vznikajú, ked sa to odvádza mesačne percentom zo mzdy 😕 😕 😕

jamaat
22. sep 2009

mimi, tak to ti potom musela mzdárka zle výplatu spraviť. Neodviedla, čo mala. No to poteší, ozaj!

dm1
22. sep 2009

mimi a nemala si to akoze z toho rocneho zuctovania poistneho?

my mame hrazdicku a tiez si neviem vynachvalit. Je aj s dekou spolu ale tie obluky su mekke takze ked to hocijako taha nemoze to na neho padnut. Pekne sa tam prehra.

sssimi
22. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Ahojte!
Dnes vás zase zanedbávam... Ale snáď dobehnem neskôr... Dnes som malú fotila... Viac foto v albume ak by ste sa nudili 😉

dm1
22. sep 2009

sssimi krasne ako od profika!!!! 😉

emode
22. sep 2009

rozbehla som to ja ale urcite nie kvoli FB, len kamoska z vysky zije v Pezinku a svadobne fotky uz slubujem polroka 😀 😀 😀

aj my mame hrazdicku s odpajacimi oblukmi ale nevydrzi uz dlho lezat, prevrati sa na brusko, hra sa dalsich 10-15 min. a potom ma nervy lebo uz nevladze 😒

mimi21
22. sep 2009

no jasne ze to bolo to zuctovanie, ale u nas je bezne ze aj pri daniach aj pri zdravotnom poisteni vznikaju rozdiely, a taka velka firma (banka) snad nema dementnu mzdarku
a to kolegovci mali este vacsie 😒 😒 😒
no potesi...
tak ma to aspon motivovalo, ze som pofotila male veci a postupne pridavam inzeraty

dm1
22. sep 2009

emode ano ty si ma vyprovokovola tymi fotkami... ale je to takto jednoduchsie znami si kludne pozru fotky ked ich nevideli...

dm1
22. sep 2009

mimi tak to teda riadne nastve 😠 . A cez co predavas? ze by sme kukli ci sa nehodi...

mimi21
22. sep 2009

dm, zatial som davala sem na konika, ale su to vacsinou cisto dievcenske veci a tak do 3 mesiacov, takze pre teba velmi e-e 🙂

iinuska
22. sep 2009

ahojte, tak nas Adamko sa dnes pochlapil.Boli sme na odbere krvi a vobec pri tom neplakal. No normalne som nechapala. 🙂

sssimi
22. sep 2009

Inus my ideme vo štvrtok na preočkovanie-to asi bez plaču nepôjde 😢 ... Jáááj to zas bude 😠

jamaat
22. sep 2009

Nechápačky! Emka spala 4 hodiny vkuse! Prišla svokra na návštevu, tak milosťslečna Emka si asi povedala, že nech si starká na ňu počká. 😀

ludmilabb
22. sep 2009

jamaat tak a teraz provokujes ty!!! 😖
moja dnes od siedmej rano spala dokopy DVE hodiny do siedmej vecer, paraaada
moje dieta je chronicky nevyspate 🙄

na FB sa oprasuju svadobne fotky tak zeby som aj ja pridala dake nase 😀

ludmilabb
22. sep 2009

sssimi bohovske fotky 😉 😉 😉 krasneho motylika mate

mystery7
22. sep 2009

ahojte kocky, asi aj ja pridam svoje foto 😀

moj maly bol dnes tiez dost nervny, rano spall 10 minut, cez obed v kociari asi len 30 minut a poobede 10 minut. Asi preto spi uz od 18:00, otazka je ze dokedy

ludmilabb
22. sep 2009

mystery nase deti si mozu ruky podat 😖