Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
22. sep 2009

o tom nepochybujem 😀
preco sa mi nikdy neda nahrat album s fotkami na facebook??? stale mi pise, ze prenos zlyhal 😠

mimi21
22. sep 2009

baby podlahla som.............................uz aj ja som zacala hrat farmville 😀 😀 😀

mystery7
22. sep 2009

fakt?? nic neboj, bude fajn

ako sa volas vo facebooku? nieco ti poslem- srale mam problem s menami na konikovi a fb
neviete na ktorej strane sme sa o tom bavili?

emode
22. sep 2009

mys ludka nasa spala sice doobeda hodku ale poobede 20 min a podvecer 30 min takze tiez nic moc ... a noc sa nam totalne pokazila ...

stija
22. sep 2009

ahojte, mozte mi poslat do IPcky meno alebo mail na FB? niektore tam mam pridane, ale iba nieco malo. dik

kosska3003
22. sep 2009

ahojte tak moja dneska spala 3 krat po 30 minit tak super ako uz ma boli aj hlava s nej a zajtra na ockovanie no uvidim lebo ma sopliky tak sa tesim na tie vreskoty

mystery7
22. sep 2009

je to des s tym spanim
ako zabavate svoje deti ked nespia? moj vydrzi hodinku v dobrej nalade, potom je uz nervozny, zlosti sa hundre, polakava, sem tam si pokrici, sucha si ocka, ziva, ale aby spal...tak to nie. Ked ho vezmem na ruky, tak sa plac este znasobi ☹

mystery7
22. sep 2009

teda na rukach je ok, ale ked ho vezmem do polohy ako na zaspavanie, tak hned plac

my sm ockovali vcera, velmi plakal 😖 a skoro aj ja

taky kolotoc ho zabavi pol hodku a hrazda asi 10 minut, nedaju sa stiahnut tie hracky do pusy a to ho stve

emode
22. sep 2009

mimi preco predavas ten overalik uz vam nie je dobry? je krasny 🙂

emode
22. sep 2009

mys si nemysli aj my sa po takej hodke zaciname nervacit nastastie ak ju ulozim v spravnej chvili zaspi bez placu ale niekedy si riadne "zaziape" 😖

mystery7
22. sep 2009

moj ked zisti z elezi v postielke, tak taky rev spusti... az je bordovo fialovy. Ja ho ani vyrevat nenecham, lebo hned sa mi zacne zachadzat, sa onho bojim

stija
22. sep 2009

mys nasa zaspi v pohode sama tiez hlavne vtedy, ked vystihnem spravnu chvilu. zozaciatku som davala pozor ako dlho spi, ale bolo to vselijake so zaspavanim, potom som zacala davat pozor, ako dlho je hore a zlepsilo sa to. po hodine a pol ju ulozim, to je jej idealny cas. i ked, uz teraz sa jej to predlzuje

stija
22. sep 2009

ale kedze sa vravi, ze druhe babo byva celkom ine ako prve (asi by vedeli posudit tie, co maju druhe), tak sa snazim si to uzit a nemysliet na to, co bude pri druhom 🙂

jamaat
22. sep 2009

ludka, to nebola provokácia, ale šok. Normálne rozmýšľam, že túto udalosť jej zapíšem do pamätnej knižky. 🙂

mystery7
22. sep 2009

vam ticho zavidim 😅 my nasho v najhorsom pripade uz hojdame vo vajicku. ale to musia 2 lebo je to vaha cez 12kg

inac nase miery zo vcerajsej poradne: 7970 g a 68 cm 😀

kosska3003
22. sep 2009

mys to aj moja ma tak mozno ma o cm menej ale ta vaha je rovnaka

jamaat
22. sep 2009

mys, to máš teda valibuka!!! Je mladší od Emky a tá mala včera 64cm a 6430g. ........Skúšala si položiť autosedačku na fitloptu a tak ho natriasať? Veď prídete o ruky, ja malú v autosedačke ledva do auta prenesiem.

jamaat
22. sep 2009

mys, isté je, že od hladu neplače. 😀

mystery7
22. sep 2009

jamaat: my sme mali aj startovaciu vahu poriadnu 😅
preto ho hojdame 2, sama ho nevladzem 😕 je to riadny valibuk, veru veru

mystery7
22. sep 2009

hej aj dr mi povedala, ze som dobra dojka 😀

kosska3003
22. sep 2009

no ja som zvedavo co povie mne lebo ked zbada malu a kolko pribrala tak bude zase v nemom uzase

mystery7
22. sep 2009

a to ja este stale stresujem, ze ked place, ci to nahodou ni eje od hladu 😅

uvazujete niektora co kojite o podavani tych nemliecnych kasi co sa podavaju od 4. mesiaca?

stija
22. sep 2009

mys ano, uvazovala som otom, kedze nasa mala sa niekolko poslednych dni pri papani hrozne jeduje a nevie sa poriadne najest. neviem cim to je. este ale chvilu pockam a v pondelok idem do poradne, tak uvidime, co nam povie dr. a ktosi tu uz dava tu ryzovu kasu, len si uz nie som celkom ista, kto.

stija
22. sep 2009

niektore nicky sa mi mylia, kedze nie je cas chodit sem casto

kosska3003
22. sep 2009

no ja nad tym nerozmyslam isto ved ked pekne pribera naco jej to davat a moja sa naje lebo sa nejeduje niekdy je nervozna ale to z toho ze chce spat alebo nema klud ale ked ma vsetko co potrebuje tak az tak hlata a vychutnava

jamaat
22. sep 2009

mys, dm dáva ryžovú kašu. Ale kvôli tomu, že malý jej málo priberal.
Emke stačí moje mlieko, takže zatiaľ neuvažujem.

mystery7
22. sep 2009

mojmu moje mlieko tiez staci, ale ked on strasne zle v noci spava, stale sa mi budi kazde 2 hodiny 😖 niekedy som uz ako robot

stija
22. sep 2009

a pred mesiacom sme na tom boli s prirastkom hmostnosti slabsie, dr. uz hovorila o prokrmovani. a nechcem pridavat umele, aby sa nam nepokazilo kojenie, tak som nad tym uvazovala, ze ked to bude zase slabsie, tak radsej taku kasu,a ko umela mlieko

mystery7
22. sep 2009

ja zvazujem, tu kasu, aby bol na noc najedeny a aby sa vyspal on a aj my 😉

ludmilabb
22. sep 2009

my ideme zajtra na sono bruska a na ockovanie
dve hodiny predtym nesmie jest to som zvedava ako to zvladneme