Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
28. sep 2009

emode, manžel si zobral dovolenku?

kosska3003
28. sep 2009

jamaaat aj tieto su ohromne ale nejdem teraz nic kupovat mame toho vela a mm by ma odstrelil uz dojde domov ked zase pojde do prace mozem cosi kupit vtedy sa mi najlepsie kupuje on nepinda a ked dojde tak aj tak nevie ci som jej cosi kupila lebo on nevie ake ma mala veci
emode ja mam dost mliecka cez den a v noci nekojim len niekedy to je podla mna u kazdej zeny inac a zalezi aj ake je mamina ci neni nervozna a tak lebo niektore deti daju zabrat ak su mrzute moja je zlatunka tak aj preto mam miecko to si myslim ja

jamaat
28. sep 2009

No samozrejme som malú zase poriekla, zobudila sa, ale už zase spí

a ja som zase vecí naobjednávala 🙂

nikanika28
28. sep 2009

A co take, pochval sa...nech nie som sama, co stale nakupupjem.. 😀 😀 😀

jamaat
28. sep 2009

tak zobrala som ten múmiový overal. Ludka, tebe som nechala s pavúkom. 🙂

dm1
28. sep 2009

este tu niekdo predsa je ?!?

nic si z toho nerobte ja tiez stale len nakupujem manzel sa len za hlavu chyta 🙂

jamaat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dm1
28. sep 2009

jamaat tak to si sa riadne rozbehla 😉

ako kukam tak uz velke veci nakupujete na jar a tak. to ja sa este drzim lebo pri tom nasom drobculovi bude 74 este na jar nosit 😀 . Sice ani nie lebo na dlzku je podla veku len je tenky jak spagetka!

jamaat
28. sep 2009

Dnes som sa priam odtrhla z reťaze. 🙂

Dobrú noc.

jamaat
29. sep 2009

Dobré ráno.
Tak ja to tu uzatváram aj otváram? 🙂

monkap
autor
29. sep 2009

ahojte,
dnes nas caka ockovanie ..... moc som odobrala uplne vzorovo na prvy-krat 😨 😨 to mi nenapadlo ani v najoptimisteckejsom variante, ze to pojde takto jednoducho .... tak sa tesim 😵

jamaat
29. sep 2009

joooj, monkap, ja som aj zabudla na moč! Sáčok mám doteraz zastrčený v kočíkovej taške! Ale prázdny, nie plný! 🙂

monkap
autor
29. sep 2009

mne to v noci napadlo, ze treba moc .... tak rano po papani som ju vyumyvala, nalepila a bolo 😅 snad bude aj dr. spokojna ...

iinuska
29. sep 2009

dobre ranko, no tak po dvoch pohodovych nociach, zase zla noc. Maly bol hore medzi 22-7 styri krat, hned prso, ale nastastie hned zaspal. Teraz zaspinkal, som zvedava dokedy,oproti nam nadstavuju podkrovie, no rachotu tu je, dufam ho nezobudia.

monka,jamaat to doktorka kontroluje vzdy moc? Od nas este nikdy nechcela.

jamaat
29. sep 2009

iinuska, v piatom mesiaci sa vraj kontroluje moč.

iinuska
29. sep 2009

jamaat, jaaaj, to som nevedela. No my mame termin az na konci oktobra, doktorka o moci nic nehovorila. No uvidim, pripadne sa spytam.

iinuska
29. sep 2009

Jaj, musim sa pochvalit, zajtra mame s manzelikom 14 vyrocie svatby. Joj, akoby to bolo vcera.Ten cas ale leti... 🙂

jamaat
29. sep 2009

iinuska, tak gratulujem!

bambi7
29. sep 2009

cafte babulky tak mam cas tak som vas prisla kuki ako sa mate?

inus gratulujem my budeme mat iba 6 😀

iinuska
29. sep 2009

diky, mala by som nieco vymysliet. Zeby sexik??? 😀 😀 Alebo dobru veceru. Asi to spojim dokopy 😀

luba142
29. sep 2009

Ahojte

ja som na tom dnes uz lepsie ale vcera vecer ma bolela hlava total zimnica a este aj upchaty nos tak som cajikovala dnes uz je lepsie ale skrabe ma v krku

jamat ale nakupujes veselo 🙂

nasa mala sa hrkalkami trieska do hlavy mava o dusu 😀

bambi7
29. sep 2009

inus 😀 😀 😀 😀

bambi7
29. sep 2009

moj ma tiez zapalene hrdlo no snad to na nas neskoci 😅

jamaat
29. sep 2009

luba, veď keď mi to zrátala, tak vyšlo 41eur! 🙂

bambi7
29. sep 2009

a co nkupujete? ja uz mam toho dost nieco sestra poslala nieco sme kupili a tak..... 😉

jamaat
29. sep 2009

Keď sa ponáhľam do mesta, tak Emka mi just spí dlhšie ako zvyčajne! A to som ešte ani so psom von nebola. ...No ale budiť ju nejdem.

bambi7
29. sep 2009

jamat dobra kupa az teraz kukam 😀
ja uz ani nekukam 😀 lebo vzdy daco donesiem z obchodu 😀

iinuska
29. sep 2009

no uz je dospate.Ani nie hodinka

bambi7
29. sep 2009

no dominika spi za cely den max 2hodinky...ale cez noc spi....ked sme vonku v kociku uz od 4m nechce byt sleduje vsetko

jamaat
29. sep 2009

bambi, no veď minimálne polovicu tých vecí nepotrebujeme, budú len na parádu. 🙂 ........Ale zase je dobre, keď mám veľa vecí a ona sa furt ogrcká, že nemusím každý druhý deň prať.