• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
halooo je tu niekto? :grinning:
2. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludak ja som tu
prave som dozmyvala, super program na piatok vecer, mm siel na hokej
2. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som tu, práve som dopiglovala (slovensky dožehlila) :slight_smile:
2. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si este bezim farbu na vlasy zmyt
2. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, práve som od ludmily z KE zajednala fusak :slight_smile:
2. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
jamaat aky fusak?

hej aj nm ide super program, pocuvam za chrbtom Andyho Krausa a souseda :rolling_eyes:
2. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, ani ja nemám rada Kutyila, ale beží to tu :slight_smile:
Tento som kúpila Emitex v sivo-krémovej farbe http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6721323
2. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A pozerám stránku, čo je tuto vedľa reklama na nákupy v Anglicku, ale vyjde to riadne draho, to by človek musel veľa vecí nakúpiť. A to treba ešte prirátať poplatok za zahraničnú platbu.
2. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat neprovokuj s tym zehlenim ja tam mam take kopy ale stale sa mi do toho nechceeee... ale zajtra sa budem musiet do toho pustit lebo uz nebudem mat malemu co obliect :wink:
2. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode chcela som prihodit na tie pancusky co drazis :slight_smile: :wink: ale ze si to ty tak ti necham
2. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat tiez som pozerala tie nakupy v anglicku - to su take palky ze sa to oplati snad niekomu kdo ma obchod a moze nakupovat veci vo velkom....
2. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teraz veci z nextu objednala cez MMB - co ponukaju ze vyber z katalogu a my nakupime a posleme. Ratali mi kazda libra x 1,28... ale som objednala len take ze 5x overal a 5x body dlhy rukav...
2. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm, ja mám furt kopu na operadle gauča, že to požehlím....ale väčšinou to končí tak, že postupne z kopy vyťahujem veci a Emke ich obliekam. Pre istotu to tam ukladám tak, aby sa to nedokrčilo. :slight_smile:
2. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat budes pouzivat overaly aj fusak do koca?
2. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som sa na to divala, tiez si myslim ze je to dost drahe a az tak velmi sa to neoplati
my mame jednu stranku na sportove veci a aj detske tenisky a odtial robia aj dovoz na slovensko, stoji to 20 libier, a za tyzden sme mali veci doma
tricka NIke, puma , adidas za 8 libier, aj anglicke znacky Lonsdale a Everlast - mm si objednaval tricka po 5 libier, tak nas to aj celkom dobre vyslo

no a detske znackove capacky okolo 10 libier, a skuste sa pozriet u nas v obchodoch :confused: :confused: :confused:
2. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ked sme byvali v UK tak tam boli obchody kde napr. znacka Columbia bola uplne lacna a tu aka drazina
jaj kebyze viem tak si tam tooolko veciciek kupim, to uz su styri roky dozadu a vtedy som tam "preventivne" kupila tri oblecka (2 body a jedny dupacky) vsetko bolo Sofii hned male :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi posli stranku kukneme :wink:

sak to vidim priamo na tych anglickych strankach alebo priamo tam tak ma ide urvat ake je to tam lacne oproti nam!
2. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
www.sportsdirect.com

a platili sme kreditkou, takze poplatok za platbu nebol

tie detske tenisky su tam fakt dost dobre, ale uz som aj u nas v obchodoch videla, ze ich predavaju - a samozrejme s riadnou prirazkou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi dik. a nebol drahy dovoz?
2. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, ešte presne neviem, ako to budem používať, ale naraz hádam nie. Ten fusak určite využijem aj 2 roky, na sánky. Asi keď pôjdeme po obchodoch, použijem fusak, že keď ju vyberiem, tak je hneď v normálnom oblečku. A overal skôr na prechádzky a keď nebudú veľké mrazy. Tak nejak si to zatiaľ predstavujem. Aj overal, aj fusak je už jazdený, takže neriešim, či to dostatočne využijem, či sa oplatí kupovať.
2. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat ten overal je krasny :wink:
2. okt 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja kukat sex v mesta
bru nocku vsetkym
2. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez kupila fusak aj kombinezku z druhej ruky. este musim kupit nejaky teplejsi komplet do kocara teraz kym este nedavam kombinezu alebo fusak. a este som kupila tu zavinovacku do autosedacky - sice novu ale sak este bude jedno mimi...
dobru noc :wink:
jamaat ten kvetinkavy nema chybu :wink:

no ja musim tiez zariesit este nemam nist, iba fusak do autosedacky a ten mi je na draka...

jedine co mam su ciapky :dizzy_face:
2. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tú zavinovačku do autosedačky mám tiež a tiež jazdenú. Má krásne farby - žlto-oranžová.
2. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mate nachstane nejake setiky na krmenie, cochvila je to tu
2. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok