Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
3. jún 2009

dupi, monkap aj my uzivame kvapky tak ako vy 😉
dnes sme boli v meste, som sichcela kupit nieco na seba a hadajte ako to dopadlo - kupila som malej svetrik 😀
bola zlatucka, spala cely cas, len teraz nie a nie zaspat
a sa mi zas pogrckala, samozrejme na etapy, vzdy do cisteho body 😀 😀 😀

bambi7
3. jún 2009

mon aj my mame ako vy 😉

monkap
autor
3. jún 2009

mimi, bambi: jej, super ... tak nas je viac 😅

my sme dnes boli na kontrole na ortopedii .... tak nadalej balit na 3 plienky a kontrola o mesiac .... joj, taka som rada, ze nam nedali tie remence .. .bo som sa dost bala .....

bambi7
3. jún 2009

mon my ideme zajtra do poradne a potom tiez na klbiky ....uvidime co povedia a co ste dnes robkali?
ja som bola vonku a teraz periem zehlim.....mala je u svokri tam sa tesia vsetci je to jedine dievcatko z ich strany tak su stastn

monkap
autor
3. jún 2009

bambi: my sme dnes rano dlho spali 😀 , potom som sa hrala s patkom, planovala s mm krstiny, boli sme na ortopedii .... a teraz budim patrika ale nie a nie vstat, uz som mu aj vezu pustila ale nepomaha 😝 .. a budem upratovat, zajtra ma lenka meniny .....

bambi7
3. jún 2009

boze mon no nasej sa nestane ze spi nejak dlho 😀

tak superrrrr

monkap
autor
3. jún 2009

bambi: to patrik spi tak dlho, nie lenka ... aj ked momentalne spia obidvaja ... ale lenka toho cez den moc nenaspala

bambi7
3. jún 2009

no to ani nasa iba vonkuuu

a lenke gratulujem k zajtrajsiemu sviatkuuuu jej ani piect nemusis staci zatial mlieckoooo 😀 😀 😀

monkap
autor
3. jún 2009

diky bambi 🙂 jasne, mliecko staci ....

mimi21
3. jún 2009

kocky ako prebieha to vysetrenie klbikov?
my ideme az buduci tyzden, tak som zvedava ako dopadneme
ale sranda ze v zahranici sa vobec nebali na siroko - len u nas

kosska3003
3. jún 2009

ahojte babenky ako mate ja som akurat dozehlila mala este spinka tak som sem nakukla
monka to ako balis na tri plienky lebo ja davam len pampesku a jednu bavlnenu pienku a to je vsetko ci tebe tak kazali ja idem buduci tt tak som zvedava

monkap
autor
3. jún 2009

kosska: mne po prvej kontrole kazali 3 plienky - pampers + 2 bavlnene ... lebo lenka nema klbiky uplne v poriadku ... dovtedy som aj ja davala iba pampers+1 bavlnenu ...

monkap
autor
3. jún 2009

kosska: a na to este ortopedicke nohavicky samzrejme

kosska3003
3. jún 2009

monka no uz som sa zlakla no tie ortopedaky to je jasnacka tak som zvedava co povie mne za tt uz sa tesim dufam ze tam nebudem musiet chodit kazdy tt na kontroli

monkap
autor
3. jún 2009

kosska: ked bude vsetko ok tak potom vam staci prist na kontrolu az ked bude mat marika 4 mesiace ...

kosska3003
3. jún 2009

monka no to viem a dufam ze to aj tak bude lebo neviem ako tam budem chodit ked bude mm v praci no ale co uz narobim

ladywitch26
3. jún 2009

tak tu akurat bola zdravotna sestra u nas a odvazila nas. uz mame 4420g. vraj priemer podla tabuliek je 150g, no a nasa nadpriemerne pribrala 200g. ved aj nadpriemerne papa. 😀

mimi21
3. jún 2009

no moj drobec spinká od 4
naposledy papala o 3,
to bude krikuuuuuuu pri kúpaní 😀 😀 😀

kosska3003
3. jún 2009

no my sme okupane napapane a spime aspon sa robi ze spi lebo sem tam este mrnci
a uz ma ide urvat zo svokry furt vravy nech nekupem kazdy den ze nech kazdy druhy a ked som jej povedala ze dneska som bola vonku s malou nebola nadsena moc no ale je to moje dieta tak budem robit ako ja chcem a ju musim pocuvat jednym uchom dnu a druhym von

ja chcem malu odvazit kazdy den lebo ja mam doma detsku vahu ale vzdy si na to spomeniem ke uz je mala okupana a oblecena no mozno zajtra

veronika1982
3. jún 2009

sssimi mne pomohol vinovy obklad.. macala som plienku do bieleho vina a to som si prikladala na prsnik ale nie na bradavku len na prsnik a pekne mi to behom hodiny stiahlo... ale brala som aj popritom antibiotika a kvapkala si oxytocin do nosa...

baby uz ste niektora dostali menzes lebo ja ho asi dostavam? ako je to s kojenim?

kosska3003
3. jún 2009

veronika no ja ho mam ja krvacam od cisarskeho furt a kolko to budde trvat do celych 6 tt no vidim to tak ze co som usetrila vlozky za 9 mesiacov teraz miniem za 6tt 😀 😀 😀

veronika1982
3. jún 2009

ale mne uz sestonedelie skoncilo a uz par dni som nespinila...a teraz zase

kosska3003
3. jún 2009

veronika jaj no ved som zabudla ze ty si rodila ako prva ja ako posledna tak to je ine no ja som zvedava kolko to bude mne trvat to sestonedelie

veronika1982
3. jún 2009

no my uz zajtra budeme mat 7 tt.. 😀

kosska3003
3. jún 2009

no to my len 2tt mame zajtra ale to ubehlo teraz ma uspavali na sale a uz som tt doma

sssimi
3. jún 2009

Ahojte.
Bola som na pohotovosti... Vôbec nechápem ten prístup ☹ ... Doktor na mňa čumel čo som neprišla hneď včera a sestrička ma po chvílke zdrbala, že čo som sa tak ponáhlala, že som mala ísť zajtra svojej gynde... Pichli mi injekciu aby sa mi prsník uvolnil a zajtra si mám ísť dať predpísať antibiotiká ak to neprejde. No a hlavne neprestať kojiť, tak teraz aj odsávam a aj kojím... Teplotu som mala na posledy 38,1 C, tak mám aj paralen si dávať a ak moc stúpne teplota, tak studené sprchy... Ale teraz neviem či mám ešte aj tie kapustové listy dávať...

zuzkaprofant
3. jún 2009

simi len si davam kapustove listi a masiruj si cecky aby sa ti to uvolnilio neboj to prejde ja som mala cecky ako silikony a tvrde ako skala apreslo to za 2 dni ani som u dokyho nebola mamina mi vymsirovala davala stel obklady kapustove bo ekd kapusta je tepla tak hned treba menit za nove a dat mokry uterak na to a tak opakovat hned ti teplota klesne neboj nic 😉

mimi21
3. jún 2009

sssimi tak to je fakt sila, typicke pre toto nase zdravotnictvo
zase sa potvrdzuje ze je to vsetko len o ludoch
tak sa drzkaj, nech ti to rychlo prejde 😉
inac pre mna je to momentalne tiez nocna mora, lebo v jednom ceciku mam nejako viacej mliecka, aj citim ze je skor plny a aj vidim ked mala papa, ze jej lahsie a viacej ide

sssimi
3. jún 2009

Mimi aj som mala v tom cecku viac mlieka ako píšeš malá bola aj rýchlejšie napapaná a aj spokojnejšia a teraz som šťastná keď z neho vydolujem 3O ml ☹

monkap
autor
3. jún 2009

ssimi: kapustne listy davaj, mne pomohli ... ani k dr. som nakoniec nemusela 🙂