Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
7. okt 2009

Ludka, Nemčianska 17. A ak pôjdete cez Kyncelovú, tak je to hneď na začiatku na ľavej strane paneláky, druhý pri ceste.

mimi21
7. okt 2009

nika, ja som v piatok v Avione 😵 😵 😵

luba142
7. okt 2009

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

toto chcem malej kupit pod stromcek, dnes som to prezerala v obchode

iinuska
7. okt 2009

lubi, aj mne sa hrozne to steniatko paci. Kamoskina mala ho mala a super sa s nim vedela zahrat a zaroven sa ucila. Vidis to nie je zly napad pod stromcek 😉

sirinka
7. okt 2009

my toho psika tiez nemame a vsetkym sme ho zavideli, tak mozno aj u nas to prejde ako darcek od jeziska 🙂

luba142
7. okt 2009

zeby vsetky majovky mali rovnaky darcek 🙂

mne sa to paci pretoze je to take naucne a ze sa to akurat hodi lebo inak neviem co by si nasla ked z toho este nebude mat taky rozum tak sa mi to zda ako rozumne riesenie, ba tiez take nemame lebo pred 6 rokmi take neboli 😒 🙂

zuzkaprofant
7. okt 2009

toho psika som kazala teraz svokre kupit pre maleho ked pridu ku nam koncommesaica je to super vec

bambi7
7. okt 2009

cafte babule no uz kupujete darceky to je zlate ale coskoro su tu vianoce tak to ide a ten psik je dobry napad 😉

co tu nove? my sme booli dne s vonku doobeda aj poobede jasne vonku sme nespali bola na mne a kukala stromceky psov a tak no podarena a smiala sa dookola na ludi 🙂

jamaat
7. okt 2009

Aj ja mám toho psíka v pláne už asi dva mesiace ako vianočný darček. Asi by som ho mala kúpiť už teraz, lebo pred Vianocami ho vykúpia. 🙂

bambi7
7. okt 2009

hej jamat 😀 vsetky majovky 😀

mimi21
7. okt 2009

ja som dnes skusala sportiak, ale este som vratila naspat vanicku, lebo nas sa neda dat uplne na lezato, tak este chvilu vydrzime vo vanicke

ludmilabb
7. okt 2009

jamaat mate tam pekne prostredie Blazike by sa tam velmi pacilo by sa vybehala do aleluja

mala uz spinka?

iinuska
7. okt 2009

bambi, aj my sme boli dnes vonku 2x.Bolo tak krasne 🙂

luba142
7. okt 2009

jamat- prave ja som ho chcela kupit ale nemala som uz peniaze som umlela v Taku, tak ho kupim na buduci tyzden, sama predavacka mi to navrhla ze pred vianocami uz nemusia byt

sssimi
7. okt 2009

Baby mali by sme na toho havkáča vybaviť množstevnú zľavu 😀

My sme už v podstate malej darček kúpili... Dostane kŕmiacu stoličku aj keď ju budeme asi využívať už skôr....No a sánky sa budu pravdepodobne kupovať.... Musíme ešte splatiť poslednú splátku na auto, tak tento rok sa nebudeme veľmi rozšafovať na Vianoce...

zuzkaprofant
7. okt 2009

no to budeme majofky spoznavacie znamenia nasich babatiek hraci psik...........xiixii

jamaat
7. okt 2009

Už sa teším na Vianoce, bude to zase radosť. S touto našou puberťáčkou to už bolo o ničom. Ale Emka už bude vnímať atmošku a aj z darčekov sa tešiť.

Mimi, aj môj športiak asi nejde úplne naležato. A vo vaničke má ešte miesta dosť, tak nejdem špekulovať. A keď vietor fúka, tak na vaničke jej môžem bunker z moskytiéry urobiť a tak ju chrániť. To je tiež dobrá vec.

luba142
7. okt 2009

ssimi ani sa to velmi neoplati ked z toho babenaa nemaju rozum 🙂

jamaat
7. okt 2009

ludka, dám ti vedieť, keď bude niekto byt predávať? 🙂 ..........Emka už spí. Okúpali sme, napapala sa a spí. ........Prečo ste vlastne kúpili byt na THK? Nejaký výhodný, či? ........Inak Sásová je zatracovaná, ale tam máš tiež lúky hneď blízko. Aj my chodievame nad Sásovú, tam už môžem toho nášho dilina pustiť.

sirinka
7. okt 2009

jamaat no ja neviem, klarka to este ani minuly rok velmi neprezivala, ja sa prave tesim , ze snad uz tohto roku 😉

dm1
7. okt 2009

tak mm som prave ukazala psika a skoro ho vykotilo z tej ceny... ze ci som sa zblaznila kupovat hracku za 1200,-sk.... som mu to nemala radsej ukazovat a kupit a ani by nevedel 😉

emode
7. okt 2009

toho psika ma neter a nasa mala je nim uplne nadsena 😀 a vydrzi aj neskor lebo su tam fajn rymovacky o castiach tela, cislach, abecede ...

mala to nakoniec nevydrzala 😀 vsetko ok, o piatej sme zacali varit veceru celkom bola dobra, potom sme sa nakojili a potrebovala som zbehnut do obchodu tak som malu naladovala do sportaku ... vsetko super, po chvili sa kukam, ze co je tak ticho, a ona drichme skoro posediacky 😎 bolo to len asi 10 minut lebo som hned prisla domov potom sedela v lehatku taka omamena 😀 isli sme kupat a doslova odpadla pred pol hodkou ...

co uz, su uz vacsie a v ziadnom pripade nesmie spinkat po pol piatej ...

sssimi ano zaspavala perfektne len posledne tyzdne ako sa velmi unavila cez den, tak si zvykla zaspat na prsniku 😀 cize ked nezaspi hned ma problem zaspat

jamaat
7. okt 2009

siri, veď jasné, že o rok to bude ešte lepšie. Ale prskavky, sviečky, ligotavý stromček sa jej určite budú páčiť.

mimi21
7. okt 2009

sranda ze uz skoro vsetky myslime na vianoce, aj my sme sa minule s mm rozpravali, ze uz su coskoro tu a co bude mala robit so stromcekom, tesim sa na to 😵 😵 😵
aj darceky uz aj ja riesim, este 2 mesiace bude dobra materska, tak to treba teraz poriesit 😀 😀 😀

emode
7. okt 2009

😀 vianoce mam velmi rada a mozno budeme na Donovaloch tak som zvedava ... zevraj je to tam cez sviatky velmi pekne 😅

mimi ja uz nemam matersku 😢

jamaat
7. okt 2009

dm, to ja som sa čudovala, že keď som psíka môjmu chlapovi ukázala a videl aj cenu, tak nepovedal ani makké f, hneď súhlasil, že by sme ho mohli kúpiť. Ale už sa čudujem aj to, že nefrfle, keď mi furt veci z MMB chodia. Tak ale platím to zo svojho, tak asi aj preto. Ale aj preto, lebo Emka je miláčik. 🙂

jamaat
7. okt 2009

Ak máte niektorá rada Zdenku Prednú, tak sa teraz do piatka dajú zadarmo stiahnuť všetky skladby z jej najnovšieho CD.

nikanika28
7. okt 2009

Baby, viete co dnes zadrel Lukasko???/
Maminka, vies preco ta mam este rad?
NO, povedz mi...
No preto, lebo si mi narodila Klarku...
😀 😀 😀

zuzkaprofant
7. okt 2009

chlapom netreba ukazovat co chcete kupit bo aj moj naco to netreba malemu tolko hraciek a pod prd netreba treba ja som nemala tak nech maly ma aj za mna a aj oblecko 😀 nepijem nekupim tak mu nakupim a hotovo.....ixixi...moj christianko zaspinkal a uz aj hore je ako stale kuka telku na bruchu a cumla si pesticku 🙄

dievcata ked uz nemate matersku tak ake peniazyk budete dostavat len rodicovsky prispevok?

ludmilabb
7. okt 2009

no Jani ja sa ani tvojmu chlapovi necudujem Emka je strasne zlata, inak na tej fotke kde ma tak pekne prsteky som si myslela ze je to momentka ale figu ona ich mala aj dnes takisto je z nej mala dama, pockaj ked vyrastie
a Sofia v aute pustila taky rev ze som ani mm nepocula co mi vravi...nabuduce prideme skor 😉

na Vianoce pojdeme do Detvy takze to bude aj fajn aj nie...doma je doma aj ked predtym sme boli doma tam ale uz tam nic nemame, kompletko prestahovany a svokra bude behat s jedlom hore dole a to neznasam ked zjem dva chody a este mi tlaci ze si mam dat nieco lebo som hladna 😠

byvame na THK kvoli tomu ze tu byvala moja teta, jej sme kupili byt v Detve. Nevyberali sme si...az taki spokojni nie sme, hlavne mm.