Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
8. okt 2009

kristiniatko berieme tu stolicku za 109 eur

luba142
8. okt 2009

kristiniatko nam povedala doki ze mam este aspon do 6 mesiacov davat len mliecko ze pribera dobre, ja kojim od narodenia cez den po 2 hodinach ked je hore a ked spi tak to aj 3-4 hodky neje a v noci mi spava celkom dobre budila sa len raz niekedy ma obdobie ze sa budi castejsie ale uz aj cele noci spava. Mala som nutkanie nieco zacat ale vydrzim este mesiac, ked je spokojna a nekrici od hladu

nikanika28
8. okt 2009

mimi u nas 😀 😀 ..slniecko svieti, ani oblacika...

luba142
8. okt 2009

nika ja som vcera prezerala v Taku vecicky a aj tu mikinu fialovu som prezerala ale nekupila nakoniec mama kupila nohavice take tensie podsite v pase bola masla miesto opaska mali ich fialove a kavove tak sme vzali kavove ale az na jar

nikanika28
8. okt 2009

no potrebujem ist s Lukym na kontrollu a Klarka si spokojne spinka 🙂

mimi21
8. okt 2009

no hmla uz ide do kelu, tak predsa bude dnes pekne, tak to vyuzijeme a budeme vela vonku, zatial cafte 😎 😎 😎

nikanika28
8. okt 2009

no ja pojdem hadam zajtra zase pokukat, co maju nove 😀 😀 zase ulovim daku Kittynu 😅

ludmilabb
8. okt 2009

tak mala spala 6 minut a debati a to sme hore od 7:20 ☹ ☹ ☹
a pol hodinu som ju uspavala lebo bola mrzuta uz suchala si oci, je mi do placu beriem ju von nema to zmysel

emode
8. okt 2009

ahojte
mala zaspala bez plaču tak mi je trochu lepšie ale viem presne o čom hovoriš ludka 😢

inak nam sa prerezava jeden dolny zubok 😀 zatial trci len jeden maly hrbolcek a vidiet v dasienku taku ciarku ale je to tam 😀 😀

zuzkaprofant
8. okt 2009

emode to tak vidiet zubók ze hrbolcek a zarecka ja ze uz vydiet noramalne biely zubok......ixixi

tak poto mi mame uz asi 2 spodne bo take papmupisky ma a biele carecky troska presvitaju 😀 ale este to neklopka na alyzicke aspon ja nepocujem lebo maly mrci ked mu idem kukat neviem kto mu bude zubky tahat ☹

iinuska
8. okt 2009

dobre ranko , aj my sa chystame vyuzit krasny den na prechadzku. 😎
ludka, u nas podobne, od 7 hore, zaspal pri kojeni, polozila som ho a ocka otvorene .Skusala som ho uspat na rukach, ale vysmiatyyy bol ze az. Teraz sa hraje v kresielku.

iinuska
8. okt 2009

emode, gratulujem k zubku 🙂
zuzka, skus prejst prstom, ja som na to prisla tak, ze som mu chcela potriet dasienka gelom, co uz bol taky mrzuty a zubok uz bol prerezany 😢

luba142
8. okt 2009

je sice krasne ale u nas fuka velky vetrisko asi nas odfukne dnes 😀

luba142
8. okt 2009

emode blahozelame k zubku nas uz je ostry ako britva ale zatial ma nekuse len ked jej dam prst tak to boli ako cert

zuzkaprofant
8. okt 2009

inuska vyskusam ja ked som ho rpedtym natierala tak take tvrde raz tam vidim zubecky a raz nie....ixixi ale slintame a kuseme vsetko najradsej zahlavceky co davam okolo neho lebo sa mi kotula az na dlazbu

moj etse spinka tak musim byt tisko a tu len tukam to ho nezobudi 😀

iinuska
8. okt 2009

lubi, ja ked dam malemu prst do pusky, tak kuse ako male steniatko 😀

emode
8. okt 2009

u nas nefuka ...
rano som vyskusala auto, uz ma noha tak neboli a da sa mi vpohode soferovat, tak som rada, ze uz nie som priviazana doma ... neviem si predstavit, ako to prezili nase mamy 😝 ked sme my boli mali

ked sa zobudi tak sa chystam von do mesta 😀 dam ju do sportaka 😀 je tam spokojna

zuzka tak sleduj, ja to citim na prste ze je to uz take tvrde ...
innus a lubka tiez gratulujem 🙂

iinuska
8. okt 2009

emode, nam prvy zubok vysiel 20. sept.na manzelove narodky, tak to si zapamatame 😀 😀 😀

dm1
8. okt 2009

nika nieco pre teba 😉 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1394707

tak nas drobec sa zobudil uz o pol siestej a spanok nikde. Tak sme sa napapali a o 7 som vyrazila von. Prvykrat tak skoro. Vyuzila som to a isla som do Lidla mali tam detske vecicky aj pancusky - to bol masaker o to - ja jedina s kosikom som myslela ze sa tam neprebijem 😀 teraz som ho uspala na fitlopte tak spinka....

inak u nas je nadherne pocasie este pojdem urcite von poobede ked sa napapa zeleninky.

jamaat
8. okt 2009

dm, akurát včera večer som hovorila chlopovi, že neprišiel leták z Lidla a že som zabudla pozrieť, aká je akcia. 🙂 ........Aj si dostala dačo? No idem pozrieť, či mi dačo ušlo alebo nie. Ale pančušky som kúpila minule. A plno pančušiek mám, čo mi dali ako darček do balíčkov z MMB. Tak tie doma nosíme, lebo ja som kúpila 74 a to sú jej ešte riadne veľké. Aj 68 jej na nôžkach visia. Nemá sadlo, tak sa jej to nenaberie do šírky.

iinuska
8. okt 2009

no u nas je nejako pod mrakom. Dufam ze nezacne prsat.

iinuska
8. okt 2009

jaj, tam nas drobed nie a nie zaspinkat.Kde sa mu tie baterky vyberaju???? 😀 😀 😀

dm1
8. okt 2009

jamaat - kupila som pancusky aj take dve supravicky. Mali aj peknu deku za 180,-Sk ale mali len modru, ruzovu a bielu a ja by som radsej zltu alebo zelenu ku kociku.

inak som sa presla aj k nam do tesca tu v dca a ten isty overal co som pred 2 dnami kupila v TN tu mali skoro o 200,- Sk drahsi... som myslela ze ked su akcie tak su vsade v tescu nie len niekde 😨

iinuska
8. okt 2009

aj nam prisiel vcera letak z lidla, ale este som sa k nemu nedostala.

borocka
8. okt 2009

mimi: mame kocik od baby point....sme spokojni, ked lezi tak ozaj lezi,kolieska posluchaju, akurat musim do sportiaka kupit fusak s dierami na bezpecnosne pasy.

fiha, takze ten moj chlap je este anorektik?!?! porodnu vahu sme mali 3200g a 51cm. dnes mame 6000g a 63cm/ 4 mesiace a 2 tyzdne. mne sa to ale zda dost, ved mi dava zabrat. doktor vravi ze pribera podla tabuliek a vraj mam kojit kojit kojit...kedysi vydrzal medzi jedlami 3-4hodiny, dnes tak 2,5 max.a celkovo je spokojnejsi ked mu dam aj inu stravu, lepsie potom spinka.

a ozaj, ako ste na tom vy od porodu??? kojenie zvladate alebo len ja som taka padavka?? pred tehotenstvom som mala 54kil, v den porodu 62 a dnes ubohych a smiesnych 44kilo.

a vianoce??? my patovi chceme kupit stolicku na jedenie...len kedc vidim ceny tak sa mi kruti hlava:((

iinuska
8. okt 2009

borocka, ja mam o 4 kila menej ako ked som ostala tehotna. Pocas tehu som pribrala 12 kil
dobre ze pises, ja sa chystam kupit tiez fusak a na tie bezp. pasy som skoro zabudla. No to by bolo 😅

dm1
8. okt 2009

borocka - ze 44kg 😲 😲 😲 ticho zavidim. Ja som po porode nieco zhodila ale teraz mi vaha uz dobre 3 mesiace stoji a nemam ani vahu pred porodom a nieto este menej... potrebovala by som dat dole 10kg lebo vyzeram hrozne ale akosi to nejde... furt tlacim sladke jak mam doma proste neviem odolat. Kedze stale kojim nemozem moc cvicit / dobra vyhovorka 😀 /.

si myslim ze mate dobru vahu lebo nemate este 5m. Nas ma 5m a 1t a ma 5950g a 68cm! Preto nam kazal doktor zacat prikrmovat.

dm1
8. okt 2009

borocka poslem ti tych mojich 10 kil 😉

borocka
8. okt 2009

dm1: takze budete hrat basketbal🙂🙂 to je dobra vyksa!!!a slabe kila. aj nas pato je dlhy a chudy, ale matko musi byt extrem. ale kym je zdravy!!!!

no, nemas co zavidiet, ved ja som taka trieska ze Pata ledva dviham na ruky, manzel ma nema za co chytit a posmieva sa mi. komplet musim vymenit satnik lebo nemam co na seba.a uz aj vlasy mi padaju:(:(

dm1
8. okt 2009

my tiez z mm hovorime ze mame doma modela 😉