Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
8. okt 2009

jamat to nasi vraveli neivem ako sa to povie normalne ale u nas sa to vravi slinntafka....xiixixi

kristiniatko
8. okt 2009

emode - prosim ta kde vam dali taku dobru cenu? Ak je to cez net, tak napis aj ja ju tam objednam. Vdaka!
To len tak narychlo pisem, lebo musim kupat malu. Zas som cely den nemala net. ☹ Potom si vas prrecitam

ludmilabb
8. okt 2009

aka stolicka to vlastne bola tusim Chicco ste pisali, dajte prosim link...neviem to najst v historii fora

dufam ze Sofia sa uz nepreberie som jej prestriedala obidva prsniky, hmm

jani ides sutazit s Emkou?

slintafka to co je preboha 😅

dm1
8. okt 2009

zuzkaprofant - ja som rozmyslala ze sa dam zaockovat na ovcie kiahne lebo som nemala a ak by maly dostal a bola by som tehotna bol by prusvih veliky. ale ked kojim tak sa tusim neda tak neviem

jamaat
8. okt 2009

ludka, tak ste nás dnes predbehli v spaní, ale aj Emka už spí. A mlieko tiež ltt. Našťastie zaspala od únavy, tak nepýtala veľa. Dnes spala od druhej do pol ôsmej len polhodiny v kočíku. Ale nebola zlá, takže OK.
A možno aj pošlem dáke fotky. Do tých okatých, tam by sa Emka nestratila 🙂 ...A ty by si svoju princeznú mala tiež prihlásiť. 🙂

Dnes som v meste stretla kamaráta, má ročnú dcéru a tá má úžasné vlasy. Taká gaštanová farba, tmavo hrdzavá, ešte aj zvlnené - no krása!

dm1
8. okt 2009

baby jak sa mi dnes maly neotocil na brusko snad 30x tak ani raz. stale sa pod hrazdickou tocil na brusko a po dlhsej dobe sa zacal rozculovat a nevedel sa prekotit naspat - aj ked uz to parkrat spravil. Ked som mu pomohla do pol minuty bol zase na bruchu a tak stale dokola. S mm sme na pol minutky isli do kuchyne a vratime sa a maly odgulany pod stolom!!!! tusim uz vytiahnem ohradku zachvilu....

zuzkaprofant
8. okt 2009

dm to len kiahne su zle pre tehotne ci aj ine choroby
nas sa pytala decka lekarka ze ake choroby sme mali ze sa mame dat zaockovat len enivem ci ma ockovali alebo nie ale za komunistou vsetko ockovalize, lebo ja nemam moju zdravotnu kartu tak neviem ci som bola ockovana alebo nie

ludmilabb
8. okt 2009

jani nabuduce donesieme fotak a tie Emkine okale nafotim 😉
prisli ti vecicky z aukcie? boze ja som zase prihodila na dve nove veci ale pri mojom stasti zase polovicu aukcii nestihnem...Sofia doobeda zla, potom som jej dala tie kvapky a spala 1 a pol co je pre nu rekord za posledne dva tyzdne ale lezala som pri nej a po tristvrte hodinke sa prebrala ale ututkala som ju ani neviem ako. Suvis s kvapkami to mozno aj ma, ktovie?
Vam s emode sa beha po meste ked mate auticka! ja za volant v novom aute nesadnem po deviatich rokoch by to bola havarka ako vysita

dm1
8. okt 2009

zuzi neviem ci aj ine ale kiahne su tak dost mozne pri detoch tak preto ma to napadlo. Ja ani mm sme ich nemali tak preto. Aj ked som bola tehu tak neterka mala kiahne tak sme tam nemohli ist. esteze neboli u nas ked jej prepukli... vtedy som sa zlakla a som si povedala ze sa musim zaockovat.

jamaat
8. okt 2009

ludka, vecičky došli, sme to na ulici aj s emode rozbaľovali a pozerali 😀 .....spokojná som s nimi. A dnes mi aj fusak došiel, tak už je to všetko z toho posledného ošiaľu.
Emode tiež po šiestich rokoch nanovo trénovala šoférovanie, keď si auto kúpila. Takže treba zavolať mamu, nech kočíkuje Sofiu, a s Jankom pekne trénovať najskôr na opustených cestách. Inak už sme s Erikou dohodli, že nabudúce sa stretneme niekde pri vás v trojici 🙂

dm1
8. okt 2009

jamaat, emode, ludka - to mate super ze ste blizko seba a mozete sa stretavat

dm1
8. okt 2009
jamaat
8. okt 2009

dm, hej, dobre je to. A čudujem sa, že sa nás toľko bystričaniek na koňovi stretlo. Lebo tá naša bystrica je taká zaspatá.
Ja na kittynku nie som zaťažená, ale táto sa mi páči, lebo je žltá!!! Hmmmmmmmmmm..........nepodkušuj!!! 😀 ....aj cena dobrá....hmmmmmmmmmmmmmmmm............ juj!

jamaat
8. okt 2009

Jaaaj, veď píšeš, že žltá. Ja som prečítala zlatá. 🙂

emode
8. okt 2009

jamaat ludka hlasim ze aj Sofia uz spi tak od tristvrte tiez ju zlomilo riadne ved sme boli cely den vonku 😅

dm ja som na tom podobne i ked mne robili na prostilatky test len som tam na infekcne vtedy nezavolala a teraz neviem ci este budu mat vysledky ... som mala v siedmom mesiaci pasovy opar tak som bola aj na infekcnom ze vraj to mozes dostat len ked uz si mala ovcie kiahne a moja mama tvrdi ze som ich nemala ...
takze tiez rozmyslam ze sa dam zaockovat ...

ludka aj nam kvapky zabrali 😀 ale nedavam jej ich normalne dnes spinkala a zaspinkala 😅 to preto lebo sme mase deticky s jamaat dobre poohovarali 😀

dm tak aj prvy zubok mame narovnako 🙂

mimi21
8. okt 2009

no cafte
ste toho dnes teda popiiiiiiiisali, ani docitat vas nestiham
my sme boli skoro cely den vonku
a o zubjku u nas zatial ani nechyrovat ...

dm1
8. okt 2009

emode sak ked uz sa rovnaky den narodili tak nech aj zubky maju rovnako 😉

kosska3003
8. okt 2009

ahojte tak aj ja som vas konecne docitala bolo toho fakt dost my sme dnes boli v Terchovej u svagra tak sme vyvetrane ale mala stale sopli a kasle aj ramienko ma zapalene tak mam dilemu z toho ockovania asi zajtra skocim ku dr a jej to ukazem co s tym a hlavne nech mi ju neockuje ona ju chce totiz buduci tyzden ockovat ze to treba ze ona nie je chranena proti tym chorobam a tak ale ja sa bojim aby mi nedostala nieco niaku tu chorobu

ludmilabb
8. okt 2009

u nas ziadny naznak zubkov ale aj dobre ak ma byt este horsia tak... ☹

mimi21
8. okt 2009
jamaat
8. okt 2009

tieto overaly tu bývajú dosť často. Niekto to asi nosí z Anglicka alebo tak nejak.

ludmilabb
8. okt 2009

mimi 😉

na toto som prihodila ale to bude bitkaaa
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1396813

jamaat
8. okt 2009

Mne dnes došiel tekvičkový overal a je ešte krajší, ako na fotke. Ale ešte je Emke veľký.

jamaat
8. okt 2009

ludka, tak tá je nááááádherná!!! ...........Držím palce a keď to vyhráš, asi aj trochu závidieť budem. 🙂

jamaat
8. okt 2009

ludka, páči sa mi, ako si už aj ty aukciám podľahla 😀

ludmilabb
8. okt 2009
mimi21
8. okt 2009

ludka ale to tak na buducu zimu, nie???

mimi21
8. okt 2009

ale krááááásna je,velmi !!!

ludmilabb
8. okt 2009

strasny plac zo spalne tak som bola malej dat cumel je cas ist spat

jamaat
8. okt 2009

takéto háčkované čiapky ponúka jedna aj tu na koníkovi.