Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
8. okt 2009

my sme uz tiez 2x uspavali nechapem co sa zrazu tak budi a prsnik nechce 😖 kym som sa sprchovala mm zaspala na pleci v obyvacke kukajuc rozpravocky 😀 takymto cinom si vychovame riadneho rozmaznanca 😝

ludka ak mas vodicsky tak to mas super aj ked si dlho nejazdila da sa to potrebujes len sa odhodlat a denne jazdit aspon par km ... kamoska dnes mala skusky a nespravila teraz je to des robit si vodicsky riadne to sprisnili ... 😠

emode
8. okt 2009
dm1
8. okt 2009

emode ta stolicka je perfektna ale trochu draha... ale mame uz 2 obyc.drevenne tak by mi kupa novej urcite nepresla 😉

jamaat
8. okt 2009

ale inak zľava dobrá 🙂

dm1
8. okt 2009

to hej zlava je pekna a najviac sa mi paci na tom velkom obrazku taka pestra je

dm1
8. okt 2009

mm este aj dnes rozdychaval ze som vobec chcela kupit toto hava z FP... hovori "pes za 1200,- SK...." no nechapal. Nezabralo ani ked som povedala ze vie hovorit 😉

jamaat
8. okt 2009

dm, tak povedz, že keď nie tohto FP, tak živého dovlečieš 🙂

dm1
8. okt 2009

jamaat skusim 😉

jamaat
8. okt 2009

Keďže my už živého máme, tak už MUSÍME kúpiť FP 😀

jamaat
8. okt 2009

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... ........tam mám ešte kartu na zľavu nejakých 10-12%, takže to vyjde celkom fajn, neoplatí sa z netu objednávať.

jamaat
8. okt 2009

Keby človek vedel, či nespravia nejakú vianočnú akciu naň, či nebude vypredaný, či teraz kúpiť, či počkať.

emode
8. okt 2009

dm a ako vie hovorit 😀 niekedy je mu rozumiet namiesto "chytil si ma za prstíky" ... "chytil si ma za prsníky " 😅 a neviem ci nahodou nema byt správne pršteky ...

ta stolička je sice drahsia ale je vyborna, brat ju tiez kupil malej a neolutoval ...

my na jar planujeme ziveho 😀 hovawarta
macky su u susedov tak tie nemusime 😀

emode
8. okt 2009

asi som vymenila "véčka" 😲

dm1
8. okt 2009

ja som ale nikde toho psika "na zivo" nevidela. ked budeme nabuduce s mm niekde v hrackarstve dame si ho predviest mozno ho presvedci sam macko 😉

dm1
8. okt 2009

inak aj toto je zaujmava stolicka.... http://www.predeti.sk/?c=detail&id=5253

jamaat
8. okt 2009

ludka, emode, žeby sme takéto vyskúšali? 🙂 http://www.alltoys.sk/iobchod/product_info.php?...

jamaat
8. okt 2009

dm, majú ho asi v každom hračkárstve, my už sme ho skúšali aj na živo.

dm1
8. okt 2009

sak pozreme zatial som pozerala len hracky pre prtavcov a aj som ho tam videla ale vtedy sa mi to zdalo skoro kupovat.

jamaat
8. okt 2009

pre koho?? 😀

jamaat
8. okt 2009

emode, véčka nevadia, pochopili sme. Je to pekný pes.

dm1
8. okt 2009

prťavcov prťavých 😀

nikanika28
8. okt 2009

Otec sa vracia z práce a vidí ako jeho deti sedia v pyžamách pred domom a hrajú sa v blate s prázdnymi škatuľkami od pizzy a číny, ktoré sú rozhádzané po celej záhrada.
Vrátka na ulicu sú otvorené dokorán, práve tak aj dvere od auta, vo vnútri leží pes čerstvo vyváľaný v blate a nikde ani stopa po druhom psovi.
Muž vošiel do domu a uvidel ešte väčší neporiadok. Lampa prevrátená a behúň skrčený pri stene. V prostriedku izby hlasito hrala televízia a jedáleň bola zahádzaná hračkami a rôznymi dielami šatníku.
V kuchyni to nevyzeralo lepšie. V dreze stála hromada riadu, rádio hralo na celé kolo, ostatky raňajok rozhádzané po stole, navrchu na obrúskoch leží mačka. Chladnička otvorená, psie žrádlo na podlahe, rozbitý pohár pod stolom a u zadných dverí kôpka piesku.
Muž rýchlo vybehol po schodoch, pričom stúpal na ďalšie hračky a šliapal po oblečení.
Ale nepozeral na to, len hľadal svoju manželku. Bál sa, že je chorá, alebo sa jej niečo vážneho stalo. Videl ako dverami kúpeľne presakuje voda. Pozrel tam a uvidel mokré uteráky na podlahe, rozliate mydlo v kope špinavého prádla a medzi všetkým ďalšie rozhádzané hračky. Kilometre toaletného papiera sa vinuli medzi tým všetkým a zrkadlo a steny boli pomaľované zubnou pastou.
Rýchlo sa otočil a ponáhľal sa do spálne, kde našiel svoju manželku, ležiacu v posteli a čítajúcu knihu.
Pozrela sa na neho, usmiala sa a spýtala sa ho ako sa mal celý
deň.
Pozrel sa na ňu nedôverčivo a spýtal sa: "Čo sa tu dnes stalo?"
Usmiala sa znovu a odpovedala: "Pamätáš sa, drahý, že každý deň, keď sa vraciaš z práce, pýtaš sa ma: "Čo si, do riti, robila celý deň?"
"Áno," odpovedal muž neisto.
"Tak dnes ........... som nerobila nič!"
😀 😀 😀

kristiniatko
8. okt 2009

ahojte, tak zase pisem takto v noci. 😒 Len tak narychlo, lebo sa musim aj vyspat. 🙂
emode - dakujem za link, uz som jej aj napisala co by nas to vyslo aj s postovnym, ale ak to bude zhruba rovnako tak to kupim tu u nas, keby sa daco stalo koli reklamacii.

kristiniatko
8. okt 2009

mimi21 - ta stolicka polly magic, si s nou spokojna? mala ti v nej vpohode lezka? teraz si vybrala tu vlozku pre najmensie babo a mas ju stale akoby v pololeze? stale niesme rozhodnuti ci tu alebo polly 2v1. lebo ta 2v1 neviem ci sa da dat do takeho pololeza. diky za napisanie
papa, zajtra budem mat uz konecne net aj cez den, tak nieco pokukam a napisem

ludmilabb
9. okt 2009

ahojte, dobre rano, vcera som uz nebola vecer na nete, a psik sa mi paci zeby som sa pridala k tomu vasmu osialu 😀 to budem ale zase od mamy pocuvat ze uz zacinam vyhadzovat peniaze ako sestra 😖
ta stolicka ma fakt super zlavu len mne sa pacia kvoli bezpecnosti stolicky ktore maju tie spodne nozicky prepojene posobia na mna viac stabilne tak neviem...ci by sa mala neprevratila ak by sa zacala naklanat alebo tak ale ta cena je lakava
kristiniatko ty si nocny vtak uf

Jani stretko dat mozeme a tu pri nas mi to nerobi problem

co sa toho vodicaku tyka ja mam iba ten ruzovy som este v skusobnej dobe a to uz ktovie ci plati po tolkych rokov, vtedy som si ho zabudla vymenit a kedze som nesoferovala tak som to neriesila

vcera dobra hlaska v Panelaku ze chcela by som si s tebou Albertik potrkotat, nooo 😀

emode tak to budete mat riadneho obra psa, ale celkom cvicitelny, inak nas pes je vdaka hracke veeelmi lahko ovladatelny na nasom sidlisku som fakt ziadneho podobneho nevidela a jedna pani sa ma pytala ci som si ju dala vycvicit v nejakej psej skole 😕

jamaat
9. okt 2009

Dobré ránko.

ludka, ako prepojené nožičky na stoličke? Podľa mňa sú tie stoličky v podstate rovnaké, len obrázok na poťahu je odlišný. A táto Chicco nemá odkladací košík.
S vodičákom neviem, ako to je. Ale hádam stačí ísť len vymeniť, veď nikto nevie, či si jazdila alebo nie.
Rozprávala som doma, ako susedovci čumeli, aká je Blazika vycvičená 🙂

nika, ten vtip poznám, dobrý je. 🙂

jamaat
9. okt 2009

ludka,hovoriaceho psa popýtaj na Vianoce od mamy a bude! 😀

borocka
9. okt 2009

Emode: nie, mam 165cm na 44 kil. mizeria:( !!!

a kde vam vysli prve zuby??spodne jednotky?? lebo ten moj si pcha prsty cele dni, na spodnom dasienku ma aj hrcku a je nervozny, lenze ta hcka je asi tak 2-3 zub zlava. tak neviem ci to nie je len plany poplach.

a ozaj k tym darcekom....mate niektora choditko?? podla doktorov by sa to velmi nemalo pouzivat, ale mne to pride celkom uzitocne.