Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
9. okt 2009

inus-- ja som povedala tiez ze nabuduci tyzden toho psika kupim ked mam este matersku a aj prispevok spolu tento mesiac budeme naposledy vo vate 😀 ,tak to vyuzijem a aj tak radsej v predstihu ako keby ho potom vypredali

mystery7
9. okt 2009

nadherne vecicky 🙂 overal je uzasnyyyyyy

luba142
9. okt 2009

ludka pekne aj super ceny a ten svetrik vobec nevyzera cisto chlapcensky uplne v ppohode, ved nemusia mat vsetko len ruzove ...no nie?

kristiniatko
9. okt 2009

ahojte, no konecne som sa sem dostala aj cez den!

kristiniatko
9. okt 2009

zuzkaprofant - aj ty mas tu chicco polly magic? si s nou spokojna? aj mne sa paci, len je dost draha. u nas stoji 180€, a so zlavou 160€, tak vaham ci tu alebo len 2v1

mimi21
9. okt 2009

ludka ten overal je suprovyyyyyy
ja som dovarila, ze sa idem najest a houby houby, mala je uz hore...

kristiniatko
9. okt 2009

ludmilabb - pekne vecicky si vyhrala. aj ja malej kupujem aj modre a chlapcenske veci. mne sa to na nasej malej paci. 🙂

kristiniatko
9. okt 2009

mimi21 - to poznam 😒 Ja sa vzdy najem az okolo 14-tej. teraz mala spi, ale nechcem buchotat aby sa nezobudila. aj tak bude spat len 45 min.

kristiniatko
9. okt 2009

jamaat - aj ja idem v pondelok vybavovat na urady, presnejsie na socialnu poist. Konci mi materska.
Inak baby, ktore este neviete, treba ist hned na druhy den na socialku ako vam skonci materska aby ste si nemuseli doplacat do dochodku. A predtym si zoberte tlaciva na urade prace, lebo k rodicovskemu musite mat aj take potvrdenie zo socialky, ale to vam daju na urade prace, alebo si to stiahnite z netu. aby ste sa zbytocne nenabehali 2x na socialku.

ludmilabb
9. okt 2009

jej dakujem za pochvalu no ten overal bol drahsi tak dufam, ze Sofii bude dobry 😀

kristiniatko
9. okt 2009

mystery7 - to posledne bodynko z albumu je super! U nas v Tescu je vzdy hned vsetko vybrakovane a to nehovorim o Lidli.
Inak konecne som dala foto do albumu!

zuzkaprofant
9. okt 2009

ludnila cosi tolko by som nedala srtala 120eur max aj spostovnym 😀

kristiniatko
9. okt 2009

zuzkaprofant - no to si kupila za dobru cenu, pisala som vyssie, ze u nas ju dostat za 160€

kristiniatko
9. okt 2009

zuzkaprofant - si ju kupila v nemecku, vsak? u nas su hrozne drahe. mame sice lehatko, ale ak by bolo aj druhe babo, tak by sa nam hodila

zuzkaprofant
9. okt 2009

kristiniatko ja soms nou spokojna maly je tam od narodenia v nej da sa dat hore dole zalezi na akej stolicke ja sedim potom je tam ta kravicka ktoreho ale nasho maleho znervoznuje tka ju mlati 😀
potom sa dat babatko do lehu akoby bol v autosedacke potom je na pol sed a potom na sed ako sedime normalne pri stole je tam na nozky daka ochrana kde si babo vylozi a su popruhy no mne sa to paci a hlavne je super pultik kroty sa da vytiahnut a ten sa da super vyumyvat dole je kosik na hracky 😀

dievcata zase som zabudla na topanocky a isli za 1 eur zase na nervu ja zabudam brutalne 😠

inac ta stolicka na sk strankach je max predrazena da sa kupit uz okolo 100eur nova

ludmilabb
9. okt 2009

kristiniatko Sabinka je zlatá a profilové foto máš veľmi pekné, naša v lehátku byť dáko extra nechce, čo už ešte že ho máme požičané 😝
a už sa ti nezmestí do kočíka?

kristiniatko
9. okt 2009

kupila si ju cez ebay?

jamaat
9. okt 2009

Tak ten balík za 1 eur, dobrééé! 😀 .....a svetrík je pekný. A vidím, že kombinéze si neodolala. 🙂

zuzkaprofant
9. okt 2009

ano v nemecku tu take veci su lacnejsie ako na sk ale zase vy oblecko kupujete krasne za super ceny tu je to drahsie sa mi zda

inac som si pisala so svokrou zec skype a ona skuptos ze malemu nekupime vsetky hracky som som im poslala linky ze len jednu ta fasa vydia maleho raz za pol roka a jednu hracku mu donesu 😠 a ze 40eru za toho psika racieho co sme sa tu vcera bavili je vela no jedni vnuca prve maju a sporia

ludmilabb
9. okt 2009

Slovensko je úžasná krajina, vo Fínsku napr. stojí malé pivo 3 eura ale keď mm spomenul aký má plat ľudia tam len vygúľali oči 😨
ja neviem tu sú drahšie veci ako v zahraničí a platy o polovicu menšie 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kristiniatko
9. okt 2009

ludmilabb - dakujeme za pochvalu. No my mame take lehatko od Fisheru, Rainforest. Nasej sa tam velmi paci. vibruje a sama sa moze hojdat, tak sa v nom vie rozhojdat, ze sa az bojim, ze vypadne. 😒
Hodim link: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6220991
To sme dostali na krstiny.
No uz sa veru nezmestime do kocika. Pred 2 tyzdnami sme boli na poradni a mame 7660 g. 🙂 V hlbokom uz mrncala, ze nevidi, a tu je spokojna. Mame Jane Slalom a spe spokojni.

jamaat
9. okt 2009

Emka je pomocníčka! Už mi zase utiera prach v poličkách. Prekrúti sa na deke tak, že strčí nôžky do poličky a tam nimi šibrinkuje. 🙂

ludmilabb
9. okt 2009

Janka no neodolala..... sa teším keď dorazí 😉
inak sa ešte stále smejem ako si povedala keď Emke padla čapica na nos, že malá je zase pirát...Sofia to tiež tak máva ale taká výstižná asociácia ma nenapadla 😀

kristiniatko
9. okt 2009

No asi sme vstali, tak bezim. 😒 Len 20 min. no super. ☹

jamaat
9. okt 2009

Budúci týždeň sa má ochladiť, tak trošku sa aj teším, ale len trošku a len kvôli tomu, že budem môcť vytiahnuť oranžovo-žltú zavinovačku do autosedačky. 😀

kristiniatko
9. okt 2009

este spime! 🙂

kristiniatko
9. okt 2009

jamaat citala si co som pisala o tom urade a socialke? ak nahodou nevies

kristiniatko
9. okt 2009

este pridam nejake foto

ludmilabb
9. okt 2009

pomaly sa blizi cas na dalsie ukladanie takze ja tu zatial koncim...

kristiniatko
9. okt 2009

ludmilabb - drzim palce aby rychlo zaspala