Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
9. okt 2009

ludka, sikulka, nas drobec nevyzera na to ze by sa mu chcalo spinkat. Okupkany uz je. Vo vani sa mu paci, tam by vydrzal aj hodinu 🙂

ludmilabb
9. okt 2009

iinuska ale cez den spala ani nie dve hodiny tak zaspala, utahana a este k tomu jej kym som bola teraz vecer vencit psa mm hral na gitare 😀

iinuska
9. okt 2009

dnes ma zase vytocila susedina mala.Tak isli sme z prechadzky, pozerala do kocika, malemu vytrhla z ruky hryzatko a vrazila mu ho doi pusy. Maly sa tak zlakol, zacal plakat. A ja nervy. A jej mama sa len pozerala.Potom jej pobedala, aby to nechytala, ze teraz bola na ihrisku.No skoro ma porazilo. 😠 😠 😠

ludmilabb
9. okt 2009

iinuska ked malu nevie jej vlastna matka vychovat, musis jej par vychovnych slov povedat ty 😒

ja zhanam nieco taketo
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1389294

ceny novych su http://www.babytrend.sk/babyono-podlahove-puzzl...

mate nieco podobne na podlahe?

zuzkaprofant
9. okt 2009

ludmila ja take tiez zhanam

jamaat
9. okt 2009

Ja také nezháňam, ale tú aukciu sledujem, pekné je to. Aj som raz prihodila. 🙂

iinuska
9. okt 2009

no tak uz aj maly zaspinkal. Klasika pri kojeni 🙂
ludka, to sa sem teraz v lete nastahovali. Porazi ma. A taky tu bol klud.

jamaat
9. okt 2009

Tak moje dieťa bolo dnes úplne na zožratie. Pekne spinkala, papala, stále sa smiala, vo vani sa bláznila a teraz som ju musela preberať pri papaní, aby zjedla niečo ešte skôr, ako úplne zaspí. A na konci papania sa prebrala sama a také úškery hádzala, jazýček vyplazovala, že som sa skoro rozliala. 🙂

jamaat
9. okt 2009

Videli ste Cháru, aké fotky nafotil? No teda!!! Do tváre vyzerá ako vysoké tintítko a pritom taký chlap! Že je mocný som vedela, ale že tak dobre vyzerá.....hm hm hm!

jamaat
9. okt 2009

Ale Šebrle je aj tak krajší! 😉

ludmilabb
9. okt 2009

Janja a takychto dni keby bolo staaale... 🙂

Sofia dnes bola tiez dobra az na to spanie sme sa pekne hrali aj sama dost dlho vydrzala no a Emka je na zjedenie to jej jasne 😀

jamaat
9. okt 2009

ludka, to asi pomohlo to včerajšie ohováranie s emode. Aj ja sa lepšie cítim, keď sme si srdcia povylievali a viem, že v tom nie som sama. 😀

ludmilabb
9. okt 2009

My sme vcera pozerali ze ake foto spravili sportovci a mm na Charu ze aky opiciak (zo srandy) som povedala vsak cely ty 😵

dm1
9. okt 2009

ludka u nas maju tie penove puzzle normalne v hrackarstve tak pozri aj u vas. ja ich planujem tiez kupit.

dm1
9. okt 2009

pekne http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6856190 vzdy ked nieco pozeram drobcovi tak najdem len pre dievcata co sa mi pacia... asi musime chytro tu babu spravit 😀

mimi21
9. okt 2009

no tie puzzle musim aj ja omrknut, lebo mala furt zlezie z deky hracej

jamaat ja som uplen odzbrojena, ked mala vypluje cicik a zacne sa na mna usmievat, ja vtedy nemozem
a ked kojim, ktokolvek moze hovorit, ale akonahle poviem nieco ja tak cicik von z pusy a rehoty 😵 😵 😵

a kde su tie charove fotky? ja sa rada pozriem na pekneho chlapa 😀 😀 😀

aha co sa dnes ide spievat

http://www.topky.sk/cl/15/579885/VIDEO-SuperSta...

dm1
9. okt 2009

boze preco si Chodur vybral Karla Gota 😕 😕 😕

zuzkaprofant
9. okt 2009

Dievcata tie puzcle maju aj v tesku ze by som svokru poslala kupit lebo ja mam dlazbu v obyvacke a maly mi natrieska ked zacne chodit nemam koberec len taky ku gaucofke mini ak musim tie pucle dat aby sa mi mal kde hrat a tu som to nevidela nikde

sa musim pochvalit som si dnes zdriemla s malym poobede 😀

jamaat
9. okt 2009

mimi, to nikdy také ksichtíky nehádže, iba pri kojení. A nedarí sa mi to odfotiť. ..............Cháru som včera v správach videla.

ludka, tak ty máš doma Cháru? Hmm...no nevyzeral! Nabudúce lepšie obzriem. 😀

mimi21
9. okt 2009

ale minule sa mi gott pacil od toho maleho ciganika 😉
a som zvedava ako to zaspieva, minule ten Jones to bolo dost take prvoplanove, kazdemu bolo jasne ze to bude dobre

jamaat
9. okt 2009

no jo, dm, poobzerala som zase. 🙂 ............Na a teraz realita - idem prádlo zvešať a ďalšie vyvešať. 😅

mimi21
9. okt 2009

hopaaaaa, tak kto by to bol do toho charu povedal, no teda...

jamaat, hej, to je uplne iny usmev 😵 😵 😵

mimi21
9. okt 2009

nooo, ale tento maly na to ze ma 15 rokov spieva dost dobre, sa mi normalne paci, aj minule toho enriqeho dobre dal 😉

jamaat
9. okt 2009

mimi, však? ........to ku Chárovi.
mimi, však? ........to k úsmevu

🙂

mimi21
9. okt 2009

jamaat 😀 😀 😀
a to uz si pradlo aj zvesala aj vyvesala??? no ty si sikovnica!!!

alebo si sa k tomu este ani nedostala ??? 🙂

zuzkaprofant
9. okt 2009

No pekna foto charu ale daka nekompletna...........ixiixixixii

jamaat
9. okt 2009

Aaaale, zistila som, že je to od včera ešte vlhké, tak som len pár kúskov zvešala a nejako tam popchala to dnešné.

emode
9. okt 2009

ahojte 😀
tak teda dnes bol pre nas priserny den ☹ rano hysaky v kociku ked som ku chcela uspat ... moze mi este niekto takat medove fuzy popod nos ze ona to nerobi naschval ... tak som malu nakojila a vyrazila na to dnesne plavanie o 40 min skor aby aspon trochu spala predtym ze ju uspim pred hotelom kde mame plavanie ... tak spala 20 minut ...
vo vode ok
isli sme ku kamoske, chlapci co s nami plavali davno spali nasa slecna sa este hodinu hrala s Filipovou hrazdickou a potom uz bola taka unavena za dalsie hysaky vonku v kociku na dazdi kym zaspala ... normalne uz som nezurila uz mi len slzy kvapkali po licach ☹ nakoniec spala asi hodinu

idem vecer do Tesca hroza ludi, idem platit, problem s platbou, tak som musela dat odlozit nakup mala jacala kym sme to vybavovali za mnou 7 ludi v rade ma prepichovalo ocami ... no des ... este volam mm ci moze prist pre nakup 😢

dalsia zla sprava mala zaspala o pol osmej a uz je hore, casto sa budi, no des ... ☹

kosska3003
9. okt 2009

ahojte tak ako mate uz som docitala co novee aj na FB som sa pridala k planiku a hlavne co sa mi dneska podarilo konecne ukecat mm na psika ja jej ho chcem kupit uz od zaciatku len on vedel kolko stoji tak som sa musela moc snazit aby som ho ukecala tak ked pojde do roboty ja ho pojdem kupit aby to nemusel predychavat 😀