Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
9. okt 2009

Aká Aneta???

Stihla som aj dnešné fotky dať na FB. 🙂 ....ešte video nahrávam, ale to dllllho trvá.

mimi21
9. okt 2009

ludka, podprdu a zupanik 😀 😀 😀

niku asi riadne blava zmohla, ani sa tu dnes neukazala
a mozno sa prehrabava v kope kittynkovskych veciciek z H&M 😀

mimi21
9. okt 2009

no ludka myslela Marta, ale ja som sa chytila aj tak 😉

emode
9. okt 2009

uz je tretikrat hore ☹
asi zubky 😔

dm1
9. okt 2009

emode tak to mas perne... mne maly sice cez den moc nespal ale zato bol dobrucky a aj vecer rychlo zaspal a sam.... a ked jej vychadzal prvy zubok tiez bola taka mrzuta?

dm1
9. okt 2009

inak emode mozno fakt bolo toho na nu moc ako ludka pisala aj s nasim ked chodime po obchodoch tak moc nevydrzi a pritom inokedy je kludnucky a dobry.

stija
9. okt 2009

ahojte, o akej skladacke je rec?

jamaat
9. okt 2009

stija, kvôli utajeniu info na FB 🙂.... Si tam, nie?

stija
9. okt 2009

zuzkaprofant, v tescu mavaju aj take velke puzzle penove, bez obrazkov a pismen, ked to chces ako podlaozku. a ja si pojdem kupit do OBI, alebo dam navrh babke na darcek. sestra ich ma a su o dost vacsie a ko tie z tesca a da sa poskladat dost veka plocha

stija
9. okt 2009

hej, som

ludmilabb
9. okt 2009

mimi vdaka ze si to pochopila 😀 hej som sa pomylila s menom

jamaat
9. okt 2009

Chodúr je srandovný pajko, spieva perfektne a má veľmi podobný hlas ako mladý Kraus.

ludmilabb
9. okt 2009

a tebe sa chce este takto neskoro versiky tvorit 😉

jamaat
9. okt 2009

Hehe....to som sa ani snažiť nemusela, to mám od prirodzenia. 🙂

luba142
9. okt 2009

mimi- no vidis nika sa neobjavila a ani na FB nebola mozno z toho nakupneho osialu uz nemoze pisat 😀

mimi21
9. okt 2009

inac co ja som vcera videla v meste ... mlada baba s kocikom, v nom babo este v perinke, malinke a ona v jednej ruke flasa s mlieckom a v druhej cigareta a veselo si pofajcievala ako babo chovala, ja by som jej tak po tych paprciach nakladla, ze az 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

a malu mi fajne komar dostipal, ma stipanec hned vedla pusky, na lici, na usku ako ma nausnicku a dokonca aj v dlani, no to uz co su za komare, radsej nech mna dostipe ako malu...

jamaat
9. okt 2009

nika sa tam možno zabudla a zamkli ju v obchode. 🙂

luba142
9. okt 2009

MIMI na deti idu najskor, na nasu Koiku idu strasne minule mala hrcu na cele a my ze kde sa udrela ona ze nikde a na druhy den ked to odpuchlo som videla 3 stipance pri sebe, od malicka jej to musim natierat Fenistilom lebo ma take brmbolce ze az

dm1
9. okt 2009

mne mama dnes hovorila ze videla v autobuse zensku s kocikom - zenska znackova kozena bunda, gate proste tiptop a ze kocar horor spinavy a zafulany a aj babo mama povedala ze take zanedbane vypadalo aj to oblecenie a aj cely kocik. ze taky nevidela este. no horor hlavne ze mater bola znackova 😠

luba142
9. okt 2009

mimi- chcela som pisat na nasu KIKU

emode
9. okt 2009

mozno toho fakt bolo vela na nu, u kamosky nebola sice 1x ale je ovela vnimavejsia a hlavne je zivsia ako ti dvaja chalani 😉 to tesco som musela absolvovat som to prelozila zo vcera aj preto ze kamoska byva v tej casti ... a to som nestihla natankovat mne raz niekde dojde benzin ...

ale som sa vyradila v Tescu, ze triculko s dlhym rukavom 90 centov a taka krasna velurova bundicka za 2,50, dve bodynka za 89 centov a podobne ... aj taky svetrik som jej kupila ako mala Emka vcera vlastne bolerko ale hnede ...

luba142
9. okt 2009

dm- ja radsej oblecem decka ako seba ja stale akoby som v jednom chodila uz som si dlho nic nekupila 😒

dm1
9. okt 2009

luba ja som na tom rovnako

jamaat
9. okt 2009

Zase sú ďalšie zľavy v Tescu? ....No musím ísť pozrieť. Ale po víkendových nájazdoch toho asi veľa nezostane. ......To bolerko som dostala príkazom od Moniky kúpiť. 🙂

emode, mne raz došiel benzín na Donovaloch. No to bola kovbojka! 😅

stija
9. okt 2009

babule, som na tom podobne. teda az na to, ze ja si na znackove nepotrpim. teraz ale tiez mam pocit, ze chodim dokola v tom istom, v podstate v tom, do coho sa vojdem a nevyzeram ako salama. ale neche sa mi menit satnik, akosi stale dufam, ze uz soakoro sa vmestim do svojho povodneho. ale asi som naivka a musim s ty,m uz cosi robit - tym satnikom 🙄

jamaat
9. okt 2009

Krásna pesnička, čo Kňažko v tej svojej relácii spieva. Páči sa mi viac ako originál.

jamaat
9. okt 2009

Ja už sa zmestím do pôvodného, dokonca mi už aj padajú nohavice, len cez prsia problém. A gate, čo som si kúpila po pôrode, som mala na sebe raz.

nikanika28
9. okt 2009

aaaahojteee

dm1
9. okt 2009

jamaat mne sa tiez velmi paci ta pesnicka od Knazka! to mas super ze sa vpraces do povodneho aj ja chcem!!!! asi uz zacnem so sebou nieco robit

dm1
9. okt 2009

nika vitaj uz som videla na FB ze si sa nasla! co si pokupila pekne?