• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
ved to povedala svokra ... ja sa nevyjadrujem ... ale ona je inak velmi fajn, nechcem jej ublizit :confused:
10. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nemame nic na zvlhcovanie vzduchu asi si vezmem rozprasovac co pouzivam na paprade :grinning:
10. okt 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa bojim len pre to ze v pondelok mame ist na ockovanie a ak budeme chori, tak nas ockovat nebudu a presunu to na dalsi tyzden a hned potom nam zacina plavanie, tak by sme asi vymeskali prvu hodinu plavania :frowning2:

no ale cez den je to v pohode, tak to snad nic nebude, dufam...
10. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka a na zvlhcenie ti uplne staci ked das na radiator mokry uterak

baby nechcete toto? my uz mame na traky

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1400467
10. okt 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi krasne ale este daleko ... to bude bitka :unamused:

ktovie co dnes robi jamaat ??
10. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj v BB tak prsi?
idem na 16:00 na stretko s ex kolegynami, a moc sa mi nechce ked takto leje :confused:
10. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru je dnes otrasne.... Bola som v Tescu... Musela som malej podbradníky ďalšie kúpiť, lebo nestíham prať a tam malú tie na cvoky-tie mám najradšej.
10. okt 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...deturence zaspali, mm isiel pomahat cosi komusi...a ja som si spravila Caro a pojdem asi tiez chrnet :grinning:
mimi, bola som samozrejme aj v Nexte...no nic moc ma tam nezaujalo
10. okt 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robim zemiakove placky a maly mi zaspal pri sporaku na lehatku jak som ho jednou nohou hupala a robila pritom placky....tak spinka pod sporakom no sranda
10. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby v Avione je aj NEXT?
10. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, ano je...ale podla mna nic moc.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. okt 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale za to ZARA...tam boli pekne veci a aj som tam jednu kupila :sweat_smile:
10. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika a kedy hodis foto?
10. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zo Zary mame aj my par fajn veci, tazko sa mi s nimi lucilo :frowning2:
10. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsi prsi len sa leje dokonca aj hrmelo ... idem zbalit malu i ideme kuknut svokru ... je smtna lebo nam zomrela starka z mm strany tak ju ideme trosku rozveselit :cry:
10. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Azanďalát, už tak priam tekvicové placky robiť nebudem! To trvalooooo!

A Emka furt nekakala, už začínam byť z toho nervózna. .........Nič sa mi nechce. Pôjdeme s Monikou do kina na Jánošíka.
10. okt 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka mne Sofia nekakala sedem dni a potom z nej vysloooo
aj ja chcem ist na Janosika,mm bol s kamaratmi ale ja nejdem riskovat kvoli malej
10. okt 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas hrmelo, a prsi tak, ze to vyzera ze bude prsat cely tyzden :unamused: :unamused: :unamused:
katastrofalne pocasie ...
mne bola na janosikovi segra a moc sa jej to nepacilo, vraj od takeho filmu ocakavala viac zaberov prirody a tak podobne ...
10. okt 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, kolko Emka nekakala? Mne Klarka nekaka niekedy aj 10-12dni...
10. okt 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam placky dorobene aj zjedene a teraz maly spi na balkone v kociku. hnusne pocasie!!!
10. okt 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcat kolko stoja na sk jumbo pakung pampersiek dry , dnes sme nakupovlai vo velkom sa musim pochvalit mam nove cizmy a teplakovu supravu lebo budem chodit na popordone cvicenie nech mi spadne to brucho velke
malemu som nakupila plo sklicok na papanie , dnes mi tak papal mrkvicku ze nic spinave nebolo a si sam pytal dak ju mam rad to som rada tak zajtra papame curbis a zemiacik

idem precitat co ste popisali lebod ako ste sa rozbehli
10. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu tiez hrmi aj sme domokli kym sme prisli na mestsky urad a fotak sme v chodbe doma nechali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. okt 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka a ako bolo na vitani obcankov?
10. okt 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,u nas je dnes pod mrakom,ale bez dazda tak kocikujeme.v postielke sa mu nedarilo zaspat.
Dnes sme kupili tu stolicku,bola posledna v akcii.
Pripravujeme sa na vecerny futbalek :grinning:
10. okt 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naposledy kakala v pondelok ráno. Inak by ma to tak neoné, ale to je z toho Nutritonu, tak preto čakám, čo bude. A už ho 2 dni nemala a aj tak nekakala. Dnes je aj dosť nervózna, ale asi to nie je bruškom.

mimi, z Báthoryčky boli ľudia väčšinou unesení, že aký dobrý film, a ja som ledva vydržala do konca. Od polovice filmu som už bola zúrivá. Takže sa veľmi neorientujem podľa ostatných :slight_smile:
10. okt 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamat skus jej dat mrkvicku sa ti tak pokaka moj kaka snej stale co som rada lebo za 5 mesaicov mal raz zapchu a to len taku ze jedne dne nekakal a to tak plakal inac mi kaka dobre osm rada asi tio ma po muzovi lebo ja mam vkuse problem,.ixiixixi

u nas prsi , co varite na obedik moj mm robi restovanu pecen a ryzu a uhorkovy salatik mnaaaaaaaaaaaam
10. okt 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka to ani nepis ze z mrkvy bude kakcit, uz dnes takymi smradochmi kakčí že koniec a hádam aj 7 krát
10. okt 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, tak to aj za Emku.
10. okt 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj kaka samu mrkvicku niekedy to poradne smrdka ale poviem vam niet na smradik ked mam ten virus brusny to normalne stipalo oci :grinning: :grinning:

jamat a malinka ti neplace ked tak dlho nekakala
10. okt 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok