Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
10. okt 2009

ved to povedala svokra ... ja sa nevyjadrujem ... ale ona je inak velmi fajn, nechcem jej ublizit 😕

ludmilabb
10. okt 2009

my nemame nic na zvlhcovanie vzduchu asi si vezmem rozprasovac co pouzivam na paprade 😀

mimi21
10. okt 2009

no ja sa bojim len pre to ze v pondelok mame ist na ockovanie a ak budeme chori, tak nas ockovat nebudu a presunu to na dalsi tyzden a hned potom nam zacina plavanie, tak by sme asi vymeskali prvu hodinu plavania ☹

no ale cez den je to v pohode, tak to snad nic nebude, dufam...

mimi21
10. okt 2009

ludka a na zvlhcenie ti uplne staci ked das na radiator mokry uterak

baby nechcete toto? my uz mame na traky

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1400467

emode
10. okt 2009

mimi krasne ale este daleko ... to bude bitka 😒

ktovie co dnes robi jamaat ??

mimi21
10. okt 2009

aj v BB tak prsi?
idem na 16:00 na stretko s ex kolegynami, a moc sa mi nechce ked takto leje 😕

sssimi
10. okt 2009

Veru je dnes otrasne.... Bola som v Tescu... Musela som malej podbradníky ďalšie kúpiť, lebo nestíham prať a tam malú tie na cvoky-tie mám najradšej.

nikanika28
10. okt 2009

no...deturence zaspali, mm isiel pomahat cosi komusi...a ja som si spravila Caro a pojdem asi tiez chrnet 😀
mimi, bola som samozrejme aj v Nexte...no nic moc ma tam nezaujalo

dm1
10. okt 2009

ja robim zemiakove placky a maly mi zaspal pri sporaku na lehatku jak som ho jednou nohou hupala a robila pritom placky....tak spinka pod sporakom no sranda

dm1
10. okt 2009

baby v Avione je aj NEXT?

nikanika28
10. okt 2009

dani, ano je...ale podla mna nic moc.. 😝 😀

nikanika28
10. okt 2009

ale za to ZARA...tam boli pekne veci a aj som tam jednu kupila 😅

dm1
10. okt 2009

nika a kedy hodis foto?

mimi21
10. okt 2009

no zo Zary mame aj my par fajn veci, tazko sa mi s nimi lucilo ☹

emode
10. okt 2009

prsi prsi len sa leje dokonca aj hrmelo ... idem zbalit malu i ideme kuknut svokru ... je smtna lebo nam zomrela starka z mm strany tak ju ideme trosku rozveselit 😢

jamaat
10. okt 2009

Azanďalát, už tak priam tekvicové placky robiť nebudem! To trvalooooo!

A Emka furt nekakala, už začínam byť z toho nervózna. .........Nič sa mi nechce. Pôjdeme s Monikou do kina na Jánošíka.

ludmilabb
10. okt 2009

Janka mne Sofia nekakala sedem dni a potom z nej vysloooo
aj ja chcem ist na Janosika,mm bol s kamaratmi ale ja nejdem riskovat kvoli malej

mimi21
10. okt 2009

aj u nas hrmelo, a prsi tak, ze to vyzera ze bude prsat cely tyzden 😒 😒 😒
katastrofalne pocasie ...
mne bola na janosikovi segra a moc sa jej to nepacilo, vraj od takeho filmu ocakavala viac zaberov prirody a tak podobne ...

nikanika28
10. okt 2009

Jani, kolko Emka nekakala? Mne Klarka nekaka niekedy aj 10-12dni...

dm1
10. okt 2009

ja uz mam placky dorobene aj zjedene a teraz maly spi na balkone v kociku. hnusne pocasie!!!

zuzkaprofant
10. okt 2009

dievcat kolko stoja na sk jumbo pakung pampersiek dry , dnes sme nakupovlai vo velkom sa musim pochvalit mam nove cizmy a teplakovu supravu lebo budem chodit na popordone cvicenie nech mi spadne to brucho velke
malemu som nakupila plo sklicok na papanie , dnes mi tak papal mrkvicku ze nic spinave nebolo a si sam pytal dak ju mam rad to som rada tak zajtra papame curbis a zemiacik

idem precitat co ste popisali lebod ako ste sa rozbehli

ludmilabb
10. okt 2009

tu tiez hrmi aj sme domokli kym sme prisli na mestsky urad a fotak sme v chodbe doma nechali 😝

dm1
10. okt 2009

ludka a ako bolo na vitani obcankov?

mystery7
10. okt 2009

Ahojte kocky,u nas je dnes pod mrakom,ale bez dazda tak kocikujeme.v postielke sa mu nedarilo zaspat.
Dnes sme kupili tu stolicku,bola posledna v akcii.
Pripravujeme sa na vecerny futbalek 😀

jamaat
10. okt 2009

Naposledy kakala v pondelok ráno. Inak by ma to tak neoné, ale to je z toho Nutritonu, tak preto čakám, čo bude. A už ho 2 dni nemala a aj tak nekakala. Dnes je aj dosť nervózna, ale asi to nie je bruškom.

mimi, z Báthoryčky boli ľudia väčšinou unesení, že aký dobrý film, a ja som ledva vydržala do konca. Od polovice filmu som už bola zúrivá. Takže sa veľmi neorientujem podľa ostatných 🙂

zuzkaprofant
10. okt 2009

jamat skus jej dat mrkvicku sa ti tak pokaka moj kaka snej stale co som rada lebo za 5 mesaicov mal raz zapchu a to len taku ze jedne dne nekakal a to tak plakal inac mi kaka dobre osm rada asi tio ma po muzovi lebo ja mam vkuse problem,.ixiixixi

u nas prsi , co varite na obedik moj mm robi restovanu pecen a ryzu a uhorkovy salatik mnaaaaaaaaaaaam

ludmilabb
10. okt 2009

Zuzka to ani nepis ze z mrkvy bude kakcit, uz dnes takymi smradochmi kakčí že koniec a hádam aj 7 krát

jamaat
10. okt 2009

ludka, tak to aj za Emku.

zuzkaprofant
10. okt 2009

no moj kaka samu mrkvicku niekedy to poradne smrdka ale poviem vam niet na smradik ked mam ten virus brusny to normalne stipalo oci 😀 😀

jamat a malinka ti neplace ked tak dlho nekakala