Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
12. okt 2009

ahojte
tak sa hlasim k tym co boli vcera na nervy 😅 , mala spala dokopy cez den tak hodinu a pol co vobec nezvykne lebo tolko spava cez obed len, a v noci potom co som mysleôa ze bude spat tak houby stale hore 4krat dudel soj jej dala a 3 krat krmila a cez dsen stale na prse tiez a tiez sa akosi nervaci CO TO JEEEEEE????? Rano take ziapoty o 7 som normalne uz revala snou teraz sa zobudila co hodinu spala tak som zvedava co bude cely den

aq my kakame aj do kazdej plienky uz asdi mesiac a prezliekame zase kakanice namiesto grcanic 😀

iinuska
12. okt 2009

jamaat, ked sa mala nemoze vykakat, naskusila si jej dat napr. Espumisan?Ono sa to dava sice pri kolike, ale ja by som to asi vyskusala

ludmilabb
12. okt 2009

skoda ze na malu toto uprsane pocaise nezabera spala mi pohodinku a ja by som aj dlhsie 😔

Janka mi mame detsky program KIKA bavi ju to chvilku skor ju stve ze je v lehatku priputana ale ked jej pustim tak je vyhukana co nevie oci odlepit
len my to mame naprd ze obyvacka je strasne mala a telka velka ( v Detve sme mali obrovske izby tak mala telka bola na draka nic by sme nevideli a fakt nebudem mat televizor uprostred izby alebo gauc) tak dufam, ze jej to dako nepokazi oci...

iinuska
12. okt 2009

no a je dospinkane. A pritom som si myslela, ze bude pri takom pocasi spinkat dlhsie

iinuska
12. okt 2009

ludka, sme na tom podobne 😔

zuzkaprofant
12. okt 2009

ahojte co mate nove
mi sme taky zaplakany ze az na nervy vcera sme boli na navsteve a moj maly len vrestal a neprestal pokial sme ho nenosili na rukach po izbe ukazal sa jak rozmaznane babatko neviem co mu bolo ale len pistal vrestal no nepriemny taky bol ze az a nie an ie zaspat

jamaat
12. okt 2009

Takže môžeme vyhlásiť, že nenormálna je tá, čo nemá občas chuť si poplakať. 🙂

Nika, myslím, že to nepomôže. Ona grcká preto, lebo nemá záklopku na žalúdku poriadne vyvinutú. Takže čím redšie, tým viac grcká.

nikanika28
12. okt 2009

idem cosi robit... 🙄

jamaat
12. okt 2009

nika, jaaaaj, to malo byť na kakanie? ........No uvidím ešte, ráno plakala, keď sa jej črievka pohli, ale potom sa ukľudnila zase. A asi jej dám po očkovaní homeopatický čípok, tak možno jej to aj kakanie pohne. Akurát že o tomto čase som už chcela byť u doktorky, lenže Emča stále spí. A budiť ju nejdem. Pôjdem poobede do poradne.

jamaat
12. okt 2009

ludka, tá KIKA je tiež pre také úplne malinké? .....A keď jej vadí kreslo, tak ju daj na deku a tak nech kuká. Či?

mimi21
12. okt 2009

to bebe TV mame aj my, ked sme to prvykrat s mm nasli normalne sme isli do popuku, je to riadna haluska
moja ani nemusi ma t pustene to, jej staci, ze telka ide a normalne sa ani neotoci ked na nu zakricim aj dycha tak potichu 😀 😀 😀 strasne ju to fascinuje...
prisiel mi svetrik co som vydrazila, juj pekny je tak sa vytesujemň
a videli ste vcera predpoved pocasia? ze koncom tyzdna cez den 1 az 7 stupnov 😅 😅 😅 no tak som mm povedala ze nemam co nosit a potrebovala by som novu vestu 😀 v Lifeline som videla peknu alebo aj v Reserved by som si urcite vybrala 😵

iinuska
12. okt 2009

Aha co som nasla.Ale nic pre nas, Adamko dudel nechce
http://www.predeti.sk/index.php?idmenu=205&sear...

nikanika28
12. okt 2009

inuska, my mame toho oranzoveho 😵

emode
12. okt 2009

ahojte
ja pomaly oprasujem veci z pred tehu, az na to brucho ... 😢
nam sa prerezava dalsi zubok ...
nika neboj, takych dni este bude ale viac je tych lepsich

emode
12. okt 2009

ked hovorite o vcerajsom dni ... my sme boli na pohrebe mala u mojej maminy od druhej ... ale pekne vydrzala, o piatej sme prisli nakojila som ju a isli sme este do Metra na nakup ... bola zlata, len ju dasienka trapia ale v pohode ...
takze ja som si poplakala na pohrebe a uvedomujem si, ze ked clovek raz zacne chodit na pohreby, dako potom uz neprestane ... a vobec som si uvedomila ze sa treba tesit teraz zo vsetkeho

by the way Ludka sa mi v noci s tebou snivalo ...

mala zaspala na polhodku potom ju musim budit a ideme plavat ...
tak zas poobede ...

iinuska
12. okt 2009

emode, mne su vsetky veci z pred tehu velkeee. Rifle na mne visia ako na vesiaku. Opasok to isti

mimi21
12. okt 2009

iinuska tak to si stastny clovek
ja uz v pohode obleciem aj rifle sprad tehu, len to previsajuce brucho nie je bohvieco...

iinuska
12. okt 2009

mimi, neboj aj brusko zmizne. Ono to chce len cas. Ked zacne mala Ninka bezkat, tak potom to pojde 😀

mimi21
12. okt 2009

iinuska je nejaky dobry detsky obchod v Pezinku, ktory by stalo za to navstivit???
dufam, ze uz nam vyjde tento tyzden navsteva sestry...

jamaat
12. okt 2009

Emka mi normálne programy v telke dlho nepozerá, ale to Bebe ju zaujalo, až výskala od radosti, hoci bola predtým umrnčaná.
Práve sa zobudila po takmer dvoch hodinách a teraz mi popŕda na kolenách, len jej aj prdíky ťažko idú cez tú zapchatú ritku 🙂

Mne sa tí cumloví maznáci nepáčia. Mám pocit, že keď si to dieťa obľúbi, o to ťažšie sa bude odúčať od cumla.

ludmilabb
12. okt 2009

haha je neobleciem z pred tehu ništ, no čo už 😒

jamaat
12. okt 2009

A dnes som aj moč chytala do vrecúška....a je to úúúplne biele ako voda. Ale to už som si dávnejšie všimla, že ani plienky nesmrdia vo vedre, ani ritku nemáva zaparenú. Predtým to bolo žlté a smrdľavé. Tak neviem, čo je dobre.

mimi21
12. okt 2009

no ludka ale ked tu pocuvam o tych vasich vahach okolo 50 kg, tak ja som uplne ina vahova kategoria 😀 😀 😀

inac som vo ZV objavila jeden velky sekac a maju tam aj nove ale outletove veci, samozrejme vela Nextu, a ovela lacnejsie a zas mi vobec nevadi ze to nie je aktualna kolekcia

iinuska
12. okt 2009

mimi, ja chodim na nakupy do BA. Ale su tam zo 2 take male obchodiky na Stefanikovej ulici. Sestra bude vediet.

ludmilabb
12. okt 2009

mimi ja som na koniku vahu este nezverejnila 😝

iinuska
12. okt 2009

jamaat, podla mna to je dobre, lebo ked je moc velmi koncentrovany, to je znak nedostatku tekutin

luba142
12. okt 2009

baby co ste robili jablckovu vyzivku davali ste tam nieco aj aby nezhnedli jablcka? A kolko ste sterilizovali??

iinuska
12. okt 2009

no maly co robi v kresielku, ten ho asi rozbije, sucha nozkami, za chvilku bude mat na patach derave ponozky. Pritom vykrikuje na hracky, teda aspon dufam ze nie na mna 😀

jamaat
12. okt 2009

Mimi a kde je ten obchod? ....... A neviem, od koho si počula tých 50 kíl, to si sa asi pomýlila. Len jedna jediná hodila 44 kíl, ale to už je chudá.

luba, keď sú vysterilizované v pohári, tak už nezhnednú. Nejde tam vzduch.

ludmilabb
12. okt 2009

boze Sofiu uspavam uz hodinu ma slak triafa,nechapem co ma za problem!!!