Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikuska19
14. okt 2009

mys - ok 😀

kosska3003
14. okt 2009

blbne mi net a hlavne FB ☹

mystery7
14. okt 2009

a vezmeme len deti, alebo aj mm? 😀 😀

nikanika28
14. okt 2009

Ludka, no ale len taktak...viac som uz nemienila prihodit 😀
No...stretko..spriemerujeme, od kial vsetky sme a uvidime, co vide 😀 Pokial viem...tak BA, Senec, TN, BB, Zvolen(to neviem kde je), Ilava, St. TUra, Skalica, Prievidza..co som este zabudla?? Stredne slovensko tam ani nie je 😀 ... Tak potom polcesta medzi BA a BB 😀 ...cize daky TN 😀 😀 😀 😀

nikanika28
14. okt 2009

mys blaaaznis????? co by tam mm robili?? jaj..mohli by sa o deti starat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kosska3003
14. okt 2009

nika dobre si to vyriesila 😀 😀 a zabudla si na ZA odtial sme ja s Monkou

nikuska19
14. okt 2009

no tak to si dobre vymyslela,ze TN to by some mohli hned kuknut s drobcom BAbku,Dedka a Ocina.......za to by som hlasovala vsetkymi desiatimi...dvadsiatimi 😀

nikanika28
14. okt 2009

kosska ano..akurat som to isla pisat...a Kosice..kua ale to mi potom kazi priemer 😀 😀 😀

sirinka
14. okt 2009

jaaaj, som chvilku pozerala ten futbal...nasi nic nevladzu behat, ako keby poliaci hrali presilovku ☹

to stretko by bolo fajn...

nikanika28
14. okt 2009

no TN je podla mna taky stred od BA po ZA..nie?

sirinka
14. okt 2009

nika ked spriemerujes kosice, Ba a Za...tak stretko by malo byt jednoznacne v Revucej 😝 ....

kosska3003
14. okt 2009

siri ani ja by som nevladala v takych podmienkach ked muz prepne na cechov az tak roziary telku s tej zelenej a nasi sa mozu gulovat

jamaat
14. okt 2009

ludka, ja nepozerám, ja som prádlo vešala. 🙂

nika, gratulujem k výhre 🙂 .....a Zvolen je tuto ľa pri Bystrici

Z východu je ešte jedna, len si nespomeniem nick. Tá blondínka, čo stavia dom.

ludmilabb
14. okt 2009

nika BB a ZV su stredne Slovensko a sme tam styri z MK to je celkom dost 😀

kosska3003
14. okt 2009

no TN je asi tak v strede ako pises nika

sirinka
14. okt 2009

jamaat lasenka...tu som tu uz davno nevidela...

kosska kua a tak na co trenuju, ved dostavaju za to nenormale prachy aby dokazali podat vykon aj v tazkych podmienkach...

jamaat
14. okt 2009

No ohromné stredy ste našli! Však do TN to mám 2 hodiny, to už sa môžem rovno do BA dopratať! ..............a v strede je jednoznačne Zvolen, my tam aj porady kvôli tomu mávame, aby mohli ľudia z celej republiky približne rovnako dôjsť 🙂

nikanika28
14. okt 2009

siri, ja som brala do uvahy aj pocet osob kto odkial je..ale sak mne v podstate jedno 😀 😀
Este by sme mali Nemecko, Grecko (tusim Grecko,nie?) a Irsko? 😀 tak to by nam vyslo...hm hm hm.. 😅 😅 😀 😀

nikuska19
14. okt 2009

ani ja nepozeram.
Jamat - aj ja som bola vesat pradlo.odbehujem kuknut maleho,cosi upratat.pozriem co ste napisali.a tak.Cez den mi to drobec nedovoli,tak musim robit vecer 😉

kosska3003
14. okt 2009

nika grecko to je kto od tial
siri no to hej to je jasne ja vravim len ako o ludoch keby som mala brat ohlad na to ze kolko zarabaju tak to by som si ponadavala to hej za tie prachy co zarobia by som behala ako blazon 😀 aspon by som dala dole tie kila 😀 😀

jamaat
14. okt 2009

nika, koho si do Grécka presťahovala???

ludmilabb
14. okt 2009

jeeej ja mam pradlo vo vedre!!! este ze vas mam

kosska3003
14. okt 2009

ludmila no utekaj ja uz som povesala som prala co som dneska malej pokupila som sa vybujacila v jednom obchode u nas no hruza musim pofotit

nikanika28
14. okt 2009

😀 😀 😀 ja neviem

kosska3003
14. okt 2009

nika 😀 😀 😀
a postupili sme no sranda

kosska3003
14. okt 2009

sa tu rehocem ako ten komentator vsetkym dakuje ale zabudol na toho poliaka co si dal vlastny gol

mystery7
14. okt 2009

jaaaj aj lasenka je z vychodu 😀 nie som sama

sirinka
14. okt 2009

kosska mm vypol na konci zvuk...on neznasa tie komenty...
tak sme mali stastie a muchu... a teraz nam skoro zbili hamsika hehe... 😀

nikuska19
14. okt 2009

ja som len nervy dostala ako zacal hukat.....vsak ked same sa tam dostali tam dlho nebudeme....aspon ja mam z toho taky pocit.trener az place...no hnus

nikanika28
14. okt 2009

no a velmi rychlo vystupime 😀 😀 😀 😀
a pome vsetci plakaaaat 😀 😀 😀