Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
14. okt 2009

😀 😀 😀 😀

ludmilabb
14. okt 2009

do kelu, som musela kvoli vam prepnut na jednotku 😀 😀 😀

jamaat
14. okt 2009

Ludka, janík sa bude čudovať, ako si v obraze o futbale 🙂

kosska3003
14. okt 2009

dobru noc

ludmilabb
14. okt 2009

ta veru hej len som zvedava kedy sa dotrepe...ehm

nikanika28
14. okt 2009

no ... pobavili sme se sebe.... mozem ist spat 😀 😀

mystery7
14. okt 2009

ok, na dnes koncim, vdaka futbalu mam kopec zazitkov 😅

nikanika28
14. okt 2009

tak dobru nocku 😉

dm1
14. okt 2009

baby ale nakladate tym futbalistom teda.... ale sak kazdy ma v pamati len tieto 2 posledne zapasy ale ved sme predtym hrali super kvalifikaciu tak nie su az tak na zahodnie. A tam si ten postup vybojovali no nie? keby predsa nevyhrali tie zapasy predtym tak by nemohli postupit.... ved v celej kvalifikacii prehrali len so Slovinskom....

ale je pravda ze posledne dva zapasy - des - ale podla mna to boli hlavne nervy. netlacili sme na nich len my slovaci ale aj cesi takze tak si myslim.

sssimi
14. okt 2009

Už idete do hajan?

Ja som malú uspala na cecku, ale striehnem kedy sa zobudí, lebo sa dosť nenajedla a to potom dlho nevydrží.

ludmilabb
14. okt 2009

jaj a ja cakaaam na Godota...............................

dm1
14. okt 2009

ja som este hore!!!!

jamaat
14. okt 2009

dm, pravdu máš. Ale hlavne šlo o tie komentáre Merčiaka a spol. okolo tohto posledného zápasu.

jamaat
14. okt 2009

Aj ja som ešte tu. Idem vybrať fotky do tej súťaže, zajtra je posledný deň. A zajtra ideme na to plávanie, tak asi nebudem stíhať fotky posielať 🙂

dm1
14. okt 2009

sak ano tiez mi liezol na nervy stale hovoril 20 min do postupu, 5 min do postupu uz som myslela ze infarkt tam dostanem. manzel isiel akurat z roboty domov a stale mi volal ze ako a ja som muky prezivala...

dm1
14. okt 2009

inak baby tusim v mame a ja bol kupon na 10,-EUR zlavu na fotoknihu akukolvek...

jamaat
14. okt 2009

Ano, je tam ten kupón.

Nenapadá ma nejaký výstižný pokec ku fotke...

stija
14. okt 2009

ahojte

ludmilabb
14. okt 2009

Janka ani ja som nedala daky extra pokec ale som tam poslala velmi zmensenu fotku tak sa tam uplne stratila medzi vacsimi formatmi, no nist

stija
14. okt 2009

vidim, ze zase je rec hlavne o futbale
tak ja z ineho sudku - dnes sme malej kupili stolicku. bola tam este len chvilu, ale pacilo sa jej. dufam, ze tak to pojde aj s papanim 🙂

stija
14. okt 2009

kam posielate fotky?

ludmilabb
14. okt 2009

prisiel mm domov idem spat 😝 a neznasam smrad krcmovocigaretovy smrad 😠 😠 😠

jamaat
14. okt 2009

Ja tiež neznášam ten smrad. Bleee!

dm1
14. okt 2009
dm1
14. okt 2009

ta kozenna bunda je bohovska 😀 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6900509

jamaat
15. okt 2009

Dobré ráno.
Tak dievčatá mali ste pravdu s druhým očkovaním. Od včera rána je Emka nervná, v noci sa mi zobudila o polnoci, o 4 a od 6,15 už mravčala, cumeľ vypľúvala a bombardovala si postieľku. 😒

nikanika28
15. okt 2009

Ahojte...Klarka spala od 19.30 do 6.30 😕 😕 😕 😵 . Janka, no my sme po druhom ockovani mali teda radikalnu zmenu..a trvalo to skoro dva tyzdne..este aj teraz su dozvuky 😕 . Tak ale snad u vas to bude lepsie...
Nepozerate Telerano? Boze, ja toho Topolskeho nemusiiimm 🙄 a Sklovska robi tatarak..jooooj, ten by som si dala 😅 😅 . Minule som mm hovorila, ze ked prestanem kojit, tak ideme na echt cesnacku a echt tatarak a zapijem to troma pivami a troma fernetmi a zapalim si tri cigarety 😀 😀 😀 😀 a potom spadnem pod stol 😀 😀 😀 😀

ludmilabb
15. okt 2009

nika hahahah 😀 😀 😀

inak dobre ranko

my hore o 1,3,5,6 a 7 ja neviem nas ockovali uz tolkokrat naposledy minuly tyzden ani neviem povedat ci to malo nasledky lebo ona je nervna stale cize pre mna nejaka extra zmena nenastala. Len v noci obcas zaplace a ked ju pozriem tak spi 😕

nikanika28
15. okt 2009

NO...idem do sprchy, kym Klarka spinka.... Inac u nas snezi ako v decembri.. 😠 😠 😠 😠

jamaat
15. okt 2009

ludka, tak všetko zlé je na niečo dobré 🙂

Vidno na nej, aká je nervná, že to nie je bruško ani nič podobné. No idem sa asi nalievať medovkovým čajom a tak podobne.