Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
15. okt 2009

jamaat tak to je dobre ze 7 aukcii.... ked to je len nieco tak kolko ich bezne drazis 😀

dm1
15. okt 2009

no maly je uz hore idem mu dat kasu, okupat, nakojit a spat!

ludmilabb
15. okt 2009

dm to tvoj maly sa zobudi, naje sa, okupe, zase naje a spi a to vam trva tak cca dve hodiny pretoze nasa po vstani je min. hodinu a pol hore?

Janka moj mm mi povie ze robi ako najlepsie vie a ze ma toho strasne vela, chodi do prace, potom psa ma kazdy den na starosti, Sofiu este niekedy varit musi atd a ja mam len Sofiu a nic ine neriesim. Ked mu poviem ze ostatni chlapi kupu, prebaluju, viac sa venuju tak mi povie ze nemam porovnavat a inokedy mi vravi ze ake su ine zeny samostatnejsie a viac veci dokazu spravit naraz a ja mam so vsetkym problem no balada 😝

ja sa nejdem ani pozeram na kolke som prihodila a kolko aukcii sledujem, lebo aj tam je rozdiel 😀

zuzkaprofant
15. okt 2009

dievcata ako citam tak vsetci mm su rovnaky si myslia ze jak sa chudaci narobia a mi len doma sme s babatkami 😀 😀

ludmilabb
15. okt 2009

tak tuto aukciu sleduje 47 navstevnikov a cena zase narastla, pekne
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1396813

ludmilabb
15. okt 2009

Janka osem prihodenych a sest sledujem 😀

jamaat
15. okt 2009

No ci pana, to ide do závratných výšok!!! Lucia M to zjavne veľmi chce.

Ludka, čo sa týka samostatnosti, tak si pekne zopakuj šoférovanie a občas si auto čmajzni. Hneď budeš samostatnejšia, to mi ver!! 🙂

dm, no zase som sa nejak onééé....uzdu popustila. 🙂

jamaat
15. okt 2009

ludka 😀 ....keď sa raz človek na to namotá, ťažko sa odmotáva.

Inak niekedy sa dajú lepšie kúpiť veci na MMB, ibaže to nie je adrenalínový šport ako aukcia. Keď si tam nahodím požadovanú veľkosť, toľko krásnych vecí mi vyhodí, že odtiaľ radšej ujdem 🙂

ladywitch26
15. okt 2009

hmmm, a ktovie,ci tie draziace vedia,ze v nexte taku kupia za 6,50... 😀 😀 😀 😀 napisat im? 😀 😀

dm1
15. okt 2009

ludka to mame tak iba vecer ale nie vzdy. on papa tak okolo 4-5 poobede a okolo pol 7 je kasu. niekedy medzitym zaspi niekedy nie. po kasi kupanie, nakojim a dam spat. dnes vykonane 😀 . ale este nespi vecer zaspava sam. niekedy tam idem 10x niekedy ani raz.... uvidime ako bude dnes.

ja vzdy aukcie len sledujem lebo ja vzdy prihadzujem len posledne 3 minutky a ked zabudnem tak smolaaa.... vcera mi tak usiel tento podbradnik http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1410500 - kvoli futbalu 😠

jamaat
15. okt 2009

dm, ja v takýchto prípadoch, keď mi veľmi nezáleží na tom resp. nie som ochotná za to veľa dať a biť sa, tak potvrdím vyvolávaciu alebo prihodím a viac sa o to nestará. Buď to vyjde alebo nie. Aj mne už pár dobrých ušlo, čo som čakala na koniec, potom som zabudla a potom zistila, že tam už nik neprihadzoval a šlo to za pár šušňov.

dm1
15. okt 2009

ja tiez nechapem preco si to ti co drazia naskor nepozru na MMB alebo inde ci to nie je lacnejsie.... ved aj z nextu sa da objednavat cez MMB a teraz som to pozerala keby to objednali cez MMB vyjde ich to 11,50!!!! blazni ti ludia 😕

dm1
15. okt 2009

jamaat to sa aj mne stalo - napr. ten podbradnik.... v obchode taky s ruckami je min.za 150,-Sk a tu 30,- ... no co uz

ladywitch26
15. okt 2009

dm, akych 11,50? vsak tu v nexte to stoji 6.50... aj s postovnym nejakych mozno 8 by som zaplatila... 😉

ladywitch26
15. okt 2009

a teraz nechcem vidiet,ako sa zatvari babena,co to vyhra,ze to preplatila minimalne o 13euro...

dm1
15. okt 2009

ale cez MMB sa to objednava zo stranky nextu anglickeho a libry x 1,28 a tam je to 9 libier. http://www.next.co.uk/shopping/children/accesso...

ako je mozne ze u vas to stoji 6,5???? budem cez teba objednavat NEXT tusim....

jamaat
15. okt 2009

Lady, tak vieš, čo máš ísť kúpiť a vydražiť. 🙂

dm1
15. okt 2009

to hej lady uz vies na com mozes zarabat....

mimi21
15. okt 2009

no cawte
aj my sme spat z plavania, mala aj vodu ochutnala ale bola som spokojna, sice starsie kupele, takze je to take socikovske, ale inac ok
aj my budeme mat saunu
mala potom spala 2 a pol hodiny, boli sme este v europe, lebo som zistila, ze si ani nema do coho veci nabalit, mala som 2 tasky, od kocika a este tku sportovu kabelkovu tasku, no parada, 2 tasky a est vajce s malou 😀 😀 😀
no a mala jedla o jednej a potom az o siestej, kedze po plavani zalomila ako drevko

boze tie baby su blaznive za tu ciapocku barancekovu, a predavajuca si madli ruky

lady gratulujeme k zubakovi !!! 😵

ladywitch26
15. okt 2009

jaaaj, ja som pozrela len cenu za ciapku.... 😀 este plus rukavice, tak je to tych 11,50

mimi21
15. okt 2009

pozriete co urobil moj 12 rocny synovec s mojou malou este v lete:
http://www.facebook.com/home.php?#/photo.php?pi...

ladywitch26
15. okt 2009

mimi,dakujeme...a vyzera to,ze hned vedla bude coskoro dalsi.... 😅
ja by som tiez sla s malou na plavanie,ale tu nic takeho nie je 😠

dm,ja zarabam na bodikoch...predavam €2 za kus a idu na dracku...dokonca davam zlavy,ked kupia tri naraz, tak za €5 😀

dm1
15. okt 2009

lady a kde to predavas hod link kuknem co mas

ludmilabb
15. okt 2009

mimi este ze ju nezavesil na snuru s tolkymi st 😀 ipcami

ladywitch26
15. okt 2009

dm, mala som to na nete, ale sa mi to uz neoplati ani. nechcelo sa mi robit foto,bolo s tym kopu roboty. teraz to segra nahadze do tasky v pondelok, zoberie do fabriky a v piatok sa jej to vrati povlacene po okolitych dedinach,lebo vzdy si to niektora zoberie aj domov. no a v piatok sa jej vrati taska poloprazdna a mesec naplneny 😀 ale ani sa nedivim, co sme boli teraz doma, tak nenormalne ceny v tom martine. som malej kupila pancusky, ze 6.31. aj to dovoz z polska. tu kupim stvoro za tu cenu.

dm1
15. okt 2009

lady o tych pancuskach mi ani nehovor... hrozne ceny za to pytaju. Inak u nas v Dubnici mam problem v detskych obchodoch kupit zimnu ciapku!!!! este nemaju nepocitali ze pride zima tak rychlo. pridu az bud.tyzden. az jednu mi dala na vyber v nasej velkosti...

jamaat
15. okt 2009

lady, neprovokuj s tými cenami!!! 🙂

Idem sa ja plesnúť do vane, Emka už hodinu spí, lebo poobede toho veľa nenaspala.

mimi21
15. okt 2009

aj u nas katastrofa s ciapkami, celkovo, nielem so zimnymi
a pancusky som minule kupila v tom nasom outletovom sekaci, nove za 1,50

juuuj a zajtra avion a ikea, bolo by mi ucet zablokovat, aby som ho cely nevyrabovala 😅

ladywitch26
15. okt 2009

jamaat, ty tiez neprovokuj...vidim nepokryty trh a sakra odtialto to nemam ako zmenit... 😀 😀 😀

ludmilabb
15. okt 2009

lady ceny oblecenia vyssie a platy nizsie 😠 😠 😠 😠